Βαση καμερας

Post Reply
paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Βαση καμερας

Post by paulos charalambous »

Σκεφτουμε να αγορασω καμερα/φωτογραφικη του βυθου...(εν αποφασισα ακομα ποιαν) εν αν ηθελα αν ρρωτησω αν γινεται να μπει βαση πας στο οπλο 90αρι (οι ξυλινο(ξυλενο ξερω οτι γινεται)... ξερει κανενας?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Βαση καμερας

Post by chrysanthos9 »

φιλε μου πιστευκω να πιαεις τη goPro ακουσα καλες κριτηκες :D http://www.youtube.com/watch?v=A4cqaUTnFuY http://www.youtube.com/watch?v=kbHpSRLR9pQ δες και λιγα βιντεο με αυτη :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Βαση καμερας

Post by Panayiotis3 »

Για φωτογραφικες συστηνω σου μια απο τις canon g10/g11/g12. Ειναι οι καλητερες για φωτογραφιες εντος και εκτος θαλασσας! Οσον αφορα την βαση πιστευω πως αν εχεις τροπο και τοπο να την στερεωσεις πανω στην λαβη γινετε. Παρε μιαν ιδεα που τις φωτο...
Attachments
Untitled.jpg
Untitled.jpg (114.68 KiB) Viewed 4975 times
Last edited by Panayiotis3 on Mon Jan 31, 2011 6:23 pm, edited 1 time in total.

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Βαση καμερας

Post by george87d »

Αμανα μου νεο DVD σε λιο τσιερο δλδ απο τον Παυλη!!!!!!! Αλλα ξερω οτι τη καμερα εν για να με τραβας εμεναν που εν να την πιασεις!!!! :lol: :lol: :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Βαση καμερας

Post by paulos charalambous »

Χρυσανθε και παναγιωτη ευχαριστω για τες πληροφοριες.. εβαλετε με σε σκεψεις.. :D
ε Πιττη εν για να σε τραβω εσενα ρε φιλε που την θελω να καμουμε το νεο DvDICK ψαρεμα και καλλικωμα ορφου οταν καθεται αχαπαρος ποξω που την φυτζιαν με τον Γιωρκο πιττη χαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: τον φιλο μου τζαι πειραζω τον :D :D

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Βαση καμερας

Post by freediver33 »

SONY TX7 ..... Βάζει μόνη της φίλτρο αναλόγος βάθους και φωτισμού.... όλες οι άλλες εν για την ατμόσφαιρα ( και για τα παναύρκα ) και όχι για τις ιδιότητες - ιδιοτροπίες του νερού..... έχει και το εργοστασιακό Housing αλλά και αυτό της Trygons που είναι ακριβό.... σε λίγες μέρες θα έχουμε όμως φτηνά Housing για την εν λόγω μηχανή. Για βάση μην αγχώνεσε..... θα τα βρεις μόνος είμαι σίγουρος... θέλει απλά λίγη σκέψη και όρεξη και θα την φτιάξεις.... ήδη πήρες μια ιδέα....
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

chadjimichael
Posts: 1
Joined: Thu Feb 21, 2013 4:41 pm

Re: Βαση καμερας

Post by chadjimichael »

de kanei i vasi sto psarontoufeko tha diskoleftite sto oplisma tou oplou kai otan pernete psari de tha estiazi to oplo sti kinisi p kanete otan to kratate. kalitera mia vasi panw sto prosopo. sas simvoulevo tin Midland XTC 100/200/300 xoris defteri skepsi.exi kai accessories gia na mpei sti maska

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”