Διαγωνισμός φωτογραφίας

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by fISHANDCHIPS »

Giorkos wrote:νομίζω ότι οι φωτογραφίες πρέπει να είναι λίο καλιτεχνικές τζαι να μεν είναι μόνο τοπία...να έχουν τζαι κανένα καλάμι μέσα.... επίσης, τα τσιακκίλια στες σακκούλλες :naughty: , ή τες σίκλες :naughty: (αν και απαραίτητα στο ψάρεμα) είναι πολλά κακόγουστα για μια ωραία φωτό.... :wink:
Συμφωνώ απόλυτα με τον Γιωρκο ... Επίσης οι βουρνες και τα πιάτα :lol: :lol: :lol:
Είπαμεν ... Δεν είμαστε φωτογράφοι αλλά λίγος σεβασμός προς την τέχνη δεν βλάπτει ...
Το άλλο που ήθελα να πω για μελλοντικούς διαγωνισμόυς .... Ειναι. Οι φωτογραφίες να απόστελνονται στους admin-site admin και να τις ανεβάζουν για ψηφοφορία ,ανώνυμες .
Εννα ήταν καλά να γίνονται φωτογραφικοι διαγωνισμοί πιο τακτικά με διάφορα θέματα (υποβρύχια φωτογραφία με τοπία,με ψάρια κτλ,φωτογραφία ηλιοβασίλεμα και ανατολής, τζε ξέρω γω κουεντες )
Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ :wink:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by admin »

Κοπέλια όλες οι απόψεις σεβαστές και σωστές απλά για τώρα να περιοριστούμε σε ότι συμφωνήσαμε απο την αρχή και σε επόμενους διαγωνισμούς φιαφοροποιούμε τους όρους

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by admin »

Κοπέλια όλες οι απόψεις σεβαστές και σωστές απλά για τώρα να περιοριστούμε σε ότι συμφωνήσαμε απο την αρχή και σε επόμενους διαγωνισμούς φιαφοροποιούμε τους όρους

haris
Posts: 70
Joined: Sun Jul 04, 2010 12:03 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by haris »

Giorkos wrote:που τες φωτογραφίες ούλλες , τζίνες που πρέπει να παν για ψηφορορία (κατά τη γνώμη μου) εν οι πιο κάτω .



1--> since 1984
2--> Greg
8-->Giannis33
9-->MS BUffalo
16--> MichalisBlakis (αλλά να σβηστεί η σύκλα που τη φωτό :wink: )
17--> Marios Pafitis
-- --> Haris (δεν έχει νούμερο η φωτό) haris27
56--> sea hunter
63 --> since 1984

νομίζω ότι οι φωτογραφίες πρέπει να είναι λίο καλιτεχνικές τζαι να μεν είναι μόνο τοπία...να έχουν τζαι κανένα καλάμι μέσα.... επίσης, τα τσιακκίλια στες σακκούλλες :naughty: , ή τες σίκλες :naughty: (αν και απαραίτητα στο ψάρεμα) είναι πολλά κακόγουστα για μια ωραία φωτό.... :wink:
Attachments
DSC_0413.JPG
DSC_0413.JPG (258.31 KiB) Viewed 4092 times

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by M.S.BUFFALO »

εμενα αρεσκει μου να ειμαι παντα αντικιμενικος. οι φοτο του M.S.Buffalo ειναι εκτος συναγονισμου. δωστε του ουλλα τα καλαμια και εν θελουμε 2ο νικητη. ακομα αν δεν εβρετε και κανενα αλλο χορηγο να δοκει και μηχανες δωρο βαρτε ουλλοι που λλια και γοραστε του. :whistle:

και για να μεν παρεξηγουμε ουτε φιλος μου ειναι ουτε καν τον ξερω...
:lol: :lol: :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Διαγωνισμός φωτογραφίας

Post by admin »

Νικητές Διαγωνισμού

Πρώτη Θέση Φώτο αριθμό 56(sea hunter) με 14 ψήφους κερδίζει ένα καλάμι Casting προσφορά της εταιρείας Bluesense και ένα δώρο (καπέλο) απο το περιοδικό


Δεύτερη θέση η φώτο αριθμός 1 (Φιλίππου Φίλιππος) με 6 ψήφους κερδίζει ένα δώρο απο το περιοδικό (καπέλο)

Τρίτη θέση η φώτο με αριθμό 63-64 (since 1984 ) με 4 ψήφους δώρο ένα καπέλο απο το περιοδικό


Συγχαρητήρια σε όλους και σύντομα θα ανακοινώσουμε και νέο διαγωνισμό

Παρακαλώ οι νικητές να μου στείλουν π.μ με τα στοιχεία τους για να τους στείλω τα δώρα (επαρχία-τηλέφωνο΄-όνομα)
Attachments
Τρίτη θέση
Τρίτη θέση
lhhiMqtl.jpg (40.23 KiB) Viewed 3849 times
Δεύτερη θέση
Δεύτερη θέση
qqUBmY0.jpg (66.18 KiB) Viewed 3854 times
Πρώτη θέση
Πρώτη θέση
Untitled3.png (631.33 KiB) Viewed 3847 times

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”