καστινγ

Post Reply
antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

καστινγ

Post by antis »

Χαιρετω τη παρεα σας. Ειμαι ο Αντης και αν και πολλα χρονια ψαρας απο την ακτη τωρα τα καταφερνω λιγο με τα κομπιουτερ. Ψαρευκω πατωτα καστινγ που το λετε εσεις οι νεωτεροι απο το 88 και απο νεαρος με αντενα.
Εχει απο το 2007 που τα ψαρια που επιασα δεν ειναι παραπανω απο 5. Εν με ευχαριστει πλεων καθολου το ψαρεμα.
Εχει πολλους που μου λεν οτι πρεπει να αγορασω βαρκα, αλλα εν θελω αλλες φασαριες. Εσεις τι μου προτεινεται; εχει κατι αλλο να καμω η να τα παραιτησω;

Nikolas Nklou

Re: καστινγ

Post by Nikolas Nklou »

Καλησπερα κ.Αντη....Σοβαρομιλας οταν λες πως τα ψαρια που επιασες απο το 2007 δεν ειναι παραπανω που 5??
Σε καμια περιπτωση να μεν παραιτησης το ψαρεμα.....απλα δοκιμασε διαφορετικους ψαροτοπους ,δολωματα,αρματωσιες και σιγα σιγα εννα πιαστουν και θηρια.... :D

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: καστινγ

Post by Greg »

δοκιμασε να ψαρεψεις σε φρακτες...οσα επιασες απο το 2007 θα τα πιασεις σε μια μερα. εγω εχει απο τον αυγουστο να πιασω ψαρι θαλασσα..
Esox Lucius

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: καστινγ

Post by inglese.fishing »

Χωρίς να γνωρίζω από πια επαρχία είσαι
http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... 95&start=0]

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: καστινγ

Post by inglese.fishing »

Nikolas Nklou wrote:Καλησπερα κ.Αντη....Σοβαρομιλας οταν λες πως τα ψαρια που επιασες απο το 2007 δεν ειναι παραπανω που 5??
Σε καμια περιπτωση να μεν παραιτησης το ψαρεμα.....απλα δοκιμασε διαφορετικους ψαροτοπους ,δολωματα,αρματωσιες και σιγα σιγα εννα πιαστουν και θηρια.... :D
Ρε Νικόλα αν ψαρεύει που το 88 εν να πιάσει θηρία εν έτη 2012

Nikolas Nklou

Re: καστινγ

Post by Nikolas Nklou »

inglese.fishing wrote:
Nikolas Nklou wrote:Καλησπερα κ.Αντη....Σοβαρομιλας οταν λες πως τα ψαρια που επιασες απο το 2007 δεν ειναι παραπανω που 5??
Σε καμια περιπτωση να μεν παραιτησης το ψαρεμα.....απλα δοκιμασε διαφορετικους ψαροτοπους ,δολωματα,αρματωσιες και σιγα σιγα εννα πιαστουν και θηρια.... :D
Ρε Νικόλα αν ψαρεύει που το 88 εν να πιάσει θηρία εν έτη 2012
γιατι οϊ?????? :wink:

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: καστινγ

Post by antis »

Nikolas Nklou wrote:Καλησπερα κ.Αντη....Σοβαρομιλας οταν λες πως τα ψαρια που επιασες απο το 2007 δεν ειναι παραπανω που 5??
Σε καμια περιπτωση να μεν παραιτησης το ψαρεμα.....απλα δοκιμασε διαφορετικους ψαροτοπους ,δολωματα,αρματωσιες και σιγα σιγα εννα πιαστουν και θηρια.... :D
γιατι να σου πω ψεματα, 5 ψαρια επηρα σπιτι, εν εχει τοπο στα μερη μου που εν επηα τουλαχιστω που 5 φορες.

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: καστινγ

Post by antis »

inglese.fishing wrote:Χωρίς να γνωρίζω από πια επαρχία είσαι
http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... 95&start=0]
γραφει το το μετωπο μου;
Γιατι ενεκρώσε ο βυθός στην ελεύθερη Αμμόχωστο; Αντι να γράψουν για τζινους που φταιουν γραφουν μονο για τους κουνελλους. Εγω δεν συμφωνώ. Δεν εχει καμια αστυνόμευση, οσοι μπορουν καμνουντα ουλα δικα τους.
Εμαθαν οι επαγγελματιες ψαράδες να φωναζουν και καθουνται ουλοι μες τη κυβερνηση προσοχη, αμαν ποια. Εν εχουμε ελεος

Konstantinos Moe
Posts: 29
Joined: Sun Mar 11, 2012 9:01 am

Re: καστινγ

Post by Konstantinos Moe »

φίλε Άντη, από που είσαι?

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: καστινγ

Post by antis »

Konstantinos Moe wrote:φίλε Άντη, από που είσαι?
Ειμε προσφυγας που τον Α Μεμνο και μένω την Δερυνεια

Konstantinos Moe
Posts: 29
Joined: Sun Mar 11, 2012 9:01 am

Re: καστινγ

Post by Konstantinos Moe »

οκ

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”