Neil Mackellow

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

marios wrote:Εγώ αύριο θα ξέρω αν θα έρθω :roll:
αρκεψες τα κλοσματα?

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλησπερα σας.
Καλα να ειμαστε και θα βρεθουμε αυριο.
Προσωπικα, θα κανω μια βολτα το απογευμα στα φραγματα της περιοχης να δω την κατασταση τους και μετα θα ειμαι απο αρκετα νωρις στης Βασιλους για την συναντηση.

TIGHT LINES

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Post by admin »

Γειά σας φίλοι μου

Ψές πραγματοποιήθηκε η πρώτη συνάντηση μεταξύ αρκετών ατόμων που επιθυμούν να διοργανώσουμε το σεμινάριο με τον Neil Mackellow. Πραγματικά η ψεσινή βραδιά ήταν κάτι το ξεχωριστό, λίγο πολύ στην αρχή όλoi νιώθαμε σαν blind date αλλά το τέλος της βραδιάς μας βρήκε υπό την συνοδεία φαγητού και ποτού σαν γνήσιοι ψαράδες να μοιραζόμαστε ιστορίες , απόψεις και προβληματισμούς. Επί του θέματος τώρα όπου έχω να σας ενημερώσω ότι έχει καθοριστεί το Σαββατοκύριακο 22-23 Μάρτίου ως χρόνος διεξαγωγής και η παραλία του Lady's mile ώς χώρος. Μας απομένει να μας επιβεβαιώση ο κος Δεσποτίδης την ημερομηνία και προχωρούμε κανονικά. Απο την πρώτη συνάντηση προέκυψε ότι 17 θέσεις έχουν ήδη προκρατηθεί, λαμβάνοντας υπόψη και το ενδιαφέρων του someone, costa kai gfish που σημαίνει ότι απομένουν άλλες 8 θέσεις. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να εποικινωνήσει μαζί μου προσωπικά στο τηλ 25 577750 ώρες γραφείου για να κρατήσει θέση. Αυτά για τώρα ν υπάρξει κάτι νεότερο θα σας ειδοποιήσω.

Φιλικά
Άριστος Αριστείδου

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Παράληψη

Post by admin »

Ξέχασα να αναφέρω και τον Μάριο μέσα στα υποψήφια άτομα για το σεμινάριο .

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Post by Someone »

Έχει καθοριστεί το κόστος ανα άτομο;
Γενικά το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο τις καθημερινές, επομένως θα ήθελα να πληρώσω το ποσό που μου αναλογεί με την πρώτη ευκαιρία.
Αποφασίστηκε ποιός θα είναι ο "ταμίας";

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

Someone wrote:Έχει καθοριστεί το κόστος ανα άτομο;
Γενικά το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο τις καθημερινές, επομένως θα ήθελα να πληρώσω το ποσό που μου αναλογεί με την πρώτη ευκαιρία.
Αποφασίστηκε ποιός θα είναι ο "ταμίας";
αποφασιστηκε ομοφωνα ο ταμιας να ειμαι εγω :D , για το σεμηναριο πληρωνης εμενα το ποσο των.... λιρων, καμνε λειο γρηγορα ομως γιατι ληφκουμαι καμια .... λιρες για κατι πραματα που θελω :D :D . Μιχαλη οταν ανακεινωθει το ποσο θα πληρωνουμαι στα γραφεια του περιοδικου
Last edited by no-nick on Mon Nov 19, 2007 6:38 pm, edited 1 time in total.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλοι μου Καλησπερα σας.
Κατ' αρχη θελω να πω οτι την χαρηκα πολυ την χθεσινη μας συναντηση και θα περιμενω συντομα να γνωριστουμε και με τα αλλα παιδια του forum.
Τωρα. Σχετικα με το θεμα μας. Μιλησα πριν μερικα λεπτα με τον Νικολα τον Δεσποτιδη για τις αποφασεις που πηραμε. Σας χαιρετα ολους. Χαρηκε γιατι ειμαστε θετικοι και επισης δεχτηκε την προσκληση να ελθη και ο ιδιος δεδομενου οτι δεν θα εχει καποιο προσωπικο/οικογενειακο κωλυμα.
Αυτες τις μερες ο Neil ευρισκεται στην Αμερικη. Επιστρεφει στις 3Δεκεμβριου οποταν θα εξηγηθει μαζι του και θα μας δωση το τελικο Ο.Κ.
Πιστευει οτι ολα θα ειναι εν ταξει αλλα, λεει, ας περιμενουμε αυτες τις λιγες μερες και μετα να μπουμε στις τελικες λεπτομερειες.
Παντως εγω ειμαι ενθουσιασμενος με την ολη υποθεση και ανυπομονω για εκεινες τις μερες.
Την Τεταρτη φευγω για Αθηνα οπου θα τον δω και προσωπικα. Αν υπαρξη κατι νεωτερο θα σας ενημερωσουμε με τον ενα η τον αλλο τροπο.

TIGHT LINES

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

πριν λιγο ειχα επικινωνια με τον Φωτη Κολοβο , ο Φωτης ειναι το ατομο που εφερε πρωτος τον Νεηλ για σεμηναρια στην Ελλαδα καθως ,ειναι και ο αντιπροσωπος των καλαμιων zziplex στην Ελλαδα. εχτος της ευχης του για καλη επιτυχια μας δανειζη για τις αναγκες του σεμηναριου ενα zziplex Quattra sport το οπιο ειναι το καλαμι που ζητα ο Νεηλ στα σεμηναρια του χωρις καμια επιβαρινση . το μονο που εχουμαι να επιβαρινθουμαι εμεις ειναι ενα ποσο της ταξης των 30-35 εβρο (θα μαθω ακριβως τιμη)για την επιστροφη του καλαμιου.Τι λετε?

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Post by ps1xas »

no-nick wrote:
Someone wrote:Έχει καθοριστεί το κόστος ανα άτομο;
Γενικά το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο τις καθημερινές, επομένως θα ήθελα να πληρώσω το ποσό που μου αναλογεί με την πρώτη ευκαιρία.
Αποφασίστηκε ποιός θα είναι ο "ταμίας";
αποφασιστηκε ομοφωνα ο ταμιας να ειμαι εγω :D , για το σεμηναριο πληρωνης εμενα το ποσο των 56 λιρων, καμνε λειο γρηγορα ομως γιατι ληφκουμαι καμια 60ρκα λιρες για κατι πραματα που θελω :D :D . Μιχαλη οταν ανακεινωθει το ποσο θα πληρωνουμαι στα γραφεια του περιοδικου
dil tha plirosi o katheenas mas apo 56 lires?

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

ps1xas wrote:
no-nick wrote:
Someone wrote:Έχει καθοριστεί το κόστος ανα άτομο;
Γενικά το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο τις καθημερινές, επομένως θα ήθελα να πληρώσω το ποσό που μου αναλογεί με την πρώτη ευκαιρία.
Αποφασίστηκε ποιός θα είναι ο "ταμίας";
αποφασιστηκε ομοφωνα ο ταμιας να ειμαι εγω :D , για το σεμηναριο πληρωνης εμενα το ποσο των 56 λιρων, καμνε λειο γρηγορα ομως γιατι ληφκουμαι καμια 60ρκα λιρες για κατι πραματα που θελω :D :D . Μιχαλη οταν ανακεινωθει το ποσο θα πληρωνουμαι στα γραφεια του περιοδικου
dil tha plirosi o katheenas mas apo 56 lires?
οχι ρε συ, γραφω πιο κατω το ποσο θα ανακεινωθει πιο μετα, οι 56 λιρες που ειπα ηταν πλακα, παω να το σβησω

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Post by caveman »

no-nick wrote:πριν λιγο ειχα επικινωνια με τον Φωτη Κολοβο , ο Φωτης ειναι το ατομο που εφερε πρωτος τον Νεηλ για σεμηναρια στην Ελλαδα καθως ,ειναι και ο αντιπροσωπος των καλαμιων zziplex στην Ελλαδα. εχτος της ευχης του για καλη επιτυχια μας δανειζη για τις αναγκες του σεμηναριου ενα zziplex Quattra sport το οπιο ειναι το καλαμι που ζητα ο Νεηλ στα σεμηναρια του χωρις καμια επιβαρινση . το μονο που εχουμαι να επιβαρινθουμαι εμεις ειναι ενα ποσο της ταξης των 30-35 εβρο (θα μαθω ακριβως τιμη)για την επιστροφη του καλαμιου.Τι λετε?

e file, i diki mou gnomi einai afou enna ta dokoumen pounna ta dokoumen... ti 50 ti 60 ti 70? osa prepi enna dokoumen ftannei na ginei to seminario sosta :!: aman o athropos theli zziplex... ferteto


ps: iparxei akoma ena pithano melos gia to seminario, o fisikos. Alla akoma den mou eipe sta sigoura... an ke ego eimai sigouros pos tharti.
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Post by ps1xas »

gnomi diki mou.... ine akriba.. na dosi o kathe enas mas apo 50 lires... eprepe na exi xorigous...tora an i alloi tou forum ine ok.. ego den exo problima.. tha ithela para poli na ertho alla den tha edina tetia leuta... euxomai na pan ola kala kai na erthi o antropos..

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Πολυ καλη προσπαθεια φιλε Νικο.
Επειδη πηγαινοερχομαι συχνα στην Ελλαδα, αν ειναι μπορω να κανω την μεταφορα εγω.
Παντως μπραβο του παιδιου. Καλωσυνη του.

Ατε τζιε περιμενω να δω ποιος ενν να δερει στον διαγωνισμο του"κουνελλου" πον ννα καμετε οι Λεμεσιανοι.

TIGHT LINES

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Post by no-nick »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Πολυ καλη προσπαθεια φιλε Νικο.
Επειδη πηγαινοερχομαι συχνα στην Ελλαδα, αν ειναι μπορω να κανω την μεταφορα εγω.
Παντως μπραβο του παιδιου. Καλωσυνη του.

Ατε τζιε περιμενω να δω ποιος ενν να δερει στον διαγωνισμο του"κουνελλου" πον ννα καμετε οι Λεμεσιανοι.

TIGHT LINES
κ. Ευανθη αν δεν κανω λαθος απαγορευετε η μεταφορα αντικιμενου πανω απο 1.70 η 1.80 στο αεροπλανο , το να το φερουμαι βρηκα τροπο χωρις επιβαρινση ( θα ξερω σιγουρα αποψε) . παντως μην εχεις ενια :D πες μας ποτε θα πας και κατι θα κανονισουμε να μας φερης :D :D

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Post by Someone »

no-nick wrote: κ. Ευανθη αν δεν κανω λαθος απαγορευετε η μεταφορα αντικιμενου πανω απο 1.70 η 1.80 στο αεροπλανο , το να το φερουμαι βρηκα τροπο χωρις επιβαρινση ( θα ξερω σιγουρα αποψε) . παντως μην εχεις ενια :D πες μας ποτε θα πας και κατι θα κανονισουμε να μας φερης :D :D
"Κύριε Ψινάκη, έχομεν ένα καλάμι για Κύπρο"
"Πόσο μεγάλο είναι καλέ;"
"1.80. Zziplex μάλιστα".
"Αχ καλέ, αυτά τα δίσπαστα; Κάπου θα το ΒΟΛΕΨΩ".

:D :D :D

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”