μισινα καλη για casting

Post Reply
xrist0f0r0s
Posts: 27
Joined: Mon Jul 18, 2011 4:45 pm

μισινα καλη για casting

Post by xrist0f0r0s »

εβαλα πριν κανενα μηνα μια καινουρια μισινα πανω στην μηχανη για να την δοκιμασω και οταν την ξυτιλιξεις παραμορφωνεται
καμια καλη μισινα για μανα με low memory

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: μισινα καλη για casting

Post by marios »

xrist0f0r0s wrote:εβαλα πριν κανενα μηνα μια καινουρια μισινα πανω στην μηχανη για να την δοκιμασω και οταν την ξυτιλιξεις παραμορφωνεται
καμια καλη μισινα για μανα με low memory
Mια καλή μισινα για εμενα μπορεί να είναι κακή για κάποιο άλλο, το μονο που μπορώ να σου πω βρες μισίνα που γράφει επάνω Νo memory και όχι low memory.
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

Nikolas Nklou

Re: μισινα καλη για casting

Post by Nikolas Nklou »

marios wrote:
xrist0f0r0s wrote:εβαλα πριν κανενα μηνα μια καινουρια μισινα πανω στην μηχανη για να την δοκιμασω και οταν την ξυτιλιξεις παραμορφωνεται
καμια καλη μισινα για μανα με low memory
Mια καλή μισινα για εμενα μπορεί να είναι κακή για κάποιο άλλο, το μονο που μπορώ να σου πω βρες μισίνα που γράφει επάνω Νo memory και όχι low memory.
επρολαβε με ο Μαριος !! ακριβως το ιδιο θα σου επροτινα!

xrist0f0r0s
Posts: 27
Joined: Mon Jul 18, 2011 4:45 pm

Re: μισινα καλη για casting

Post by xrist0f0r0s »

no memory ποτε δεν ειδα σε καμια μισινα να γραφει μονο low memory

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: μισινα καλη για casting

Post by marios »

xrist0f0r0s wrote:no memory ποτε δεν ειδα σε καμια μισινα να γραφει μονο low memory
έχει μερικές που γραφουν no memory και άλλες memory free που είναι το ίδιο.
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: μισινα καλη για casting

Post by maxhtec »

Καλησπερα Για να μεν ανοιξο αλλο θεμα ειπα να το γραψω δαμε σημερα ειδα μια μισηνα της asso 0.30mm ειναι μια κιτρινη και φλοροκαρμον γραφει πανω εχει 300 μετρα τζε εν καπου στα 8.50€ εν καλη για να την βαλο πας την μηχανουα για καστινγκ εχει την κανενας να μου πει αν εν εφχαριστημενος η αν εχετε καποια αλλη να μου προτινετε

Nikolas Nklou

Re: μισινα καλη για casting

Post by Nikolas Nklou »

maxhtec wrote:Καλησπερα Για να μεν ανοιξο αλλο θεμα ειπα να το γραψω δαμε σημερα ειδα μια μισηνα της asso 0.30mm ειναι μια κιτρινη και φλοροκαρμον γραφει πανω εχει 300 μετρα τζε εν καπου στα 8.50€ εν καλη για να την βαλο πας την μηχανουα για καστινγκ εχει την κανενας να μου πει αν εν εφχαριστημενος η αν εχετε καποια αλλη να μου προτινετε
εν μια χαρα η μισηνα ,εχω 2 μηχανισμους του καστινγκ γεματους με τουτη....αλλα δεν ειναι φλοροκαρπον αλλα fluorocarbon coated που σημενει οτι εχει επικαλυψη απο φλοροκαρπον :)

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: μισινα καλη για casting

Post by maxhtec »

Εισαι ευχαρηστημενος δηλαδη γραφει οτι επιπλει

Nikolas Nklou

Re: μισινα καλη για casting

Post by Nikolas Nklou »

οτι επιπλεει? ειμαι ευχαριστημενος ναι.... http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... =35&t=3119 εν τουτη?

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: μισινα καλη για casting

Post by maxhtec »

Ναι εν τουτη αλλα εχω την ιδια απορια οπος ειχες και εσυ επηρεαζη τα πσαρκα λογο του οτι εν κιτρινη φοσφορα?

Nikolas Nklou

Re: μισινα καλη για casting

Post by Nikolas Nklou »

maxhtec wrote:Ναι εν τουτη αλλα εχω την ιδια απορια οπος ειχες και εσυ επηρεαζη τα πσαρκα λογο του οτι εν κιτρινη φοσφορα?
σε καμια περιπτωση δεν τα επηρεαζει..... εδοκιμασα την με ουλες τις συνθηκες ,απο νηνεμια μεχρι 7-8 μποφωρ και φουρτουνιασμενη θαλασσα.....τα ψαρκα τσιμπουν....

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: μισινα καλη για casting

Post by maxhtec »

Οκ ευχαριστω φιλε Νικολα για της πληροφοριες

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”