ΑΠΟΡΙΕΣ

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Giorkos »

Versus wrote:οι ενεν αντενα ηταν με custing δλδ ηπαν μου ειναι κουρκυνες εν τσε καταλαβο τα ψαρκα
μεσα σε 2 ορες επιασε 5 ψαρκα περιπου 50 με 55 ποντους τορα να τα φκαλο μιαν φοτο τουτα που επιασα και να την καμω upload
όι...όι...... όι....έτσι μούρμουρους φίλε μου μόνος ένας έφκαλεν ως τωρά εξόσον γνωρίζω !!!! :twisted: :twisted: :twisted: (καλα ο ένας ήταν λίο πιο μιτσίς )

τούτος ήταν ο Giorkos , τζαι μάλιστα διπλοτουφετσιάν...έκαμεν ντου των τεράτων (γιατί 50 εκ μούρμουρος εν τέρας) που ετσιμπολοούσαν στην άμμο, που πίσω που την φυτζιά και μπάμ :wink: έκαμεν διπλοβελονιά !!!

έφκαλα τζαι φωτό με τα ψάρκα πας τα πέδιλα )ήταν αλλονάκκο να μεν φαίνεται το πεδιλο...ελεύθερης-μακριά πέδιλα εννοώ) τζαι έστειλα την 3 φίλων (2 από το φόρουμ) ... μετά που μου τηλ τα κοπέλλια να με ’συγχαρούν’ είπα τους 3 λέξεις !!!!!

Paint Shop Pro !!!! :whistle: :whistle: :whistle:


τούτο όσον αφορά το αν τα ψάρκα τους ήταν μύρμουροι....μάλλον κάτι άλλον θα ήταν !!!!


Υ.Γ.1 σόρρυ παιθκιά αν αναπτερώθηκε το ηθικό σας στιγμιαία....
Υ.Γ.2 ναί...εγώ είμαι του PSP ói photoshop :whistle:
Υ.Γ.3 Σόρρυ πάλε για το ηθικό σας

:hand: :hand: :hand:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by hdemetris »

Versus wrote:επιασε 5 ψαρκα περιπου 50 με 55 ποντους
Σε σύστημα SI; Μήπως εννοείς μιλίμετρα;
Who the cap fit
Let them wear it

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

ε οκ εν τσε να σας υποχρεοσω να πιστεψετε παντος ο ανθροπως επιασε ετσι μεγαλα ψαρκα. θελετε πιστεψετε θελετε μεν

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Giorkos »

Versus wrote:ε οκ εν τσε να σας υποχρεοσω να πιστεψετε παντος ο ανθροπως επιασε ετσι μεγαλα ψαρκα. θελετε πιστεψετε θελετε μεν
fíle βερσο...

είσαι σίουρος ότι τα ψάρκα των 50-55 πόντων ήταν όπως τζίνο της φωτό σου (μούρμουρος) ;;; :think: :think: :think:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

φιλε μου μα εν τζε είπα οτι ήταν μουρμούρες.

τζινο που ειπα ειναι οτι εφκαλεν ετσι μεγάλα ψάρια τώρα αν ήταν κουρκουνες η μουρμούρες η οτιδήποτε άλλο εν τσε ξερό. είμαι εντελώς ασχέτως με τα ψαρκα :( αφου τσε τουτα που έπιασα και εβαλατα στην φώτο ενομιζα ηταν κουρκουνες για να καταλαβης. εν τζε ήξερα τον άνθρωπο τζε θα τον εροτουσα τι επιασε.. άπλα είπα οτι έπιασε τόσα μεγάλα ψάρια 50 με 55 πόντους, τώρα αν είναι 45 με 50 τσε ειπα 50 με 55 sorry. η ιστορία εχεις οσ εξης. εψαρεφκα τσαμε και έπιασα 2 μιτσα στην αρκι καμιαν 15 πόντους τσε ηρτεν τζε λαλεί μου εσσει ψαρι δαμε? τσε ειπα του υπολογίζω ναι τσε εδιξατου τα μιτσα που έπιασα τσε λαλεί μου ειναι κουρκουνες... λαλεί μου οκ ενακατσουμε λιο ποιο τζι. τσε έκατσε τσε σε 2 ώρες εφκαλε 5 ψαρκα πολλά μεγάλα. αφού να καταλαβης άθελα να τον δερο που το κακο μου :D :D :D ε αφού μου είπαν ειναι κουρκουνες τσε εγο επιασατο τσε επιενα οτι έπιασα κουρκουνες αμαν εμπικα στο φορουμ και είπαν μου είναι μουρμουυρες είπα οκ ειναι μουρμούρες. εμεα που τσαμε που ειμουν εφανικαν μου τα ιδια αλλα εν τσε σιμενει οτι εναι τα ιδια εμπορε να ειναι και κατι αλλο αλλα σουρα επιασε 5 πολλά μεγάλα ψαρια άνετα πάνω που 40 ποντουυς τώρα γιατί έγινε έτσι πανικός εν εκαταλαβα ακόμα.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Giorkos »

Versus wrote:φιλε μου μα εν τζε είπα οτι ήταν μουρμούρες.

τζινο που ειπα ειναι οτι εφκαλεν ετσι μεγάλα ψάρια τώρα αν ήταν κουρκουνες η μουρμούρες η οτιδήποτε άλλο εν τσε ξερό. είμαι εντελώς ασχέτως με τα ψαρκα :( αφου τσε τουτα που έπιασα και εβαλατα στην φώτο ενομιζα ηταν κουρκουνες για να καταλαβης. εν τζε ήξερα τον άνθρωπο τζε θα τον εροτουσα τι επιασε.. άπλα είπα οτι έπιασε τόσα μεγάλα ψάρια 50 με 55 πόντους, τώρα αν είναι 45 με 50 τσε ειπα 50 με 55 sorry. η ιστορία εχεις οσ εξης. εψαρεφκα τσαμε και έπιασα 2 μιτσα στην αρκι καμιαν 15 πόντους τσε ηρτεν τζε λαλεί μου εσσει ψαρι δαμε? τσε ειπα του υπολογίζω ναι τσε εδιξατου τα μιτσα που έπιασα τσε λαλεί μου ειναι κουρκουνες... λαλεί μου οκ ενακατσουμε λιο ποιο τζι. τσε έκατσε τσε σε 2 ώρες εφκαλε 5 ψαρκα πολλά μεγάλα. αφού να καταλαβης άθελα να τον δερο που το κακο μου :D :D :D ε αφού μου είπαν ειναι κουρκουνες τσε εγο επιασατο τσε επιενα οτι έπιασα κουρκουνες αμαν εμπικα στο φορουμ και είπαν μου είναι μουρμουυρες είπα οκ ειναι μουρμούρες. εμεα που τσαμε που ειμουν εφανικαν μου τα ιδια αλλα εν τσε σιμενει οτι εναι τα ιδια εμπορε να ειναι και κατι αλλο αλλα σουρα επιασε 5 πολλά μεγάλα ψαρια άνετα πάνω που 40 ποντουυς τώρα γιατί έγινε έτσι πανικός εν εκαταλαβα ακόμα.
οκ !!!! απλώς ενομίσαμε ότι τα είδες και είπες ότι εν τα ίδια που έπιασες και συ (στα ποστ σου πιο πάνω)

όπως και νάχει αν θυμάσαι περιέγραψε το πως μοιάζει των παιθκιών και θα σου πουν τι ψάρκα ήταν !!!

σήμερα εν να πάω αν δώκω ένα γυρώ να δω πόσοι ψαράες εσυναχτήκαν τζαμέ :lol: :lol: :lol: εν να σπάσουν ρεκόρ :dance: :dance: :dance: :mrgreen:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

παντος παρασκευη ισσεν ψαρι σαββατο ουτε εκοντεψε

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by konstantinos kalogir »

Μπορεί να ήταν λαυράκια...

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by fISHANDCHIPS »

konstantinos kalogir wrote:Μπορεί να ήταν λαυράκια...
και εγώ έτσι υπολογίζω βάση του μεγέθους που περιγράφει
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

εγω παλε ενιξερω τι ηταν αλλα ενας ανθρωπος ειπεν μου οτι εσηι ιχθιοτροφια τσαμε στα ανοιχτα. ειναι ακριβος πισο που τον φουρνο του πιριλλου στα περβολια.

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by AggelosLRK »

εχει κλουβια με λαβρακια ναι

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

οραια δλδ εληθηκε μας και η απορια τορα τι ψαρια ηταν που εγινε τοσο σουσουρο :D :D :D :D :D

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by hdemetris »

1. Κλουβιά δεν έχει στην περιοχή
Τα υπόλοιπα που έγραψα άκυρα. Ότι και να πούμε τωρά θα είναι κουβέντες του αέρα.
Who the cap fit
Let them wear it

Versus
Posts: 24
Joined: Mon Jul 20, 2009 5:56 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by Versus »

φιλε hdemetris μεν κολλας στο 50 55 ο αριθμος ειναι συμβολικος. εν τσε επιασε τσε μετρο κανενας να μετριση μπορη και να ηταν και 40 με 45 αλλα το θεμα για μενα δεν ειναι ουτε ποσον μεγαλα ηταν ουτε τι ψαρι ηταν. εκεινο που εθελα να μαθω ειναι γιατι οταν επιαμε παρασκεωη επιασαμε και γιατι οταν επιαμε σαββατο οσο τσε ετσιμπισαν. τσε γιατι εγο να πιασο τα μιτσα τσε τσινος που ηρτεν επιασε τα μεγαλα σε λιγο χρονικο διαστιμα. ετουτο το θεμα που με κοφτι εμενα τσε οι τι ηταν και απο που ηρθεν :D :D :D :D επηδξ τελικα ανοιξα το θεμα σαν κατι αποριες που μου δημιουργιθηκανκαι τελικα αναλιουμε τα παλιψαρα αν ηταν κουρκουνεσ οι μουρμουρεσ αν ηταν 45 η 55 ποντους η αν ηρταν που κλουδια η εφκικαν αφτομολα και εχασαν το προσανατολισμο τους :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΑΠΟΡΙΕΣ

Post by AggelosLRK »

Εισαι σιγουρος για τα κλουβια?μου ειπαν παρα πολλοι οτι εχει στα περβολια αλλα ειναι πολυ βαθια μεσα

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”