τσιατιστο-λαφαζανια

Post Reply
paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

τσιατιστο-λαφαζανια

Post by paulos charalambous »

οπως εκαθουμουν υσηχος τζαι εθκεβαζα(για εξεταστικη) ερκεται μυνημα που τον κουμπαρο μου...

"οσπου να παει το μυνημα τζαι να ρτει το χαπαρι επεξα εναν μινερο μα ηταν παλικαρι.. ερεσσεν τα 20 κιλα ηταν σχεδον ενα μετρο τζαι υστερα εξυπνισα τζαι ηπια εναν σκεττο !!Για να ξυπνησω φιλε μου που το ονειρο που ειδα τζαι να μεν γιρεψω τον μινερο παγωμενο μες στην φριζα..τζε παλε συλλοιζουμε τζαι πιανουν με οι σκεψεις αραγε εννα παιξουμε τζαι μεις μινερι ετσι? που εν να παει φιλε μου εγω εν να το παιξω τζαι εν να ρτω με μια χαρα στην σμιλα να το ρεξω¨" αφηκε με βουναρι :lol: :lol:
τσιατιστο Νο 2
"εχτες αργα εσκευτουμουν τα ψαρκα που μου εφιαν σωρκοι κιλισιμοι πολλοι που εχουν ιστορια.....μινερκα τρικιλα που ερεσσασιν πουπανω τζαι εν τα εθωρουν βολες πολλες που εκαμα τζαι επαισιν του κωλου....αλλα νομιζω φιλε μουλειπει μου η εμπειρια τζαι αν τα καταφερω ποιο μετα θα γραψω ιστορια..Λυπουμε ομως φιλε μου βαθκια εν κατεβαινω επονησα το δοντι μου τζαι παω ενα μετρο...περκει περασει φιλε μου ο πονος που τραβαω διοτι ειμαι σιουρος ορφατσαν εν να πιαω" :lol: :lol: :lol:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: τσιατιστο-λαφαζανια

Post by Giorkos »

e.νομίζω να το γυρίσουμε τζαι μεις στο τραούδιν, αλλά ούτε τζίνο εν μας περνά γα!!!!το.... :twisted: :twisted: :twisted:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: τσιατιστο-λαφαζανια

Post by pavlos_agianapitis »

Κάμε θέμα τζαι για τα ανέκδοτα... 8)
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Post Reply

Return to “Διάφορα”