Χοιρόψαρο

Post Reply
Frangiskos
Posts: 21
Joined: Sun Oct 14, 2012 4:31 pm
Location: Μουταγιάκα, Λεμεσός

Χοιρόψαρο

Post by Frangiskos »

Παιδιά αν γνωρίζει κανείς, το χοιρόψαρο τρώγεται??Αν ναι, τι συνταγή προτείνετε??

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χοιρόψαρο

Post by admin »

αν είναι πάνω απο 2 κιλά αξίζει την κόπο να το κρατήσεις , έχει καλό κρέασ αλλά θέλει προσπάθεια στο να το καθαρίσεις, εγώ προσωπικά ποτέ δέν κράτησα χοιρόψαρο γιατί είναι πολύ φιλικά ψάρια και πολλές φορές με συνοδεύουν σε μια κατάδυση, αρκε΄τα κοινωνικό ψάρι εντομεξύ αν σε ακκάσει -εφασ την

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χοιρόψαρο

Post by admin »

αν είναι πάνω απο 2 κιλά αξίζει την κόπο να το κρατήσεις , έχει καλό κρέασ αλλά θέλει προσπάθεια στο να το καθαρίσεις, εγώ προσωπικά ποτέ δέν κράτησα χοιρόψαρο γιατί είναι πολύ φιλικά ψάρια και πολλές φορές με συνοδεύουν σε μια κατάδυση, αρκε΄τα κοινωνικό ψάρι εντομεξύ αν σε ακκάσει -εφασ την

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χοιρόψαρο

Post by admin »

αν είναι πάνω απο 2 κιλά αξίζει την κόπο να το κρατήσεις , έχει καλό κρέασ αλλά θέλει προσπάθεια στο να το καθαρίσεις, εγώ προσωπικά ποτέ δέν κράτησα χοιρόψαρο γιατί είναι πολύ φιλικά ψάρια και πολλές φορές με συνοδεύουν σε μια κατάδυση, αρκε΄τα κοινωνικό ψάρι εντομεξύ αν σε ακκάσει -εφασ την

Frangiskos
Posts: 21
Joined: Sun Oct 14, 2012 4:31 pm
Location: Μουταγιάκα, Λεμεσός

Re: Χοιρόψαρο

Post by Frangiskos »

Φίλε μου λέω σου, εν πολλά ωραίο κομμάτι, γύρω στο 1 κιλό, έκαμε μου ωραία μάχη πας το καλάμι. Αλλά να σου πω την αλήθκεια φοούμε το λίο γιατί κάποιοι είπαν μου ότι εν τρώεται και κάπου εδιάβασα ότι περιέχει ένα είδος τοξίνης...γι'αυτό ερώτησα να μου πείτε εσείς που έχετε παραπάνω πείρα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χοιρόψαρο

Post by admin »

μαχες δινουν πολυ ωραιες

zetasj55
Posts: 2
Joined: Tue Oct 22, 2013 10:51 am

Re: Χοιρόψαρο

Post by zetasj55 »

καθαρίσεις, εγώ προσωπικά ποτέ δέν κράτησα χοιρόψαρο γιατί είναι πολύ φιλικά ψάρια και πολλές φορές με συνοδεύουν σε μια κατάδυση, αρκε΄τα κοινωνικό ψάρι εντομεξύ αν σε ακκάσει -εφασ την

zetasj55
Posts: 2
Joined: Tue Oct 22, 2013 10:51 am

Re: Χοιρόψαρο

Post by zetasj55 »

zetasj55 wrote:καθαρίσεις, εγώ προσωπικά ποτέ δέν κράτησα χοιρόψαρο γιατί είναι πολύ φιλικά ψάρια και πολλές φορές με συνοδεύουν σε μια κατάδυση, αρκε΄τα κοινωνικό ψάρι εντομεξύ αν σε ακκάσει -εφασ την










leather jackets for women leather jackets for women red leather vest red leather vest SY0-301 dumps SY0-301 dumps

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”