βαρκα τυπου ακαμαντις

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by stathis 1821 »

εχει 100 φορ στροκ αλλα ρε φιλε ο ξαδερφος εν παει στις τουνες μονο ψαροτουφεκο δυστηχως

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by MariosK »

stathis 1821 wrote:εχει 100 φορ στροκ αλλα ρε φιλε ο ξαδερφος εν παει στις τουνες μονο ψαροτουφεκο δυστηχως
Ε ρε φίλε αν πάει τζε μια φορά στις τούνες εν τζε να πάθει τζε τίποτε :D. Μέσα του άλλου μήνα που θα κάμω την πρώτη μου εξόρμηση αν είμαι με την βάρκα μου θα σε ενημερώσω αν θέλεις να έρτεις μαζί μου.

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by plenom'metatopsarem? »

MariosK wrote:
stathis 1821 wrote:εχει 100 φορ στροκ αλλα ρε φιλε ο ξαδερφος εν παει στις τουνες μονο ψαροτουφεκο δυστηχως
Ε ρε φίλε αν πάει τζε μια φορά στις τούνες εν τζε να πάθει τζε τίποτε :D. Μέσα του άλλου μήνα που θα κάμω την πρώτη μου εξόρμηση αν είμαι με την βάρκα μου θα σε ενημερώσω αν θέλεις να έρτεις μαζί μου.
ok! νάρτω!

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by plenom'metatopsarem? »

Στάθη? πόσο δυνατή εν η μηχανή?!

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by stathis 1821 »

θελω ρε φιλε και μαλιστα σαν τρελλος αν μπορεις πιασμε τηλ σημερα να μιλησουμε επειασα σε πριν λιο αλλα εν απαντας :D

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by stathis 1821 »

τι εννοεις ρε φιλε ποσο δυνατη εν η μηχανη?

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by plenom'metatopsarem? »

stathis 1821 wrote:τι εννοεις ρε φιλε ποσο δυνατη εν η μηχανη?
τωρά το είδα πως το έγραψες! 100αρα!:)

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by Pambs »

ρε φιλε ανεν λαδι η θαλασσα δεν θα εχεις κανενα προβλημα. απλα αν αλλαξει ο καιρος και κοψεις μεσα θα δυσκολευτεις παρα πολυ και θα φαεις και πολλυ ξυλο ωσπου να φκεις. ετυχε μου μερικες φορες αλλα παντα ηταν με αλλες βαρκες γυρω μας. επισης ειναι ασφαλως επικινδυνο

εστω και αν ειναι καινουργια η μηχανη μπορουν να συμβουν πολλα, πχ μπορει να εχει προβλημα η εγκατασταση. ενα σημειο που οι καλαμαραες εν καλλυτεροι που μας ειναι οτι νομικα ειναι υποχρεωμενοι να εχουν παντα βοηθητικη

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: βαρκα τυπου ακαμαντις

Post by MariosK »

stathis 1821 wrote:θελω ρε φιλε και μαλιστα σαν τρελλος αν μπορεις πιασμε τηλ σημερα να μιλησουμε επειασα σε πριν λιο αλλα εν απαντας :D
Φίλε κάποτε δεν πιάνει το τηλέφωνο μου τζε κάποτε δεν μπορώ να απαντώ γιατί είμαι δουλειά. Πιάνε με μετά τις 19:00.

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”