Oρφος

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Oρφος

Post by chrysanthos9 »

Πως μπορω να πιασω ορφο στα 6 μετρα χωρις να με δει? Και χωρις να τρυπωσει?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Oρφος

Post by george87d »

Ε φιλε πρωτα πρωτα πρεπει να τον δεις εσυ πρωτος... μολις τον δεις αν δεν τρυπωσει καμνεις που τσιαμε που τον ειδες μιαν πολλα πολλα αθορυβη βουτια τσιε μολισ κοντεψεις του βυθου καμνεις ενα συρτο προς το μεροσ του παλε πολλα αθορυβα οστι να του κοντεψεις τσιε να του την αντιναξεις.......
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Oρφος

Post by konstantinos kalogir »

chrysanthos9 wrote:Πως μπορω να πιασω ορφο στα 6 μετρα χωρις να με δει? Και χωρις να τρυπωσει?
Κατέβαστου έναν γύλο δολωμένο σε αγκίστρι 2/0 με 60ρα μισίνα..!! :D Σίουρα πράματα!! :lol:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Oρφος

Post by chrysanthos9 »

Εχει εναν χρονο που του βαλω γυλους .σαρδελες με πολυαγκιστρο γοπες ζωντανες καλαμαρακια χταποδακια αλλα εν τσιμπα . Εχει που τα περσι που τον ταιζω. Καθε μερα παω τζιαμε και ταιζω τα ψαρκα και παω αλλη μερα και ψαρευκω πρεπει να εβαλε 2-3 κιλα που τα περσι :D
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Oρφος

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:Εχει εναν χρονο που του βαλω γυλους .σαρδελες με πολυαγκιστρο γοπες ζωντανες καλαμαρακια χταποδακια αλλα εν τσιμπα . Εχει που τα περσι που τον ταιζω. Καθε μερα παω τζιαμε και ταιζω τα ψαρκα και παω αλλη μερα και ψαρευκω πρεπει να εβαλε 2-3 κιλα που τα περσι :D
Καλά ρε Χρύσανθε έσιει έναν χρόνον που τον αναγιώνεις κάμνει το η καρκιά σου να τον παίξεις? :mrgreen:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Oρφος

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:Εχει εναν χρονο που του βαλω γυλους .σαρδελες με πολυαγκιστρο γοπες ζωντανες καλαμαρακια χταποδακια αλλα εν τσιμπα . Εχει που τα περσι που τον ταιζω. Καθε μερα παω τζιαμε και ταιζω τα ψαρκα και παω αλλη μερα και ψαρευκω πρεπει να εβαλε 2-3 κιλα που τα περσι :D
Καλά ρε Χρύσανθε έσιει έναν χρόνον που τον αναγιώνεις κάμνει το η καρκιά σου να τον παίξεις? :mrgreen:
ρε θα εν 5-6 κιλα . Οποτε τον θορω γυριζει μου γτ εν με αφηνει να κοντεψω να τον δω καλα. Τωρα που το λαλεις εν να χαλασσω τον ψαροτοπο μου αν τον πεξω :hand:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Oρφος

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote: πρεπει να εβαλε 2-3 κιλα που τα περσι :D
εν να πρέπει να του κάμεις δίαιτα καλό :D
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Oρφος

Post by george87d »

Ρε φιλε να παμε μαζι να τον δο τσιε γω? να σου πω τσιε ποσα κιλα ειναι ακριβος?? :lol: :lol: :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Oρφος

Post by chrysanthos9 »

george87d wrote:Ρε φιλε να παμε μαζι να τον δο τσιε γω? να σου πω τσιε ποσα κιλα ειναι ακριβος?? :lol: :lol: :lol:
χωρις ψτ ομως :lol:
Rememper always someone waiting for you at home

freediver33
Posts: 165
Joined: Tue Nov 27, 2007 6:37 pm

Re: Oρφος

Post by freediver33 »

george87d wrote:Ρε φιλε να παμε μαζι να τον δο τσιε γω? να σου πω τσιε ποσα κιλα ειναι ακριβος?? :lol: :lol: :lol:
και παίζεις τον άλλη φοράάάάάάάάά...................... ε καλόόόόοόό,,,,,,,,,,,,, αυτά θέλουμε να ακούσουμε................ :D :D :D :D :D :D :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :lol: :lol: :lol: :lol:
φίλε μου άστο ψάρι εκεί που είναι να το βλέπεις γτ έρχονται δύσκολοι καιροί..... αν θες την γνώμη μου , πήγαινε και πάρε μια κάμερα και κάνε τον βίντεο....αυτά μένουν....................... καλές βουτιές..............
You go down to the bottom of the sea where the water is not eaven blue any more and the sky is only a memory, a thought in the silence!!!

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Oρφος

Post by chrysanthos9 »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
kyriakos
Posts: 20
Joined: Sun Mar 01, 2009 11:14 am

Re: Oρφος

Post by kyriakos »

Xρύσανθε συνέχισε να τον ταΐζεις τον πάσχυ τζιαί σιναε τους σορκους που γύρων του.

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Oρφος

Post by nicolas theocharous »

konstantinos kalogir wrote:
chrysanthos9 wrote:Πως μπορω να πιασω ορφο στα 6 μετρα χωρις να με δει? Και χωρις να τρυπωσει?
Κατέβαστου έναν γύλο δολωμένο σε αγκίστρι 2/0 με 60ρα μισίνα..!! :D Σίουρα πράματα!! :lol:
γιατι ειμουν σιουρος πως ετσι θα ελαλουσες??? :lol: :lol: :lol: :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Oρφος

Post by nicolas theocharous »

chrysanthos9 wrote:Εχει εναν χρονο που του βαλω γυλους .σαρδελες με πολυαγκιστρο γοπες ζωντανες καλαμαρακια χταποδακια αλλα εν τσιμπα . Εχει που τα περσι που τον ταιζω. Καθε μερα παω τζιαμε και ταιζω τα ψαρκα και παω αλλη μερα και ψαρευκω πρεπει να εβαλε 2-3 κιλα που τα περσι :D
ε εσυ ρε φιλε μου εκαταντησες να τον αναγιωνεις... εννα σε βλεπει ο ορφος και να λαλει ου ετον παπα μου που ερκεται.. lnch time :lol: :lol: :lol: :lol:

ι καμια μερα αν δεν παεις εννα λαλει ο ορφος μα πουντον τουτο και αρκησε??? επεσε το αρφαλι μου που την πεινα :lol: :lol: :lol: :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Oρφος

Post by nicolas theocharous »

freediver33 wrote:
george87d wrote:Ρε φιλε να παμε μαζι να τον δο τσιε γω? να σου πω τσιε ποσα κιλα ειναι ακριβος?? :lol: :lol: :lol:
και παίζεις τον άλλη φοράάάάάάάάά...................... ε καλόόόόοόό,,,,,,,,,,,,, αυτά θέλουμε να ακούσουμε................ :D :D :D :D :D :D :violin: :violin: :violin: :violin: :violin: :lol: :lol: :lol: :lol:
φίλε μου άστο ψάρι εκεί που είναι να το βλέπεις γτ έρχονται δύσκολοι καιροί..... αν θες την γνώμη μου , πήγαινε και πάρε μια κάμερα και κάνε τον βίντεο....αυτά μένουν....................... καλές βουτιές..............
επειδη ξερω πως το εννοεις ρε φιλε τουτο που ειπες εννα σου πω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!! μακαρι να σκεφτονται ολοι ετσι!!!!

:clap: :clap: :clap: :clap:

Post Reply

Return to “Τεχνικές”