Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by orfos »

Ναι φιλε του νερου εξαλλου δες κι απο δω.
http://www.sea-temperature.com/water/paphos/101

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

εν καλα που λαλεις ρε φιλε αλλα μετα που 1 ωρα βραζω λιγο :D αλλα τωρα εχει πολλα ψαρια παρα πολλα στα ρηχα :)
Rememper always someone waiting for you at home

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by NIKOLAS HARRIS »

chrysanthos9 wrote:εν καλα που λαλεις ρε φιλε αλλα μετα που 1 ωρα βραζω λιγο :D αλλα τωρα εχει πολλα ψαρια παρα πολλα στα ρηχα :)
τη στολη φορας; εν ξυρισμένη πουμέσα;εν ακριβώς πάνω σου;;όλα παίζουν ρόλο!ενα κολπο είναι να αλιφτεις με babyoil πριν τη βάλεις θα σε θερμομονώσει παραπάνω!!επισης να χρησιμοποιήσεις μιαν ελια με ελαστικο σκοινι να δέσεις τη μέση σου για να εμποδίζεις το νερο να εισερχεται απο εκείνο το σημειο ή να φοράς σορτς πάνω που τη στολή!!

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

ειναι ξυρισμενη φιλε μου που μεσα ενεν ακριβος πανο μου αλλα στη μεση στα ποδια ειναι ενταξη μονο στα χερια ειναι λιγο μεγαλη μου αλλα γυριζω την και μενει μεσα το νερο και βραζει λιγο. Εν να δοκιμασω εκεινο με την ελια ευχαριστω :)
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by leonidasss »

Την ελιά , ή σε αυτήν την περίπτωση καλύτερα ένα κολανάκι από εκείνο που δένουμε το μαχαίρι στο πόδι μας, μπορείς να τη δοκιμάσεις και στο πόδι, ώστε να μη σου βάζει ούτε από εκεί νερό.

koufos
Posts: 26
Joined: Thu Jan 20, 2011 6:24 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by koufos »

ρε παιθκια πειτε μου καποιος τι γινεται με τα μινερκα φετος.υποτιθεται οτι ακολουθουν δρομολογια μες την μεσογειο και στη κυπρο εμφανιζονται καλοκαιρι φθινοπωρο αλλα φετος απο οτι ακουω που συναδελφους υπηρξαν παραπανω συναντησεις τουτουσ τους μηνες με μεγαλα του ειδους και ετυχε να δω καιγω χτες ενα κοπαδι μικρα σε τοπο που τα συναντουσα οκτομβρη νιομβρη.μπορει καποιος να με διαφωτισει?τα μεγαλα εχουν διαφορετικη συμπεριφορα απο τα μικρα σε θεμα μετακινησης?

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by fISHANDCHIPS »

koufos wrote:ρε παιθκια πειτε μου καποιος τι γινεται με τα μινερκα φετος.υποτιθεται οτι ακολουθουν δρομολογια μες την μεσογειο και στη κυπρο εμφανιζονται καλοκαιρι φθινοπωρο αλλα φετος απο οτι ακουω που συναδελφους υπηρξαν παραπανω συναντησεις τουτουσ τους μηνες με μεγαλα του ειδους και ετυχε να δω καιγω χτες ενα κοπαδι μικρα σε τοπο που τα συναντουσα οκτομβρη νιομβρη.μπορει καποιος να με διαφωτισει?τα μεγαλα εχουν διαφορετικη συμπεριφορα απο τα μικρα σε θεμα μετακινησης?
Παρέτα ρε Φίδη ... μόνο για χταπόθκια κάμνεις εσύ
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

leonidasss wrote:Την ελιά , ή σε αυτήν την περίπτωση καλύτερα ένα κολανάκι από εκείνο που δένουμε το μαχαίρι στο πόδι μας, μπορείς να τη δοκιμάσεις και στο πόδι, ώστε να μη σου βάζει ούτε από εκεί νερό.

φιλε ευχαριστω θα το δοκιμασω και αυτο :) .. Φιλε κουφε αν και νεος ψαροκυνηγος δεν ξερω δρομολογια ψαριων κτλ συναντησα το Σεμπτεμβρη 2 πολυ μεγαλα μαγιατικα στα ρηχα βαθος 10 μετρα αλλα δνε επειχηρησα βολη για εν ειχα μουλινε στο οπλο :)
Rememper always someone waiting for you at home

koufos
Posts: 26
Joined: Thu Jan 20, 2011 6:24 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by koufos »

α εσου να μου πεις ρε φισσ εντ τσιπς που τα τσιμπας με το τζιγκιν! 8)

ZIAD
Posts: 18
Joined: Wed Jan 26, 2011 8:11 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ZIAD »

καλημερα σε ολους! ειπα ας μπω και εγω να χαιρετισω καποιους σεβαστους φιλους!!!!........... αρηςinblue-koufos-nikolasharis-modis.......... και να ευχηθω οτι καλυτερο σε ολους(γνωστους και αγνωστους) για τη φετινη χρονια!!!!!!!! :D

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by fISHANDCHIPS »

koufos wrote:α εσου να μου πεις ρε φισσ εντ τσιπς που τα τσιμπας με το τζιγκιν! 8)
Εν κάμνω έτσι πράματα εγω ρε,πάνω που 12αρι αγκίστρι δεν χρησημοποιώ ... ασχολούμε με πιο σοβαρα πράματα ... κοκκινοφτερες,ηλιόψαρα κτλ :lol: :lol: :lol: :oops: :oops:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

koufos
Posts: 26
Joined: Thu Jan 20, 2011 6:24 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by koufos »

ρε καλος το παιδιν!(ζιατ)γεια σου ρε φιλε. οσο για σενα ρε τσιπ αφηστα κουφα και πε μου καμια πληροφορια για τα μινερκα.εννεν παραξενο που εφανηκαν παραπανω ετσι εποχη οξα μονον εγω πιστευω ετσι?

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by orfos »

Κοπελια πετε μου καποι ακαλη ιστοσελιδα για τον τζιερο αλλα να εν καλη να μεν ππεφτει εξω τζαι να ανανεωνεται καθε ωρα ξερετε καμιαν καλη ???

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by gdeme »

ανοιξε το παραθυρο...

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

gdeme wrote:ανοιξε το παραθυρο...


xaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: btw weather.com
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”