Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by leshi cy »

ναι νικόλα !
ήταν ένα τέλειο δείλης μες το ιούνη έπεξα 5-6 "σορκους" ο ένας ήταν του κιλού και ήταν ούλα πόμπα :D !
στον τελευταίο όμως έπαιξα τον "πλαναριστα" και ήταν κοντά σε άμμο ομοσ απο κατο ειχε πετρα και έπαιξα τον με τα 2 λάστιχα !έπιασα τον που να με τον έπαιζα!αλλα η "βερκα" μπροστά έγινε ίσια όπως την δικη σου που κόπηκε!
εβγήκα ύστερα ρηχά ,σε ένα καρτέρι ήρταν ένα κοπάδι κέφαλους έπαιξα ένα που μακριά "εματζελοσα" τον και εφίε μου εν τον περασε ,ηπα σιγά εν υπολόγισα ότι λόγο τις μύτης τις βέργα παρόλη την δύναμη του όπλου δεν "ετριπισε" το ψάρι!
στα επόμενα "καρτερκα" και φρέσκο οπλισμένα τα λάστιχα!είδα κάτι και "εγιαλισε" που μακριά ενόμισα ήταν λίστα στην αρκη ...μετά έως που "εκοντευκε" ενόμισα ήταν κέφαλος του tsiernombil... έπαιξα το που τα 2 m + χτύπησα το ψάρι στη μέση μιλούμε για μεγάλο ψάρι είδα το να "πιενι" πίσω με την "βερκα" :angry-banghead: :angry-banghead: ...πρέπει να ήβρα κόκκαλο και εν το "ετριπισε"!είδα το καλά όμως ήταν γοφάρι ...και είδα ακόμα ένα στον ίδιο τόπο παλε αλλα ενοσε το ζευγαρι μου και εκαμε τι αλεκοσ :mrgreen: ...φέτος ήταν τα πρώτα που είδα τοσα χρονια που ψαρευκο!...αλλα "λιτσες" που έβλεπα τζιαμε γιοκ! :(

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Panayiotis3 »

Πολλα ωραιος ο λουτσος Νικολα!! Και ενα ψαρεμα απο εμενα του πρωηγουμενου σκ γιατι τουτο εν εκαταφερα να παω.
Attachments
Untitled.png
Untitled.png (1.06 MiB) Viewed 6117 times
IMAGE_042.jpg
IMAGE_042.jpg (314.39 KiB) Viewed 6111 times

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by orfos »

Ωραια τα ψαρια φιλε Παναγιωτη :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by tasos83 »

ωραίος σορκός παναγιώτη.
μια σάλπα από μένα
http://www.youtube.com/watch?v=ZNcSE_zUImM

θωρούμεν την με τα κιάλια τη θάλασσα τελευταία τζε εν μέστα πόθκια μας :cry:

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by NIKOLAS HARRIS »

ωραιος ο σαλποκτονος!! :clap:
ηλαβρακομανα μου παραδόθηκε προχτές!!
Attachments
labrax.JPG
labrax.JPG (66.86 KiB) Viewed 5909 times

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Αρρωστεεεε, παλε επιες θαλασσα? μπραβο φιλουιν μου, εγω εκαλικοσα εναν 7αρι εχτες :(
I live my life a breath at a time

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by paulos charalambous »

μπραβο παιθκια πολλα ωραια τα ψαρκα σας :clap: :clap: ευχτιχως που βαλλεται τζαι εσεις κανεναν ψαρι τζαι παρηγοραται μας τωρα που εν η εξεταστικη :)

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by leonidasss »

Γι΄αυτό ήταν κλειστό το κινητό σου; Πάντως πρέπει να πιάσεις επειγόντως κάμερα, Νικολή! Κωσταντίνο, εννοείς 7άρι λαβράκι; :o

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Ορφο
I live my life a breath at a time

User avatar
Viraaa o Paxoulis
Posts: 14
Joined: Mon Sep 29, 2008 6:46 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Viraaa o Paxoulis »

c.nadiotis wrote:Ορφο

ρε συμμαθητή "ναδιοτι"..τι είναι αυτά που ακούω.. να πας να κρυφτείς κάπου και να έρθω να σε βρω.. :whistle:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Ρε παχουλή, έβαλες και εσύ δυο βίντεο στο youtube τζαι το ένα εν παίζει γιατί έβαλες μουσική που την sony…

Υ.Γ. είμαι χωσμένος άρχισε ψάξιμο να δούμε ποτέ εν να με εβρεις :lol: :lol: :lol: :lol:
I live my life a breath at a time

User avatar
Viraaa o Paxoulis
Posts: 14
Joined: Mon Sep 29, 2008 6:46 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Viraaa o Paxoulis »

c.nadiotis wrote:Ρε παχουλή, έβαλες και εσύ δυο βίντεο στο youtube τζαι το ένα εν παίζει γιατί έβαλες μουσική που την sony…

Υ.Γ. είμαι χωσμένος άρχισε ψάξιμο να δούμε ποτέ εν να με εβρεις :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε φιλε δεν ήξερα και go τα rules του youtube..έβαλα backround ένα κομμάτι του 1995-96 αλωπός..τσε έσυραν μου το έξω και το έκαναν band.en τσε ήξερα τσε go..τώρα άρχισα να τραβό video και να κάμω edit video με music..τώρα ένα τους σάσο καλά..έχω 4 video ωραία έτοιμα να μπούν all πρέπει να αλλάξω την μουσική μάλλον..ένα τα σύρο μεστό face book να μεν έχω πρόβλημα..κάμνουν τσε "τσιαμε" πρόβλημα με την "μουσική" αν ξέρεις συμμαθητή "ναδιοτι" ?? :violin:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

τσου συμαθιτη παχουλι... εβαρεθικα χωσμενος δθσκολεφκεσε να μ’ευρεις;
I live my life a breath at a time

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by maky »

Καλημέρα κοπελια :)
τι ένα γίνει? εμιναμεν ούλοι έχω που την θάλασσα η έπεσεν πολλή αψαρια??????

User avatar
Viraaa o Paxoulis
Posts: 14
Joined: Mon Sep 29, 2008 6:46 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Viraaa o Paxoulis »

c.nadiotis wrote:τσου συμαθιτη παχουλι... εβαρεθικα χωσμενος δθσκολεφκεσε να μ’ευρεις;
σου αρέσουν τα παιχνίδια "ναδιοτι" μου..ένα σε εvrώ μεν μου "αχονεσεσε"...ate φάε "φασολες"..:teasing-neener:

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”