Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by gptochos »

Είπαμεν τα σιελιες φορές αλλά νου δεν βάλεις :naughty: :naughty:



:clap: :clap: :clap: :clap:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
I live my life a breath at a time

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by konstantinos kalogir »

Είσαι ο πιο δυνατός παίχτης!!! Μπράβο!! Αλλό λίο εν θα τον εχώρε η φωτογραφία... :D :D :D

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by leonidasss »

Ρε Νικολή, πάλε εφκήκες στον γυρό και έπαιζες όποιο μωρούι έβρισκες μπροστά σου; :mrgreen:

Πάντως, χωρίς αστεία, αρέσκει μου η επιμονή σου όταν πάει κάτι λάθος. Περιπτώσεις όπου άλλοι θα "έσπαζαν", εσύ μένεις ψύχραιμος και τα καταφέρνεις. :clap:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

Σημερα ειδα σε μια απογευματινη βουτια ειδα για πρωτη φορα ΣΥΝΑΓΡΙΔΕΣ ηταν σε ενα κοψιμο στα 11 μετρα και κατεβαινε καμια 15αρκα ηρταν στο πρωτο καρτερι ηρταν απο τα αριστερα και εν της ειδα γιατι ειχα την προσοχη μου σε κατι κουρκουνες :roll: τις ειδα στην αναδυση μετα συρτο και καρτερι αλλα ηταν σε αποσταση ασφαλειας μετα χαθηκαν για παντα μαζι με το ονειρο μου στο μπλε :x το μερος πρωτη φορα το ψαρεψα και ειναι πολυ υποσχομενο εχει ζωη πολλη μικροψαρα κτλ βγηκα με ενα σουρο και ενα σορκο καλο το ζευγαρι μου με ενα λαβρακι δευτετη φορα ειδα live φωτο εν εχει γιατι επιασεν τα ψαρια το ζευγαρι μου :D το αλλο Σαβατο παλε θα αω τζαμε για τις συναγριδες μακαρι να ειναι εκει :pray:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Μικρέ προσεκτικά και φρόνιμα, η συναγρίδα είναι ψαρί που σε κάνει να τράβας τις βουτιές σου, μην παρασυρθείς…. Άμα θέλει να έρθει εν να έρθει άμαν εν θέλει εν να σε γυροφέρνει μέχρι να σπάσεις το καρτέρι, αν τις ξαναβρείς πρόσεχε. Εγώ μιαν έπιασα η οποία ηρτεν βουριτη, μετά από εκείνη άλλες 4-5 φόρες που τις βρήκα εφκικα πανω μπλε και αψαρος.
I live my life a breath at a time

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

φιλε δεν παρατραβω τις βουτιες μου ποτε λογω καποιων βιντεο που ειδα με black aout σαμπα κτλ απο τοτε ποτε δνε φτανω στα ορια μου το καρτερι μου το πρωτο ηταν κοντα στο 1. λεπτο και το αλλο μετα απο 5 λεπτο χαλαρωμα στο 1.30 πετυχενω τελευταια πολυ καλους χρονους για τα δεδομενα μου γιατι καμνω προπονηση ποδοσφαιρο καθε μερα και βουταω και σχεδον καθημερινα κτλ αντεχα περισσοτερο αλλα δεν φτανω ποτε στα ορια μου. Θα ηταν καλα να ανοιγαμε μια ενοτητα με βιντεο υποξια κτλ για να παραδειγματιζομαστε
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

c.nadiotis wrote:Μικρέ προσεκτικά και φρόνιμα, η συναγρίδα είναι ψαρί που σε κάνει να τράβας τις βουτιές σου, μην παρασυρθείς…. Άμα θέλει να έρθει εν να έρθει άμαν εν θέλει εν να σε γυροφέρνει μέχρι να σπάσεις το καρτέρι, αν τις ξαναβρείς πρόσεχε. Εγώ μιαν έπιασα η οποία ηρτεν βουριτη, μετά από εκείνη άλλες 4-5 φόρες που τις βρήκα εφκικα πανω μπλε και αψαρος.
Κόψε τα τυλιχτά και γενικά το τσιγάρο.

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Panayiotis3 »

Eνας κεφαλος που εκαταφερα να πιασω το σαββατοκυριακο
αν μπορει καποιος να την μικρινει παρακαλω γιατι αλλαξα υπολογιστη και δεν εβαλα photoshop ακομα
Attachments
IMAGE_018.jpg
IMAGE_018.jpg (144.65 KiB) Viewed 4011 times

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

:clap:
Attachments
IMAGE_018.jpg
IMAGE_018.jpg (418.08 KiB) Viewed 4249 times
I live my life a breath at a time

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

admin wrote:
c.nadiotis wrote:Μικρέ προσεκτικά και φρόνιμα, η συναγρίδα είναι ψαρί που σε κάνει να τράβας τις βουτιές σου, μην παρασυρθείς…. Άμα θέλει να έρθει εν να έρθει άμαν εν θέλει εν να σε γυροφέρνει μέχρι να σπάσεις το καρτέρι, αν τις ξαναβρείς πρόσεχε. Εγώ μιαν έπιασα η οποία ηρτεν βουριτη, μετά από εκείνη άλλες 4-5 φόρες που τις βρήκα εφκικα πανω μπλε και αψαρος.
Κόψε τα τυλιχτά και γενικά το τσιγάρο.
:oops:
I live my life a breath at a time

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by hdemetris »

Μπράβο Παναγιώτη :clap:
Who the cap fit
Let them wear it

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by gdeme »

βουτησε κανενας κάτω πάφο? Τι λεει? Ειναι καθαρα?

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by paulos charalambous »

μπραβο ρε παναγιωτη :clap: :clap: ..καλη συνεχεια

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

μπραβο Παναγιωτη. Φιλε εν ξερω για Κατω Παφο αλλα ποδα η θαλασσα ειναι λαδι με φανταστικες ορατοτητες
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”