Ψαρό-ιστορίες

Post Reply
User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: psaroistories

Post by caveman »

Greg wrote:..... επιασα κατι απειλητικα και υβριστικα pm που απειλα την σωματικη μου ακαιρεοτητα :shock: :o.. να μεν παθω οπως τον mariosko :/
μα πέρκει να σοβαρομιλάς :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Someone
Posts: 495
Joined: Thu Feb 01, 2007 8:41 am

Re: psaroistories

Post by Someone »

omonoia wrote:xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa αν ηταν η αζουλα πουζα ηταν να ποζιασουμεν ουλοι...εν να πουζιασετε ομος.......................εν ασχολουμε με ατομα κατοτερου επιπεδου...................ουτε εβρισα κανενα απλα αρεσκει μου το χουμιση....εν θα ξαναγραψο στο φορουμ διοτι παντα κατηγορατε τσιε περιπεζετε τους ουλους....εσεισ εισαστεν τσιε κανενας αλλος....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Κλασσική περίπτωση ατόμου, που τα μισά καταλάβει απο ό,τι του λαλούν.
Ρε "παρέα", πόσες φορές πρέπει να μπλεχτείς σε έτσι συζητήσεις για να καταλάβεις ότι εν εσύ που οδηγάς ανάποδα τζιαι όι ούλλοι οι άλλοι;

Έσιει τζιαιρό που θκιεβάζω τες πελλάρες που λαλείς τζιαι εν σου λαλώ τίποτε:
Παράδειγμα 1.
Ούλλο το φόρουμ: "Η θάλασσα της Κύπρου έσιει πρόβλημα".
Εσύ: "Πάντως στα 79 μέτρα έσιει πολλύ ψάρι". ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ. Εν τούτο το θέμα της συζήτησης;

Παράδειγμα 2.
Συζήτηση στο φόρουμ: "Οι αγώνες ψαροτούφεκκου έν πρέπει να εν το ζητούμενο για τους συλλόγους".
Εσύ: "Εν πελλάρες που λαλείτε. Εν ηξέρω γιατί ακριβώς, αλλά εν πελλάρες που λαλείτε. Μεν με ρωτήσετε παραπάνω όμως, εν ηξέρω".

Τζιαι το αποκορύφωμα τούτη η συζήτηση. Έβαλες τα με το Giorko ο οποίος πριν λλίες μέρες ΔΕΝ έπαιξε ορφό ιδίου μεγέθους με τζιήνο που επόσταρες τζιαι εξήγησε τους λόγους. Τί να ζηλέψει που εσένα; Έβαλες τα με τον Greg τον "καλαμά" που έφκαλε ψάρκα που ούτε στο όνειρο σου να δείς, τζιαι κάποια που τζιήνα επόσταρε στο φόρουμ, αλλά είσαι τόσο σιασιούρης να πείς την εξυπνάδα σου που εν εμπήκες στον κόπο να το ψάξεις. Επρόσβαλες ΟΥΛΛΟΥΣ τους καλαμάδες, σάννα τζιαι το ζητούμενο στο ψάρεμα ένει να πιάνουμε ορφούς όπως τους δικούς σου. Εν εσκέφτηκες ότι όσοι ψαρεύκουν με καλάμι κάμνουν το γιατί ΤΖΙΗΝΟ τους ευχαριστεί.

Συμπέρασμα: Να πάεις στο καλό. Σου εύχομαι κάποια στιγμή να ωριμάσεις, γιατί με τα μυαλά που κουβαλάς μια ζωή ανάποδα εννα πηαίννεις τζιαι μπορεί να ττουμπάρεις.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: psaroistories

Post by Giorkos »

Someone wrote:. Έβαλες τα με το Giorko ο οποίος πριν λλίες μέρες ΔΕΝ έπαιξε ορφό ιδίου μεγέθους με τζιήνο που επόσταρες τζιαι εξήγησε τους λόγους.
Someone, μία μικρή διόρθωση...Ορφούθκια σνα τζίνο που εποσταρίστηκε και εσβήστικε η η φωτογραφία βλέπουμε μέσα μέσα...κανένα σχόλιο για το αν σκεφτήκαμε καν να το χτυpήσουμε...ενοοείτε...

ο εν λόγο ορφός που δεν χτυπήθηκε ήταν τουλάχιστνο διπλάσιος (αν κρίνω από την φωτό) από εκείνο που ποσταρίστηκε.... :wink:
caveman wrote:
Greg wrote:..... επιασα κατι απειλητικα και υβριστικα pm που απειλα την σωματικη μου ακαιρεοτητα :shock: :o.. να μεν παθω οπως τον mariosko :/
μα πέρκει να σοβαρομιλάς :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
χεχχεχεχ εν είσαστε μόνοι σας κοπέλλια..ξέρω τουλάχιστον ακόμα μία περίπτωση που κάπιος φίλος από το φόρουμ θα τις 'έτρωεν' ..... αλλά τζαι μένα τρώει με η ράσιη μου τζαι εν ώρα ου να πιάω τζαι γω κανένα π.μ :mrgreen:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: psaroistories

Post by hdemetris »

Giorkos wrote:ξέρω τουλάχιστον ακόμα μία περίπτωση που κάπιος φίλος από το φόρουμ θα τις 'έτρωεν'
Εγώ είμαι τούτος :D
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: psaroistories

Post by caveman »

:lol: :lol: Πολλύ γέλιο η υπόθεση...
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: psaroistories

Post by MariosK »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Someone πρόσθεσε στα παραδείγματα σου τζε έναν τρίτο. Μες τον Μάη o φίλος omonoia επαζάρεφκεν αν θα πάει να παίξει κανέναν ψάρι, παρόλο που απαγορεύεται, γιατί οι άλλοι ούλλοι πάσειν...

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Re: psaroistories

Post by Mnason »

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ τον ζήλεψα.. :roll:

Ρε δεν αφήνουμε τες πελλάρες λέω εγώ, αφού ο νούρος του σσήλλου εν ισιώνει.

Παρά να ασχολούμαστε με έτσι θέματα, ας κανονίσουμε αλλό καμιά σύναξη ρε μάγκες για μάσα και κουβέντα, αφού τα ψάρια τα παίζουν άλλοι... :lol:

Έκαμεν τσιαι η Ομόνοια μιαν νίκην τζιαί ακόμα λλίον να το πουν τζιαί που το CNN (μεταφορικά έτσι)
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: psaroistories

Post by Giorkos »

Mnason wrote:Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ τον ζήλεψα.. :roll:

Ρε δεν αφήνουμε τες πελλάρες λέω εγώ, αφού ο νούρος του σσήλλου εν ισιώνει.

Παρά να ασχολούμαστε με έτσι θέματα, ας κανονίσουμε αλλό καμιά σύναξη ρε μάγκες για μάσα και κουβέντα, αφού τα ψάρια τα παίζουν άλλοι... :lol:

Έκαμεν τσιαι η Ομόνοια μιαν νίκην τζιαί ακόμα λλίον να το πουν τζιαί που το CNN (μεταφορικά έτσι)

άτε...να πάμε να φάμε καλό...... κανονίστε ώρα-μέρα (governors beach για Μαρίδα και Σαλάτα ΜΟΝΟ ) :twisted: :twisted: :twisted:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Re: psaroistories

Post by Mnason »

Ναι καλά μόνο.....
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: psaroistories

Post by hemilios »

Ατε τζιαι καμια ελιά. :D

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: psaroistories

Post by Antreas »

ρε κοπελλια μα έσπασε το pc μου λιες μέρες τζαι έχασα τοσες εξελίξεις ? :lol:

User avatar
panaistou
Posts: 16
Joined: Tue May 27, 2008 3:58 pm
Location: Larnaca

Re: psaroistories

Post by panaistou »

Εντωμεταξύ ρε κοπέλια αφού τους κινέζους εν το ρύζι που αρέσκει το ψάρεμα πόθεν το κoλλησαν τζαι χουμiζουντε το; :mrgreen: :lol:
AAA τζαι ουλλοι οι ψαραες ΕΙΜΑΣΤΕ “ψεύτες” στο τι επιασαμε. 8)
(προσωπική μου γνώμη)
:!:
In this white wave I am sinking in this silence in this white wave in this silence I believe......

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: psaroistories

Post by Antreas »

μακαρι να ήμουν ψευτης αλλα εγω της παραπανω φορές εν πιαννω τιποτε :lol:

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: psaroistories

Post by andys »

to xtesino psarema na iremisun ta pnevmata :)
Image

kanoniste re na pame tora pu irtame je emeis
ego protino ekdromi, proino psarema je to mesimeri na katsume na fame :)

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: psaroistories

Post by Giorkos »

Άντυς,


γράψε και καμιά ιστορία...να έσιη κάτι να θκιαβάζουμε στη δουλειά....

απο βεληνεκές πως τα πάει ??? πρέπει να σύρνει όπως τα Τ80 :mrgreen: ???


Γιώργος

η ιδέα σου για 'εκδρομή' εν καλή.... (ας πουν και οι άλλοι πως το βλέπουν και κανονίζουμε)
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”