Στολη ραμμενη.

Post Reply
User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Στολη ραμμενη.

Post by chrysanthos9 »

Επειδη εδω και καιρο εχω προβλημα με την στολη μου βαζει νερο κτλ αποφασισα να ραψω μια πανω μου 4 χιλιοστα να μπορω να ψαρευω και καλοκαιρι αλλα και φθινωπορο ξερετε καποιον που να ραβει στολες επι μετρο?? και ποσα περιπου κυμαινονται οι τιμες για στολη επι μετρο? εχει σχεση αν ειναι παραλαγη? η σκετο μαυρο χρωμα η τιμη? και τι ειδος στολης προτεινετε για κακομεταχεριση συρτα καρτερια ψαχτηρια κτλ? λειες ξυρισμενες εχουν πολλα πλεονεκτιματα αλλα σχιζονται ευκολα :x
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Στολη ραμμενη.

Post by sea-hunter »

εγω ρε φιλε εχω μια ορκα 3 μμ με ενυσχισεις στα γονατα, τριφκουμε πανω σε βραχους κτλ και εν πομπα!! αλλα κοφκεις λλιο μακρια :D
Keep Walking...Keep Fishing!!

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Στολη ραμμενη.

Post by leshi cy »

για σου φιλέ μου!
χρισαν8ε παντός αν κάμνεις υπομονή έως την εκ8εση εν άλλο μηνά νομίζω εννα εχει καλές προσφορές :D !
εγω φετος με τιν 3,5 ειχα τιν 3 χρονια επια έως το νιοβρη χωρίς προβλημα και αν μεν τιν εκαμνα κοματια 8α τιν ειχα και το δεκεμρη με τουτο το καιρο!
επιασα φετος μια inblue 6,5 ειμαι πολυ ευχαριστημένος!
...απο ερευνα που εκανα πριν να αγορασω σε πολυ καλές τιμές ειναι οι bluetec + pesca ,την καλιτερη εφαρμογή μου τιν ειχε ι ορκα οπως ειπε και ο φίλος !
αλλα εχουν διαφορα στα υλικα!και οι τιμές εινε πολυ κοντα σε άλλες που για τιν γνωμη μου εχουν καλιτερο νεοπρεν!
...αν και για σενα νομιζω μπορεισ να βρεις ετιμη που να σου κανει!
αυτα απο μενα , προσωπικη παντα γνωμη!
φιλικα
μαριος

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Στολη ραμμενη.

Post by chrysanthos9 »

leshi cy wrote:για σου φιλέ μου!
χρισαν8ε παντός αν κάμνεις υπομονή έως την εκ8εση εν άλλο μηνά νομίζω εννα εχει καλές προσφορές :D !
εγω φετος με τιν 3,5 ειχα τιν 3 χρονια επια έως το νιοβρη χωρίς προβλημα και αν μεν τιν εκαμνα κοματια 8α τιν ειχα και το δεκεμρη με τουτο το καιρο!
επιασα φετος μια inblue 6,5 ειμαι πολυ ευχαριστημένος!
...απο ερευνα που εκανα πριν να αγορασω σε πολυ καλές τιμές ειναι οι bluetec + pesca ,την καλιτερη εφαρμογή μου τιν ειχε ι ορκα οπως ειπε και ο φίλος !
αλλα εχουν διαφορα στα υλικα!και οι τιμές εινε πολυ κοντα σε άλλες που για τιν γνωμη μου εχουν καλιτερο νεοπρεν!
...αν και για σενα νομιζω μπορεισ να βρεις ετιμη που να σου κανει!
αυτα απο μενα , προσωπικη παντα γνωμη!
φιλικα
μαριος
θα παω στην εκθεση φιλε αλλα αποφασισα να ραψω μαι ορκα πανω μου 4μμ για καλοκαιρι και φθινωπορο.

ευχαριστω παντος εφια παω για βουτια :D
Rememper always someone waiting for you at home

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Στολη ραμμενη.

Post by geosub »

chrysanthos9 wrote:
leshi cy wrote:για σου φιλέ μου!
χρισαν8ε παντός αν κάμνεις υπομονή έως την εκ8εση εν άλλο μηνά νομίζω εννα εχει καλές προσφορές :D !
εγω φετος με τιν 3,5 ειχα τιν 3 χρονια επια έως το νιοβρη χωρίς προβλημα και αν μεν τιν εκαμνα κοματια 8α τιν ειχα και το δεκεμρη με τουτο το καιρο!
επιασα φετος μια inblue 6,5 ειμαι πολυ ευχαριστημένος!
...απο ερευνα που εκανα πριν να αγορασω σε πολυ καλές τιμές ειναι οι bluetec + pesca ,την καλιτερη εφαρμογή μου τιν ειχε ι ορκα οπως ειπε και ο φίλος !
αλλα εχουν διαφορα στα υλικα!και οι τιμές εινε πολυ κοντα σε άλλες που για τιν γνωμη μου εχουν καλιτερο νεοπρεν!
...αν και για σενα νομιζω μπορεισ να βρεις ετιμη που να σου κανει!
αυτα απο μενα , προσωπικη παντα γνωμη!
φιλικα
μαριος
θα παω στην εκθεση φιλε αλλα αποφασισα να ραψω μαι ορκα πανω μου 4μμ για καλοκαιρι και φθινωπορο.

ευχαριστω παντος εφια παω για βουτια :D
Χρυσανθε, με τεσσαρα θα μπορεις ανετα Φθινωπορο-Ανοιξη-αρχες καλοκαιρι αλλα απο μεσα Ιουλιου μεχρι και Σεπτεμβριο δεν θα παλευεται.Θα φκαλλεις ''παουρμο'' που λαλουμε.Εννα θελεις 3 λιτρα νερο για καθε βουθκια.
Εγω ηβρα μια 2.7 mm φοδρα-ξυρισμενη που εγορασα €120(τωρα μπορει να εν τζιε πιο φτηνη)εφορουν την ουλλο το καλοκαιρι τζιε ηταν μια χαρα.

antreoulis12
Posts: 14
Joined: Wed Jul 06, 2011 3:45 pm

Re: Στολη ραμμενη.

Post by antreoulis12 »

ρωτήσω κάτι η έκθεση που γίνετε και ποτε και εκεί πουλάνε πράγματα τι γίνετε εκεί?

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Στολη ραμμενη.

Post by koursaros21 »

και εγω ενδιαφερομαι παιδια...αν ξερει καποιος που και ποτε θα γινει η εκθεση??
ευχαριστω εκ των πρωτερων,
γιαννης

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Στολη ραμμενη.

Post by orfos »

Η εκθεση μπορει να εχει γινει ηδη(δεν ειμαι σιγουρος) αλλα οπως λεει και ο φιλος ο Μαριος θα γινει τον αλλο μηνα (ηταν Μαρτης) οποτε πιθανοτατα να εχει γίνει.

koursaros21
Posts: 123
Joined: Mon May 23, 2011 8:04 am

Re: Στολη ραμμενη.

Post by koursaros21 »

χαχαχ...λεω και εγω η εκθεση που εδιαφημιζετουν στα περιοδικα εγινε...αν εσηι τζιε αλλη βολευκει πομπα...αλλα εν ειδα ποτε εγινε το ποστ...χαχαχαχα...λαθος μου.. :whistle: :whistle: 8-) 8-)

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: Στολη ραμμενη.

Post by orfos »

koursaros21 wrote:χαχαχ...λεω και εγω η εκθεση που εδιαφημιζετουν στα περιοδικα εγινε...αν εσηι τζιε αλλη βολευκει πομπα...αλλα εν ειδα ποτε εγινε το ποστ...χαχαχαχα...λαθος μου.. :whistle: :whistle: 8-) 8-)
Ενεν τιποτε φιλε!

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”