ΑΓΟΡΑ GPS

Post Reply
xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

ΑΓΟΡΑ GPS

Post by xxxgeorge »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ .... ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ GPS
MOY :( KAI XΡΕΙΑΖΟΜΕ ΑΛΛΟ ΕΠΕΙΓΟΝ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ : Η. ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΗΛΟ ΑΠΟ ΕΞΩ :
ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΣΗΓΗΣΤΕ???? BAΣΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΕ ΕΝΑ GPS XEIΡΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ..

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by george87d »

Να μου το δοκεις εμεναν να σου το σασω!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by mariosko »

γραψε τα στιγματα πανω σε μιαν κολλα και ή φυλαξε τα σε ηλεκτρονικη μορφη και στειλε μου τα να σου τα φυλαχω να μεν χαθουν, και θορουμε και για το GPS ρε Γιωργο. :D :D

ΥΓ. Φυσικα και να παραγγειλεις απο το ιντερνετ...
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by gdeme »

ΒΑΣΙΚΟ ΕΡΩΤΗΜΑ :Πόσα θές να δώσεις?
θα σου εισηγουμουν να μεινεις στην ίδια μάρκα που έιχες για να μην έχεις παρεκλισεις απο τα στίγματα.

Μα καλα, τι έπαθε το παλιό?

xxxgeorge
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:34 pm
Location: LEYKOSIA

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by xxxgeorge »

ΤΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΑ...ΜΕ ΡΜ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ :whistle: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ :( :(
ΤΟ ΞΥΛΟΣΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΤΑΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΣΙΟΛΤΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ...
ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΟ ΚΑΤΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΡΙΒΟ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ
ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΕΧΡΩΜΟ ...ΑΚΟΥΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by admin »

xxxgeorge wrote:ΤΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΑ...ΜΕ ΡΜ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ :whistle: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ ΜΕΣΑ :( :(
ΤΟ ΞΥΛΟΣΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΤΑΡΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΣΙΟΛΤΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΒΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ...
ΒΑΣΙΚΑ ΘΕΛΟ ΚΑΤΙ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΡΙΒΟ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΚΑΚΟΥΧΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ
ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΧΑΡΤΕΣ ΕΧΡΩΜΟ ...ΑΚΟΥΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
Φίλε να σου πώ απο προσωπική μου εμπειρία, ότι μπορεί απο το internet να βρίσκεις αρκετά μοντέλα πιο φθηνά αλλά κάποιοι αντιπρόσωποι στην Κύπρο διατηρούν τις τιμές τους κοντά στις διαδυκτιακές και επιπρόσθετα σου δίδουν την εγγύηση και το σέρβις που για μένα είναι ΠΟΛΥ σημαντικό!!!!!!!!!!! Ψάξε λίγο τις αντιπροσωπείες και δές τι μπορείς να πάρεις γύρω απο το το budget σου

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by gptochos »

Κοίταξε σε τούτο το site Γιώργο http://www.cactusnav.com

Εγώ πήρα το HDS 5 Lowrance 560ευρώ με τα έξοδα αποστολή στην Αγγλία! Για Κύπρο εβγαινε περίπου 580 ευρώ!Ήταν σε προσφορα! Κάθε μήνα βγάζει σε προσφορά διάφορα μοντέλλα! Ρίξε μια ματιά!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

PsychoAP
Posts: 10
Joined: Wed Sep 03, 2008 8:45 pm

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by PsychoAP »

Πολύ καλή η επιλογή σου φίλε μου.

Για μια διαφορά εικοσι ευρώ όμως δεν θα ήταν καλύτερα να το επερνες από Κύπρο. Για να έχεις και την εγγύηση του και τα ανταλλακτικά του και γενικά την after sales εξυπηρέτηση?

Έχουμε ξεφύγει ρε παιδιά με αυτό το ιντερνετ. Και μετά κάνουμε παράπονα οτι οι μαγαζάτορες στην Κύπρο βγάζουνε τις τιμές ψηλά. Για εικοσι ευρώ και τριαντα επιλεγουμε να το παιρνουμε απο ιντερνετ και δεν υποστηρίζουμε τα Κυπριακα μαγαζιά παρα μονο για μισνέζες και διαφορα ψιλολογια. Ε μα οι ανθρωποι πρεπει να βγάλουν και τα εξοδα τους και το ενοικιο τους κτλ και να κανουν και αποσβεση το στοκ τους αρα είναι λογικό σε καποια πραγματα να αναεβαζουν τις τιμες, αρα δεν το βρισκω λογικό να φασκουμε και να αντιφασκουμε με το να κανουμε αγορες από το ιντερνετ για να γλιτωσουμε 20 ευρώ και από την άλλη να κανουμε παραπονα για τους καταστηματαρχες. Αν δεν τους υποστηριξουμε θα κλείσουν, είναι λογικό. Αυτό θέλουμε?

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by MariosK »

Φίλε PsychoAP η διαφορά δεν είναι ήταν 20 ευρό αλλά 400 ευρώ από τα μαγαζιά στην Κύπρο. 20 ευρώ ήταν η διαφορά να σου το στείλουν από Αγγλία Κύπρο!!! Εγώ αγόρασα ακριβός το ίδιο μηχάνημα, από την Κύπρο στην τιμή των 900+ ευρώ και δεν μπορώ να πω ότι είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος από το aftersale service :(.

Πρέπει να μάθουμε να τους υποστηρίζουμε, συμφωνώ, αλλά πρέπει τζε οι μαγαζάτορες να μάθουν την διαφορά του τi σημαίνει αγοράζω από μαγαζί τζε τι σημαίνει αγοράζω που το ιντερνετ... Δαμέσα γοράζεις που μαγαζί και τις παραπάνο φορές έχεις χειρότερο aftersale service απ΄ότι αν το αγόραζες που το ιντερνετ!!!

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by mariosko »

gptochos wrote:Κοίταξε σε τούτο το site Γιώργο http://www.cactusnav.com

Εγώ πήρα το HDS 5 Lowrance 560ευρώ με τα έξοδα αποστολή στην Αγγλία! Για Κύπρο εβγαινε περίπου 580 ευρώ!Ήταν σε προσφορα! Κάθε μήνα βγάζει σε προσφορά διάφορα μοντέλλα! Ρίξε μια ματιά!
μα μονο 20 ευρο διαφορα? οξα εκαμες λαθος?
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by gptochos »

Ρε φίλε μπορεί να μην το διατύπωσα σωστά για αυτό δεν το καταλάβετε! Η συσκευή με αποστολή στην Κύπρο ήταν 580 ευρώ! Η ίδια συσκευή με αποστολή στην Αγγλία ήταν 560 ευρώ! Να σου πω την αλήθεια άλλες φορές που έβλεπα στο site τούτο τα έξοδα αποστολή στην Κύπρο ήταν αρκετά ψηλά! Μιλούμε για 100 ευρώ και πάνω. Μάλιστα κατά την παραγγελία έγινε ενα λάθος και το GPS θα μου το έστελναν Κύπρο. Εμίλισαμε με το κοπελι στο site (Andrew) νομίζω και έστειλε τη συσκευή στην Αγγλία και μου έκαμε refund το 20 επιπλέον ευρώ στο λογαριασμό μου!

Η συσκευή στην Κύπρο κοστίζει 900 ευρώ χατιρικώς :whistle: Πρέπει να είμαι πόμπος να πάω να πιασω απο Κυπρο! Ατε και εχαλασε τούτοι δακάτω εννα το σάσουν είπεν σας κανένας? :neutral: Εννα σου πουν εν σαζεται και να βουράς να έβρεις το δίκαιο σου ασε που θα προσπαθήσουν να σου ρίξουν το φταίξιμο πάνω σου για να μην σου το αλλάξουν!

Οπόταν ας ρίξουν τις τιμές τους για να αγοράζουμε από Κύπρο για να μην τους μηνίκσουν πάνω στα ράφκια και να παραπονιούνται :whistle:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

PsychoAP
Posts: 10
Joined: Wed Sep 03, 2008 8:45 pm

Re: ΑΓΟΡΑ GPS

Post by PsychoAP »

Οκ φίλε μου,

Τώρα συμφωνάμε, απλά δεν κατάλαβα ετσι όπως το έγραψες. Όντως για μια διαφορα των 300+ ευρώ έχεις δίκαιο.

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”