100αρι!!!

Ποιο προτιμάτε

Riffe 100
4
29%
Trygons 100
4
29%
Acid 100
6
43%
 
Total votes: 14

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

100αρι!!!

Post by StephanosNic »

Λοιπόν θέλω να μου πείτε ποιό προτιμάτε, γιατί, αν το έχετε είσαστε ικανοποιημένοι κ.α. Θέλω γνώμες για να αποφασίσω τι να κάμω!
Last edited by StephanosNic on Wed Dec 10, 2008 12:14 pm, edited 1 time in total.
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι!!!

Post by Giorkos »

StephanosNic wrote:Λοιπόν θέλω να μου πείτε ποιό προτιμάτε, γιατί, αν το έχετε είσαστε ικανοποιημένοι κ.α. Θέλω γνώμες για να αποφασίσω τι να κάμω!

εψίφησα, αν τζαι δεν εδοκίμασα κανένα που τα θκυο....

εστήριξα την επιλογή μου όι που ομορφκιά αλλά που μερικά βασικά 'λειτουργικά' στοιχεία που εν καλά μελετημένα .... :wink:

μόνο αποφάσισε λίο γλήορα για να το ζηάσεις κιόλας !!! :mrgreen:


εντιτ: εσύ εψήφισες ????
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: 100αρι!!!

Post by StephanosNic »

Giorkos wrote:
StephanosNic wrote:Λοιπόν θέλω να μου πείτε ποιό προτιμάτε, γιατί, αν το έχετε είσαστε ικανοποιημένοι κ.α. Θέλω γνώμες για να αποφασίσω τι να κάμω!

mόνο αποφάσισε λίο γλήορα για να το ζηάσεις κιόλας !!! :mrgreen:


εντιτ: εσύ εψήφισες ????
τι εννοείσ να το ζήσω κιόλας? εννα ψηφίσω όταν το γορασω και το δοκιμασω χεχεχεχ
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι!!!

Post by Giorkos »

StephanosNic wrote:
Giorkos wrote:
StephanosNic wrote:Λοιπόν θέλω να μου πείτε ποιό προτιμάτε, γιατί, αν το έχετε είσαστε ικανοποιημένοι κ.α. Θέλω γνώμες για να αποφασίσω τι να κάμω!

mόνο αποφάσισε λίο γλήορα για να το ζηάσεις κιόλας !!! :mrgreen:


εντιτ: εσύ εψήφισες ????
τι εννοείσ να το ζήσω κιόλας? εννα ψηφίσω όταν το γορασω και το δοκιμασω χεχεχεχ

να το Ζυγίσεις για το άλλο ποστ που έβαλα :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: 100αρι!!!

Post by StephanosNic »

α οκ. Μπορείς να μου πεις παραπάνω λεπτομέρειες σε παρακαλώ γιατι ειπες για το trygons?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: 100αρι!!!

Post by Antreas »

εμενα η ψήφος μου πάει στο acid το γιατι ειπα σου το ξανα :wink:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι!!!

Post by Giorkos »

StephanosNic wrote:α οκ. Μπορείς να μου πεις παραπάνω λεπτομέρειες σε παρακαλώ γιατι ειπες για το trygons?
δεν το έχω...όπως τα βλέπω,


1. χέρι πολύ ψηλά κοντά στη βέργα..... τούτο αρέσκει μου πολλά...πάρα μα πάρα πολλά :lol:
2. ανάποδος (μεν μου αρκέψετε ότι εν χρειάζεται ανάποδος για διπλα λάστιχα...δεν είναι μόνο καλό το πιο μεγάλο μήκος όπλισης για πιο δυνατό χτύπημα (όπως θέλεται πέστε το, αλλά περισσότερο μήκος όπλισης ==> περισότερο έργο==>περισσότερη απόσταση διανύει η βέργα...
3. εν τζαι αθόριβος λαλούν.... :wink: τούτο εν ξέρω πόσο ωφελεί γιατί ποτέ δεν δοκίμασα κάτι τέτοιο (αλλά μάλλον κάτι θ ακάμνει)
4. ΄στερεό΄μουλινέ...
5. ε..έσιη τζαι enclosed track ,all;a οι απόψεις δαμέ διαφέρουν για πολλούς...


ναι..η παραλλαγή του ασιντ εν πελλή...αλλά που πλευράς 'εξέλιξης' το τρυγκονς υπερτερεί κατά τη γνώμη μου.........είπαμε...κατά τη γνώμη μου ........ :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: 100αρι!!!

Post by Antreas »

να σου πω τζαι εγω τα κατα του ομως. το οπλο δεχετε ΜΟΝΟ βεργες trygons
υπολογισε δηλαδη καπου στα 60 ευρω καθε φορα που θα αλλασεις βερκα τζαι πίστεψε με θα ειναι πολλες οι φορές λογο του οτι η βερκα εχει τρομερο χωνεμα για τα φτερακια τζαι καθε βολη σε βραχο θα ειναι για σενα 60 ευρω.

δεν μπορεις να του αλλαξεις σεταπ γιατι αν το πιασεις με 6,75 λογο enclose track MONO 6,75 βερκα θα μπορεις να βαλεις πανω.

το οπλο ειναι πογιατισμενο με το spery που πουλουν στο home center.
εγω το μονο καλο που του βρισκω εν τον αναποδο μηχανισμο που εχει τζαι το acid τζαι το οτι εν ποιο φτηνό. (κατεμενα φτηνιάρικο)
κατα τα αλλα το acid εχει 5 χρονια εγγυηση στον σωμα του οπλου τζαι εφόρου ζωη στον μηχανισμό
tuna.JPG
tuna.JPG (85.79 KiB) Viewed 5181 times

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: 100αρι!!!

Post by mariosko »

για 100άρι δεν ειναι αναγκη να παεις σε τέτοια όπλα, κατα την γνωμη μου απο 110 και πανω αξίζει να δοκεις τα λεφτα. για 100άρι καμνεις την δουλια σου και με ενα συμβατικο όπλο, πχ Pathos ktl
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: 100αρι!!!

Post by george87d »

RIFFE RIFFE RIFFE RIFFE RIFFE..........................................................................................................
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι!!!

Post by Giorkos »

Antreas wrote:να σου πω τζαι εγω τα κατα του ομως. το οπλο δεχετε ΜΟΝΟ βεργες trygons
υπολογισε δηλαδη καπου στα 60 ευρω καθε φορα που θα αλλασεις βερκα τζαι πίστεψε με θα ειναι πολλες οι φορές λογο του οτι η βερκα εχει τρομερο χωνεμα για τα φτερακια τζαι καθε βολη σε βραχο θα ειναι για σενα 60 ευρω.

δεν μπορεις να του αλλαξεις σεταπ γιατι αν το πιασεις με 6,75 λογο enclose track MONO 6,75 βερκα θα μπορεις να βαλεις πανω.

το οπλο ειναι πογιατισμενο με το spery που πουλουν στο home center.
εγω το μονο καλο που του βρισκω εν τον αναποδο μηχανισμο που εχει τζαι το acid τζαι το οτι εν ποιο φτηνό. (κατεμενα φτηνιάρικο)
κατα τα αλλα το acid εχει 5 χρονια εγγυηση στον σωμα του οπλου τζαι εφόρου ζωη στον μηχανισμό
tuna.JPG

χαχαχχχαχα

εκαρτέρουν το πουλλάκι που θα έρκετουν να πει για τες βέρκες !!!! :twisted: ...επιάμε το !!!!!

ρε κοπελλια...εν σαν να αγοράζεις πορσέ και να μεν του βάλλεις πεζίνα γιατί καταλιά πολλή !!!

μπροστά στα λεφτά τέτιων όπλων το κόστος της βέρκας (και τι βέρκας !!! πάντως εν καλή ...συμφωνείς ??) εν αμελητέο !!!!

από την στιγμή που θα πάρεις τέτοιο όπλο 100αρι (τρυγκον,), ασ πούμε ότι φκάλλει 110 εκ. μ.ηκος όπλισης...μπορεί και παραπάνω αλλά δεν ξέρω...
enclose ktl tkl, τότε τούτο το όπλο μόνο για ΚΑΡΤΕΡΙ είναι!!!! έχω μια τρυγκονς 6.3 αρκετό καιρό και ψαρέφκω την συστηματικά (ήντα συστηματικά...μόνο τζίνη ψαρέφκω) .... τζαι βράχους έπαιξα καμιά θκυο φορές, αλλά το όπλο είναι για ΚΑΡΤΕΡΙ....όλε οι βολές καταλήγουν στο μπλε....


όσο για το θέμα 6.75 και μόνο τότε πάλε ΔΕΝ πειράζει κατά την άποψη μου (γιαυτό και δεν τα έγραψα αυτά) γιατί αν θές ένα τέτοιο όπο Ξέρεις και για τι είδος ψάρεμα (ψάρια) το θέλεις....

Επιπλέον αν θές παίρνεις για 7.2 και βάλλεις 6.75 μετά (τραβά την, τουλάχιστον αυτά εθκιάβασα :lol: )!!!

δεν μιλώ για εμφάνιση του όπλου αλλά για 'νεοτερισμούς' !!! σίγουρα η παραλλαγή του φαιπεργκλας του ασιντ είναι SEXY ...μπροστά στο μουντό μαύτο τους dmf :|
το θέμα εγγύησης δεν το κατέχω καθόλου που σίγουρα θα πρέπει να το λάβεις υπόψη....


Ενιγουεις, τούτη εν η άποψη η δική μου χωρίς να σημαίνει ότι είναι Ορθή !!!

η καλύτερη λύση είναι να πάρεις αυτό που γουστάρεις και σε φτιάχνει όταν το κοιτάζεις κουμπημένο στον τοίχο , να το κρατάς πάνω σου σαν θωρείς τηλεόραση κτλ κτλ κτλ :oops: :oops: :oops:

ΕΣΕΝΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΟΙΟ ΣΟΥ ΑΡΕΣΚΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!! ???
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: 100αρι!!!

Post by Antreas »

Giorkos wrote:χαχαχχχαχα

εκαρτέρουν το πουλλάκι που θα έρκετουν να πει για τες βέρκες !!!! :twisted: ...επιάμε το !!!!!
:lol: :lol: :lol:
εν για carbon acid σκέφτεται ο Στέφανος απο οσο ξέρω και οχι fiberglass
george87d wrote:RIFFE RIFFE RIFFE RIFFE RIFFE..........................................................................................................
εν δικος μου τουτος :wink:
σαν το riffeουι μου εν εχει τζαι εγω γραφω το γιατι παρασυρουμε που εξωτικα υλικα :lol: :lol: :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: 100αρι!!!

Post by george87d »

Ε φιλε ειναι τα ανωτερα οπλα!!! Λοαρκαζο μεχρι το καλοτσιερι να το εχο εναν 105!!!!!!! :mrgreen: :wink:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: 100αρι!!!

Post by StephanosNic »

χεχεχεχε ε κοιταξε, για να είμαι ειλικρινής είδα τζιε το τριγκον τζιε το acid, τζιε παραπανω αρεσε μου στο χερι μου το acid για να είμαι ειλικρινής. Φυσικά εν το εδοκίμασα στο νερό, αλλά άκουσα καλά πράματα. Τζιε το ριφ αρέσκει μου πολλά, πάντα είχα μια πελλάρα με τα ξύλενα τζιε ενα περιπου εν ιδια η τιμή τους νομίζω (ή μήπως το acid εν πιο ακριβό?). Τζιε ναι, εννοείται ότι με έτσι όπλα εν για καρτέρι που παεις...σκέφτου να παίξεις σορκό στην τρύπα με το acid...no comment heheheheheh
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: 100αρι!!!

Post by Antreas »

george87d wrote:Ε φιλε ειναι τα ανωτερα οπλα!!! Λοαρκαζο μεχρι το καλοτσιερι να το εχο εναν 105!!!!!!! :mrgreen: :wink:
ποιο μοντελο σκέφτεσαι ?

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”