ένα βιτεο της Demka!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by Giorkos »

tasos83 wrote:εγώ ένα πράμα εκατάλαβα. Λόγω έλλειψης ψαριού ούλλο με εξοπλισμό ασχολούμαστε :mrgreen:
όι...έντεν μόνο λόγο έλλειψης ψαρκού...εν λόγο αποχής που το ψάρεμα...και μας θωρώ να καθούμαστε λίο καιρό έσσο μας (γιατί μόλις σήμερα έκαμα το CT Scan και έμεινε ξερός ο γιατρός με την κατάσταση που επικρατεί :twisted: :twisted: :twisted: :lol:\



εντιτ: συν τις άλλοις...τελευταίο καιρό γουστάρω πολύ τα θέματα περί βαλλιστικής του ψτ !!! (αν δεις πιο παλιά ποστ θα καταλάβεις) αλλά εν κοντέφκει κανένας να κάμουμε κανένα πείραμα :roll: :idea: :idea: :idea:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by admin »

Giorkos wrote:
tasos83 wrote:εγώ ένα πράμα εκατάλαβα. Λόγω έλλειψης ψαριού ούλλο με εξοπλισμό ασχολούμαστε :mrgreen:
όι...έντεν μόνο λόγο έλλειψης ψαρκού...εν λόγο αποχής που το ψάρεμα...και μας θωρώ να καθούμαστε λίο καιρό έσσο μας (γιατί μόλις σήμερα έκαμα το CT Scan και έμεινε ξερός ο γιατρός με την κατάσταση που επικρατεί :twisted: :twisted: :twisted: :lol:\



εντιτ: συν τις άλλοις...τελευταίο καιρό γουστάρω πολύ τα θέματα περί βαλλιστικής του ψτ !!! (αν δεις πιο παλιά ποστ θα καταλάβεις) αλλά εν κοντέφκει κανένας να κάμουμε κανένα πείραμα :roll: :idea: :idea: :idea:[/quote
Πές μου ώρα-τόπο- τσαι είμαι μέσα :!:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by Giorkos »

admin wrote: Πές μου ώρα-τόπο- τσαι είμαι μέσα :!:
πρέπει να κανονίσουμε καμιά παρέα να πάμε να κάμουμε κανένα πείραμα!!! άμαν ανοίξει ο καιρός πρέπει οπωσδήποτε να το οργανώσουμε...εννοείται ότι θα παιχτεί και σουβλάκι μετά !!! :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by gptochos »

Άτε οργανώστε το και είμαι και εγώ μέσα!!!

Κάμνω τους στόχους εγώ!!!!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hdemetris »

gptochos wrote: Κάμνω τους στόχους εγώ!!!!
Εσύ θα κάμνεις τον στόχο! Κινούμενο στόχο μάλιστα :lol:
Χαχαχαχα :lol:

Αστειέφκω ρε :wink:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by gptochos »

hdemetris wrote:
gptochos wrote: Κάμνω τους στόχους εγώ!!!!
Εσύ θα κάμνεις τον στόχο! Κινούμενο στόχο μάλιστα :lol:
Χαχαχαχα :lol:

Αστειέφκω ρε :wink:
Είπες μας την πάλε εν τζαι μπόρεις.... Ρε φίλε κάτι άσχετο: Την αφαλάτωση στην Λάρνακα απαγορεύσαν την! Επήα να βκάλω άδεια σήμερα από Λευκωσία και μου το είπεν η κορού τζιαμέ :evil:

Εσύ θα κάμεις προπόνηση για βολές εν κινήση τωρά που είσαι μηχανόβιος :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hdemetris »

gptochos wrote:Την αφαλάτωση στην Λάρνακα απαγορεύσαν την! Επήα να βκάλω άδεια σήμερα από Λευκωσία και μου το είπεν η κορού τζιαμέ :evil:
Ρε μα ακούεις ήνταμπου λαλεί τζείνη? Εν την εκατάλαβες ακόμα ήντα περιπτωσάρα είναι?
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:
gptochos wrote:Την αφαλάτωση στην Λάρνακα απαγορεύσαν την! Επήα να βκάλω άδεια σήμερα από Λευκωσία και μου το είπεν η κορού τζιαμέ :evil:
Ρε μα ακούεις ήνταμπου λαλεί τζείνη? Εν την εκατάλαβες ακόμα ήντα περιπτωσάρα είναι?
αν εκατάλαβα ο πτωχός εν Λευκωσία που επήεν να φκάλει άδεια..όι στην 'φίλη' σου :mrgreen: ... χεχεχεχε να πάμε ούλλοι λευκωσία για άδεια..να μεν κουράζεται η κορού στην Σκάλα :lol: :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hdemetris »

Α μάλιστα. Γιατί δεν το εγράψαν πίσω που την άδεια τότε? Τζαι σε πόσην απόσταση γυρόν που την αφαλάτωση απαγορεύεται?
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:Α μάλιστα. Γιατί δεν το εγράψαν πίσω που την άδεια τότε? Τζαι σε πόσην απόσταση γυρόν που την αφαλάτωση απαγορεύεται?
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΙΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΧΟ

λές έσιη τζαιρό πολλύν να πας ψάρεμα...ε...απαγορέψαν και την αφαλάτωση ....νομίζω να τα διπλώσεις τζαι να τα παραιτήσεις...ξαπόλα τζαι το σκούτερ και πιάε κανένα σκέιντμπορντ :twisted: :twisted: :twisted: ....

εγώ που την άλλη λαλώ να γοράσω κανένα δίσκο να βάλλω παρκέ :lol: :lol: :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hemilios »

Ερούφησεν κανένα στην αφαλάτωση όξα εν που το πολλύ το ψάρι που έχει η περιοχή.

Τώρα να δεις που ακόμη λίγο εν να μας απαγορεύσουν να μπαίνουμε που παραλίες.......μονο μέσα που λιμάνια ας πουμε .....και μόνο με βάρκα.

Λαλούμε , λαλούμε λόγια αλλά σοβαρά έχει λόγο που απαγόρευσαν την αφαλάτωση ;

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hdemetris »

hemilios wrote:Ερούφησεν κανένα στην αφαλάτωση όξα εν που το πολλύ το ψάρι που έχει η περιοχή.

Τώρα να δεις που ακόμη λίγο εν να μας απαγορεύσουν να μπαίνουμε που παραλίες.......μονο μέσα που λιμάνια ας πουμε .....και μόνο με βάρκα.

Λαλούμε , λαλούμε λόγια αλλά σοβαρά έχει λόγο που απαγόρευσαν την αφαλάτωση ;
Ούλές τες απαγορεύσεις πανω μας τες κάμνουν. Άτε να μεν μου την βιδώσει τζαι να αρκέψω τζαι το νυκτερινό :twisted:
Ρε Αιμίλιε πότε εννα πάμε καμιά βουθκιά ποτζεί στην αφαλάτωση?
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by gptochos »

Ρε κοπέλια όταν ρώτησα την κοκόνα στη Λευκωσία γιατί απαγορεύσαν την αφαλάτωση δεν μου είπε. Εμίλουν με ένα παρέα και μου είπε ότι απαγορέυτικε η περιοχή μπρόστα από την αφαλάτωση διότι κάμνουν έργα. Φαίνεται ότι θα επεκτήνουν την μονάδα. Μπροστά από την αφαλάτωση στο τέρμα των σωλήνων (το βάθος είναι 13 μέτρα) έχει ένα "υποβρυχιουι". Ακούστηκε ότι κάποιοι αμπάλατοι επήαν και εκάμαν ζημιές πάνω του γι΄αυτό απαγορεύτηκε το ψάρεμα εκεί :shock:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by Antreas »

αλοπως εννα βρομισουμε το νερο τζαι γιαυτο εν μας αφηνουν

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ένα βιτεο της Demka!

Post by hdemetris »

Antreas wrote:αλοπως εννα βρομισουμε το νερο τζαι γιαυτο εν μας αφηνουν
'Εχεις δίκιο. Για να μεν κατουρούμε τζιαμέ που τραβούν νερό οι σωλήνες :mrgreen:
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”