Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post Reply
User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

Κοπέλλια,

επειδή ΔΕΝ μου μπαίνει η στολή (ετο , μπαίνει, αλλά Τσιλλά με σα την πρέσα γιατί ολίγο τα κιλά τα πήραμε) , πρέπει να την πουλήσω τζαι να πιάω άλλη που να μου κάμνει τούντη φορά...

η στολή εν η Labrax Camo 5.5 της Esclapez. είναι συνδυασμός λεία ξυρισμένης (κατακρίβειαν εν σάντουιτς το υλικό τούτο) και φόδρα ξυρισμένο...

η στολή (παντελόνι και σακκάκι ) είναι ολοκαίνουρια (φορεμένη 4-5 φορές) ....

μπορείτε να δείτε τη στολή στο λινκ τούτο:

http://www.spearshop.gr/index.php?route ... uct_id=688

βάλλω φωτό που ήβρα που το νετ και θα στείλω φωτό και παραπάνω λεπτομέρειες σε όποιον ενδιαφέρεται....


έτσι για να ξέρετε...είμαι περίπου 1.80 και 83 κιλά βάρος ....συγκόφκω την να κάθεται καλά σε άτομο 1.70-1.75 περίπου 75 κιλά (άτε μαξ 80, εξαρτάται που τον σωματότυπο σας)....ή και σε πιο ψηλό αλλά όι βαρετό τύπο....


Η στολή εν λάρνακα αλλά μπορεί να έρτει τζαι λευκωσία (έρκουμε κάθε μέρα δουλειά)....

άτε μάνα μου....150 Ευρώ να φεύκει γιατί έκαμεν με παστέλλι τσίλλα τσίλλα..... :wink:

Γιώρκος


φωτό που το νετ... θα βάλω φωτό πιο μετά....
Attachments
labrac_camo2.jpg
labrac_camo2.jpg (31.84 KiB) Viewed 9578 times
labrac_camo4.jpg
labrac_camo4.jpg (88.28 KiB) Viewed 9592 times
labrac_camo.jpg
labrac_camo.jpg (18.5 KiB) Viewed 9547 times
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

:happy-bouncymulticolor: Εεεεεεεεεεεε...

Σιγά Σιγά ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. :animals-dogrun:

μεν κουντάτε... ένας ένας..... :happy-wavemulticolor:

έλα μάνα μου τζαι εσφίξαν οι κρυάδες.... :text-merryxmas: ότι πρέπει για μια 5.5 ....

στην τιμή θα τα βρούμε.... :angry-argument:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by gptochos »

Προσθέτω ότι το Ε που πίσω σημαίνει " Εσιέσαμε του τιτσουρου¨αμα βκειτε άψαροι ενώ το Ε μπροστά στην κουκουλλα σημαίνει " Εσιέμπιξη" αμα έσιετε αστοχία σε καμιά βολή!!!! :lol:

Τελικά τούτος ο Esclapez εσκέφτηκε τζαι τους Κυπραίους! Εν χωρκανός σου ρε Γιώρκο? :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

δε μου λες πτωχόπουλλε...εννά γοράσεις τίποτες, οξά μόνο να μας τρολάρεις τα ποστ....

εισηγούμε άμεση διαγραφή τούτου του τραμπάκουλα :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

έλα μάνα μου....

όπως εππέσαν οι κρυάδες έτσι απότομα :scared-eek: , έτσι ππέφτουν τζαι οι τιμές....
να φύει να μεν την θωρώ , γιατί κόφκεται η αναπνοή μου.....

20 Ευρώ κάτω (για τον Χριστουγεννιάτικο σας καφέ) τώρα στα :twocents-mytwocents: € 130
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

ξανασπαμάρω με την αγγελία, πέρκει απαλλαγώ που λλόου της !!!! :clap:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

ρε κοπέλλια,

είδετε πόσα λαυράκια :animals-fishgreen: :animals-fishgreen: :animals-fishgreen: εγέμωσεν ο τόπος τελευταίος :scared-yipes: !!!! ????
μόνο δίκιλα τζαι πάνω....

με καλάμι εν πιάνουνται !!!

μόνο με ψαροτούφεκο πιάνουνται τούτα....
ιδίως αν φορείς τζαι μια καμουφλάζ στολή επ' ονόματι λάβρακας. (βλέπε πιο πάνω) !!!!

:animals-dogrun: τρέξτε να προλάβετε !!!!

Καλημέρα Σας,

Γιώρκος



Υ.Γ ...αν δεν έσιετε ψαροτούφεκο , πιάστε το τούτο .... τζαι διω σας μια μάσκα δώρο :D
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

σας πληροφορώ ότι η στολή πλέον δεν θα απολαμβάνει την 'στενή' της σχέση με την κορμάρα μου.....

μεν μαραζώνετε όμως....επήε σε καλά σιέρκα....

ελπίζω ο νέο κάτοχος να την απολαμβάνει δεόντος....
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
M_Gee_S
Posts: 19
Joined: Wed May 30, 2012 8:07 am
Location: Limassol - Cyprus
Contact:

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by M_Gee_S »

Φιλε Giorko καλημέρα

Ήσουν ευχαριστημένος με τη στολή?? Επειδή ήβρα την σε καλή προσφορα που εξωτερικό και εν ξέρω ποιος τις έχει Λεμεσό να πάω να τη δοκιμάσω πρώτο σχερι.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

γεια σου φίλε,

η στολή είναι μια ΧΑΡΑ.
ΔΕΝ είναι όσο ελαστική είναι μία καθαρόαιμη λεία ξυρισμένη , αλλά όι και τόσο ευπαθής όσο της λεία ξυρισμένη.
τούτη αποτελείτε από κομμάτις φόδρα ξυρισμένη, και αυτό που είναι λείο έξω στην πραγματικότητα είναι σαντουτισ λείο-φόδρα-ξυρισμένο.

στις αγκώνες έχει κάτι λαστιχένιες ενισχύσεις που εν λίο πιο δύσκαμπτες που σκέττη φόδα.... αλλά εννεν τόσο πρόβλημα.

τοπρόβλημα το μεγάλο, είναι τα μεγέθη στα νούμερα της.
το πατρόν εης εν φτιαγμένο για Δυτικούς λαούς και όχι για τους Ανατολικούς λαού με ποδαράκια σαν τα κατσίκια (πχ κυπραίους)

εγώ επαράγγειλα ένα σάιζ πιο μεγάλο, που κανονικά ήταν να μου κάμνει...στο στήθος ήταν μια χαρά...
τα σιέρκα μου εμπλέαν μέσα.
τα πόθκια μου και ιδίως οι κνήμες το ίδιο.
για αυτό επαράγγειλα αναγκαστικά (έστειλα πίσω ελλάδα και στείλαν μου πίσω) ένα σάιζ πιο μικρό...

τα σιέρκα μου ήταν καλά (τα μανίτζαι ήρταν νάκκον κοντά όμως γιατί ήταν ένα σάιζ πιο μιτσί)
τα πόθκια πάνω ήταν πόμπα...
οι κνήμες πάλε εκολυμπούσα μέσα και επήρα και εμιτσιάναν μου τες.
ΑΛΛΑ στο στήθος ετσίλλαν με σαν την πρέσα....με τον παρέα (που έπιαν το ίδιο σάιζ που μαλακία μας) ονομάσαμε την αντί στολή, πρέσα....) ετσίλλαν μας γιατί επιάμεν την ένσ σάιζ κάτω που τζίνο που ήταν ιδανικό για το στήθος μας...

να μεν τα πολυλοώ, η στολή σαν στολή άρεσε μου.
εγώ είμαι ένα γέρος 38 χρονών τωρά με κατσικίσια ποδάρια, τζοιλιούα, φαλακρούα όπου τζαι νάσαι. το σάιζ δεν μου έκαμνε...αυτή είναι η πικρή αλήθεια...

μίλα με τον Λούκα Κώστα (ε κώστα δώσε τα φώτα σου) που εν το κοπέλλι που την έχει τωρά να σου πεί ο ίδιος τι νομίζει....
υπόψη...ο λούκας έιναι μαθητής των 16 χρονών χωρίς τζοιλιούα, χωρίς κατσικίσια ποδάρια(παίζει μάππα), χωρίς φαλακρούα προς το παρών (χεεχεχεχεχχ) τζίνου κάμνει του το σάιζ !!!!

ελπίζω να εβοήθησα !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
loukas kosta
Posts: 149
Joined: Fri Jul 29, 2011 5:27 pm
Location: κιτι

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by loukas kosta »

Η στολη ειναι πολλα καλη αλλα το μονο της προβλημα οπως ειπε και ο γιωργος ειναι οτι δεν ειναι τοσο ελαστικη οσο καποιες αλλες στολες.
Το μονο της προβλημα ειναι τουτο. Το σιζε για μενα εκατσε ακριβως πανω μου. Ουτε επιπλεω αλλα ουτε με σφιγγει. Και η θερμοκρασια της ειναι πολλα καλη και για χειμωνα αλλα και για καλοκαιρι. Οσο για το οπλο γιωργο επρολαβα και εδοκιμασα το 2 φορες περασμενη εβδομαδα πριν τουτους τους πελλοαερηες (πεμπτη και σαβατο). Ειναι πολλα καλο πεμπτη επιασα 2 κουρκουνες και σαβατο 1 κουρκουνα και 5 σκαρους. Πολλα ευθυβολο και πολλα καλο! Αρεσεν μου πολλα!!! Οσο για το βαρος εβαλα του μεσα του κουτουρου πανω στα 300 - 320 γραμμαρια βαρακια των καλαμιων (συρτες) και εκουτσισα το ακριβως. Βυθιζεται ουτε πολλα γλιορα αλλα ουτε πολλα αργα. Εν πομπα! Ενα περασω αλλο λιο καιρο με τουτα και ενα κανονισω πιο μετα να τα λιωσω και να τα καμω πλακες.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

τώρα ρε Λούκα να μπει ο άυγουστος τζαι εννα φκάλεις ρουσούι με την 5αρα.... :D

το βαρίδωμα εν τζαι νάκκο γούστο...απότι μου λαλείς βυθίζεται ούτε γλήορα, ούτε πολλά αργά.. εμένα φαίνεται μου ότι εν τσας βαρύ (όπως τα λαλείς)... ...αν σου αρέσκει έτσι άηστο..αλιώς φκάλε λίο βάρος ώστε να μεν πηαίνει με πάνω με κάτω..

κάμνεις αλλό καμιά θκυο δοκιμές αλιώς αφήνεις το όπως γουστάρεις !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by hdemetris »

Συμπεράσματα:
1. Ο Γιώρκατσος έχει εκκολαπτώμενη φαλάκρα
2. Η στολή αν εξαιρέσουμε ότι εν χάλια τα σάιζ τζαι εν όπως τη ρότσα εν πολλά καλή κατά τα άλλα :dance:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by Giorkos »

οοοοοο

μα που εχάθηκεν Χατζηπαντέλα !? !? !?

εν να τα χτενίζω που τη μια στην άλλη αλλο νάκκο !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Στολή 5.5 mm Esclapez Labrax Camo

Post by hdemetris »

Είπα να μπω να σε πειράξω λίο :dance:
Έγλεπε αμαν φυσά αέρας όμως να μεν σηκώνουνται που την μιαν πάντα ίσια πάνω :D
Who the cap fit
Let them wear it

Post Reply

Return to “Πωλούνται-Ζητούνται”