C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

AngelosK
Posts: 53
Joined: Thu May 10, 2012 9:19 am

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by AngelosK »

ρε παιδια δεν με βλεπω να ερχομαι. χλωμοτατο....
ευχαριστω ομως που θα με βαλετε στη κληρωση για το σπινοκαλαμο :dance:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by MariosK »

Αγγέλα μου χρειάζεται να δηλώσουμε και για το spinning. Έχω δύο φίλους και πιθανόν μαζί με τα παιδιά τους αλλά ακόμα δεν είναι σίγουρο. Αν είναι τόσο σημαντικό να δηλώσουμε πέσμου.

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by angiec »

MariosK wrote:Αγγέλα μου χρειάζεται να δηλώσουμε και για το spinning. Έχω δύο φίλους και πιθανόν μαζί με τα παιδιά τους αλλά ακόμα δεν είναι σίγουρο. Αν είναι τόσο σημαντικό να δηλώσουμε πέσμου.


Πες τους να έλθουν δεν είναι ανάγκη να δηλώσουν !!!!!Ευχαριστώ !

Konstantinos Moe
Posts: 29
Joined: Sun Mar 11, 2012 9:01 am

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by Konstantinos Moe »

δεν έχω μεσο....
αν θα περάσει κανείς από το χάιγουέι κοντά στην Ερήμη και μπορεί να με πάρει ας μου το πει

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by angiec »

Για τους μικρούς φίλους μας στην Πάφο αν θέλουν να τους δείξω το τυλιχτό γιατί δεν προλάβαμε στο σεμινάριο από την ζεστη , να με πάρουν τηλ.99061314 . από Πάφο θα φύγω αύριο.

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by Costas »

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το τρίτο κατά σειρά σεμινάριο του Συνδέσμου μας στην Πάφο. Για ακόμα μια φορά η προσέλευση των μικρών παιδιών στο σεμινάριο αρματωσιάς αντένας και το ενδιαφέρον που έδειξαν για την διαφύλαξη και προστασία του θαλάσσιου πλούτου μας μαζί με την απίστευτη διάθεση τους να μάθουν να ψαρεύουν σωστά ήταν κάτι το οποίο γέμισε όλους τους παρευρισκόμενους με συναισθήματα που δύσκολα περιγράφονται. Γονείς που δεν ασχολούνται με το ψάρεμα και απλά ήρθαν για τα παιδία τους όταν τους εξηγήθηκε ο σκοπός του Συνδέσμου και είδαν το έργο του επί τόπου, ζήτησαν να γραφτούν στον Σύνδεσμο και να προσφέρουν με όποιο τρόπο μπορούν.

Το σεμινάριο Spinning ήταν καταπληκτικό!!! +100000 συγχαρητήρια και ευχαριστώ στον φίλο Άγγελο (AggelosLRK) για την οργάνωση και τις πληροφορίες, τεχνικές και «μυστικά» που αποκόμισε από τις προφανώς αμέτρητες εμπειρίες που έχει με την συγκεκριμένη μέθοδο ψαρέματος και μοιράστηκε μαζί μας.
Ευχαριστίες και στους δικούς μας Άντζη και Λευτέρη για το σεμινάριο για τα μικρά παιδιά όπως και σε όλα τα υπόλοιπα μέλη του συμβουλίου του Συνδέσμου καθώς και στον φίλο και μέλος του συνδέσμου Μάριο Κλεάνθους (MariosK) για την βοήθεια του στην διοργάνωση και συντονισμό της όλης εκδήλωσης!!

Ειδικές ευχαριστίες στους χορηγούς μας – Χριστόφορος –REDLINE που ο άνθρωπος πραγματικά πιστεύει στον σύνδεσμο μας και στον τρόπο με τον οποίο προχωρούμε και απλόχερα έδωσε δωρεάν τα καλάμια και αρματωσιές στα μικρά παιδιά καθώς και το δώρο(καλάμι και μηχανισμό για Spinning) στην κλήρωση. Στην Εταιρεία P.C. Splash Ltd για τα νερά και καφέδες POKKA και στον Γρηγόρη Μικρογεύματα για τα νόστιμα σνακ !!!!

Τελευταία ευχαριστία στο μέλος του συνδέσμου Χρυσόστομο που μας βοήθησε με το στήσιμο της εκδήλωσης και παραχώρηση εξοπλισμού δικού του!

Μπορεί να είναι γεμάτο με ευχαριστίες το πόστ αυτό αλλά πραγματικά όλα τα άτομα αυτά και αρκετά άλλα έχουν συμβάλει ουσιαστικά στην επιτυχημένη διεξαγωγή του σεμιναρίου και αυτά τα λίγα λόγια είναι το ελάχιστο που θα μπορούσα να κάνω για να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου απέναντι τους.

Άτε και αύριο φωτογραφίες!!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by EVANTHIS LOIZOU »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Τα λογια ειναι περιττα :D

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by AggelosLRK »

Εγω με την σειρα μου θελω να ευχαριστησω τον Σταθη που ετρεξε απο το πρωι να με βοηθησει ως το τελος της εκδηλωσης :clap:

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

[quote="Costas"]
Μπορεί να είναι γεμάτο με ευχαριστίες το πόστ αυτό αλλά πραγματικά όλα τα άτομα αυτά και αρκετά άλλα έχουν συμβάλει ουσιαστικά στην επιτυχημένη διεξαγωγή του σεμιναρίου και αυτά τα λίγα λόγια είναι το ελάχιστο που θα μπορούσα να κάνω για να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου απέναντι τους.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ :clap: :clap: :clap:
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by admin »

Ένα μεγάλο Μπράβο σε όλους , οργανωτές , Αγγελο, Χριστόφορο seahunter για το sponsoring (πραγματικός επαγγελματίας) τα μικρογέυματα γρηγόρη τον καφέ Pokka . Αυτό που θα πώ δέν ξέρω αν ακουστεί εγωιστικό αλλά θα το πώ γιατί έτσι το νιώθω. Όταν είχα την έμπνευση να κάνω τον σύνδεσμο και μετά τον πρώτο χρόνο δυσκολευόμουν να πιστέψω ότι θα πάμε πολύ μακρια΄γιατί έλειπε απο πολλούς το πάθος για να τον τρέξουν και ένιωθα ότι έτρεχα ένα αγώνα μόνος. Όμως αυτές οι εκδηλώσεις αποδεικνύουν ότι ο σύνδεσμος έχει πλέον γερά θεμέλια και αρκετούς ηγέτες και συνεργάτες να τον προχωρήσουν πολύ μπροστά. Μπράβο σε όσους βοήθησαν δέν θέλω να μπώ στην ονομαστική διαδικασία γιατί ξέρω ότι βοήθησαν αρκετοί ο καθένας με τον τρόπο του. Αγγελε - έγραψες!!!! Μπράβο τωρά ετοιμάστου γιατί θα σε 'χρησιμοποιήσουμε' σε πολλά πράματα. :) :clap: :clap:

Σέβομαι και εκτιμώ αφάνταστα τους ανθρώπους που τους αρέσει να μοιράζοντια τις γνώσεις τους και δέν πάσχουν απο μυστικοπάθειες και κόμπλεξ. Η γνώση είναι αρετή και ενάρετος είναι και αυτός που την μοιράζεται και αυτός που την δέχετε.!!!!!!

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Ο Αγγελος LRK ,πραγματικα, 'αφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.Πρόθυμος να εξηγήσει και να μοιραστεί με όλους τις γνώσεις του.Και σε ανώτερα Αγγελε :clap:
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by angiec »

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΣΕ ΟΛΟΥΣ να μην αναφερθώ ονομαστικά εφόσον ειπώθηκαν και πιό πάνω.Και περισσότερο τούς μικρούς μας φίλους που με έκαναν ακόμα μια φορά να μην μετανιώνω που ανάλαβα αυτήν την ευθύνη . Οι ερωτήσεις έπεφταν βροχή για το κάθε θέμα ,έδειξαν πολύ ενδιαφέρων για τις Πρώτες Βοήθειες οσο και για το επιτρεπόμενο όριο ψαριών και τα επικίνδυνα ψάρια και πως να προστατεύονται και για τα σκουπίδια και πόσο κακό κάνουν . Επίσης τράβηξε και την προσοχή τους οι διάφοροι κόμποι!!! Πάντως αν κάναμε και πιο μακρυά πάλι θα πήγαινα για το χατήρι τους, αυτή η επικοινωνία ειναι το κάτι άλλο !! Λυπάμαι που δεν μπορώ να παρακολουθώ και εγώ τα σεμινάρια που κάνουν ταυτόχρονα για τα άλλα είδη ψαρέματος αλλά δεν πειράζει σημμασια είναι η επιτυχία που έχουν μέχρι τώρα .Επίσης με χαρά βλέπω ότι μέλη μας έρχονται σε κάθε σεμινάριο όπου και να είναι και για την βοήθεια που προσφέρουν .... τους αξιζει ένα μπράβο!!!!!!!!!!!!!!

Ένα από τα παιδιά το πιο μικρό ίσως ούτε 6 ,,όταν μιλούσαμε για τα παράμαλλα σήκωσε το χέρι και όταν του είπα να μας πει ............ήξερε ότι τα παράμαλλα γίνονται με μισίνα που δεν φαίνεται στο νερό....αόρατη ήταν τα λόγια του . Αυτό θα πει ότι κάπου το άκουσε και έμεινε στο μυαλό του και πάνω σε αυτό επιδιώκουμε και εμεις .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by Στάθης »

AggelosLRK wrote:Εγω με την σειρα μου θελω να ευχαριστησω τον Σταθη που ετρεξε απο το πρωι να με βοηθησει ως το τελος της εκδηλωσης :clap:
Χαρά μου λεβέντη μου, εν το κάμνω για τα credits. :wink:
Συγχαρητήρια και από μένα σε όλους όσους έτρεξαν για τη διοργάνωση του σεμιναρίου και ειδικά στο Χριστόφορο, για την επιχορήγηση των υλικών.
Και για να πούμε και κάτι καλό για τα μέλη του συνδέσμου (ας ακουστει και κάτι εκτός από "καλοπροαίρετες" κριτικές :roll: ), μπράβο σας που ήρθατε όλοι από τις 4 γωνιές της Κύπρου και δώσατε το παρών σας. :clap:

Λίγες φωτογραφίες από την εκδήλωση:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 492&type=1

https://www.facebook.com/groups/161376530596247/photos/
no whey no gain

ang1
Posts: 51
Joined: Tue Feb 20, 2007 9:55 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by ang1 »

Μπράβο παιδιά!
πολύ καλή οργάνωση και πάρα πολλά "μυστικά" από τον Άγγελο.

-Άγγελος

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: C.A.B.A.C. ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ SPINNING ΠΑΦΟ - ΛΙΜΑΝΑΚΙ 17/062012

Post by christosapoel »

θα ιθελα να πω και εγο συχαριτιρια για τιν εκδιλοσι σασ και πολλα μπραβο τισ κιριασ Ανγκελινασ<<δασκαλα>> ειμουν εκινι τιν μερα για να παρακολουθισο το σεμιναρια για τιν αντεενα ,,, πολλα σιχαριτιρια , και ευχαριστουμε που κανατε το σεμιναριο στιν παφο για να μπορουμε και εμεισ οι παφιτεσ να πιγενουμε σε κανενα!!! :clap:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”