ΠΑΦΟΣ***

christoslim
Posts: 8
Joined: Fri Mar 30, 2012 10:00 pm
Location: Leicester

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by christoslim »

Τζαμε κοντα που εν το νησουι του Αγιου Γιωρκη ος τζαμε που εν το ξενοδοχειο Ανασσα.[/quote]
Ρε φίλε τούτη η περιοχή που έδωσες πιάνει ούλλον τον ακάμα τζε μέρος της Πέγειας που αριστερά τζε μέρος του Λατσιού που δεξιά. Anyway τούτη την εποχή καλύτερα να αποφεύγουνται οι παραλίες του Ακάμα για καστινγ λόγο του ότι γεννούν οι χελώνες. Αν θέλεις να ψάρεψεις Άκαμα καλύτερα rock rishing που τους αμέτρητους βράχους που έχει και θα έχεις και καλύτερα αποτελέσματα.[/quote]

οκ ρε φιλε, θεκκιου για την πληροφορια!
απλα ελεα να παω για κανενα καμπινγ τον Ιουνι σε καμια παραλια στον ακαμα που εν εχει πολλη κοσμο τζαι ελεα να παρω τζαι τα καλαμια!

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by christosapoel »

καλισπερα ξανα,,, εμενα ο τοποσ μου ινε ο αγιοσ γεοργιοσ εσηι πολλιν πσαρι τζιαμε ρ κοπελλια!!! απλα επιδι εν μακρια που το σπιτι μου εν παο πολλα σιχνα!!! αλλα σιστινο σασ να πατε τζιαμε αν α πατε!!!! :dance:

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by maxhtec »

christosapoel wrote:καλισπερα ξανα,,, εμενα ο τοποσ μου ινε ο αγιοσ γεοργιοσ εσηι πολλιν πσαρι τζιαμε ρ κοπελλια!!! απλα επιδι εν μακρια που το σπιτι μου εν παο πολλα σιχνα!!! αλλα σιστινο σασ να πατε τζιαμε αν α πατε!!!! :dance:
συμφονο ρε φιλε μαζι σου οτι εσχει πσαρι ο αης γιορκης τσε εγω μολις αρκεπσα ελαλουν ετσι τσε οτι οι τοποι που ειμαι εν εχουν πσαρι αλλα μετα αλλακσα γνωμη για τους τοπους που παω επειδη εψαξα καλα τους τοπους τσε ηβρα τοπους αψαρεφτους με πολλην ψαρι τωρα με τουτα που σου εγραψα θελω να σου πω οτι ολοι οι τοποι εχουν πσαρι απλα θελει καλο ψαξιμο και ορεξη και πανω απο ολα υπομονη ψαξε τους τοπους τσιαμε κοντα σου τσε συντομα θα εβρεις τον τοπο σου α τσε να θυμασε καλη διαχειρηση του τοπου τα μικρα πισω τσε εν καλα να εβρεις 2-3 τοπους να μεν παενεις συνεχεια στον ιδιο τοπο

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by christosapoel »

maxhtec wrote:
christosapoel wrote:καλισπερα ξανα,,, εμενα ο τοποσ μου ινε ο αγιοσ γεοργιοσ εσηι πολλιν πσαρι τζιαμε ρ κοπελλια!!! απλα επιδι εν μακρια που το σπιτι μου εν παο πολλα σιχνα!!! αλλα σιστινο σασ να πατε τζιαμε αν α πατε!!!! :dance:
συμφονο ρε φιλε μαζι σου οτι εσχει πσαρι ο αης γιορκης τσε εγω μολις αρκεπσα ελαλουν ετσι τσε οτι οι τοποι που ειμαι εν εχουν πσαρι αλλα μετα αλλακσα γνωμη για τους τοπους που παω επειδη εψαξα καλα τους τοπους τσε ηβρα τοπους αψαρεφτους με πολλην ψαρι τωρα με τουτα που σου εγραψα θελω να σου πω οτι ολοι οι τοποι εχουν πσαρι απλα θελει καλο ψαξιμο και ορεξη και πανω απο ολα υπομονη ψαξε τους τοπους τσιαμε κοντα σου τσε συντομα θα εβρεις τον τοπο σου α τσε να θυμασε καλη διαχειρηση του τοπου τα μικρα πισω τσε εν καλα να εβρεις 2-3 τοπους να μεν παενεις συνεχεια στον ιδιο τοπο

πολλα σοστοσ ρε φιλε μου!!! :clap: :clap: :clap:

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by maratheftis »

Αγαπητοι μο Παφιοι

Θα ειμε Παφο την Κυριακη, περιοχη αεροδρομιου, που μπορο να παω τζιαμε γυρων για εγγλεζικο? Δυστηχως τη Παφο τη γνωριζψ πιο λιγο απο ολες :pray:
Η βοηθεια σας θα εκτιμηθει πολυ....

Ευχαριστω
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by AggelosLRK »

εξω απο το λιμανακι της παφου θα ειναι καλα νομιζω

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by MariosK »

AggelosLRK wrote:εξω απο το λιμανακι της παφου θα ειναι καλα νομιζω
Και στο τέλος του λημενοβραχίονα που είναι ο κόκκινος φάρος. Έχει κάποιο βάθος και σχετικά είναι μειωμένη κίνηση σε τζίνο το σημείο γιατί υπάρχει δεύτερος φάρος λίγα μέτρα ποιο μέσα.

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by maratheftis »

αρα πεδες...ποθ το αεροδρομιο παφου..να παω στο λιμανακι της παφου...εννε μακρια που τζιαμε?

εσχετε κανενα google map/satelite του location στο οποιο αναφερεστε?
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by Sorkomanis »

Κοπελια το ψάρεμα στές παραλιες της λάρας απαγορεύεται :?: :?:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by (CyBasser) »

Sorkomanis wrote:Κοπελια το ψάρεμα στές παραλιες της λάρας απαγορεύεται :?: :?:
Με καλάμι (αντένα. spinning, surfcasting) επιτρέπεται.
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by angiec »

Ο καιρός για Πάφο πως είναι?? Σήμερα και αύριο??? Θα έχει βροχές και αέρα??

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by chrysanthos9 »

βροχη και αερας :(
Rememper always someone waiting for you at home

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by michalispsarema »


kakos99
Posts: 3
Joined: Sat May 11, 2013 10:39 pm

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by kakos99 »

christosapoel wrote:γεια σασ, εκανα αυτο το θεμα για να μπενουν οι παφιτεσ και απο αλλεδ πολεισ ειναι καλοδεχτι!!!
εδο μποριτε να σιζιτατε για τοπουσ τισ παφου και κλπ!!! :D
ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΜΑΙ ΤΖΙΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΦΟ.ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΟΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΨΑΡΙ??

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΠΑΦΟΣ***

Post by michalispsarema »

Ρε παρεα αν εν με ανντεννα εβρε καμια ροτσα να κατσης πανω και εχει κουρκουνες παντου εφκαλε καμποσες κοινες η μερκες...

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”