ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by NIKOLAS HARRIS »

angiec wrote::?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:



ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΤΕ
k γω θαρχομουν να σας στηριξω αλλα ειναι ο παγκυπριος διαγωνισμος χορου και πρεπει να ειμαι εκει.καιλα να περασετε!!

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

NIKOLAS HARRIS wrote:
angiec wrote::?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:



ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΤΕ
k γω θαρχομουν να σας στηριξω αλλα ειναι ο παγκυπριος διαγωνισμος χορου και πρεπει να ειμαι εκει.καιλα να περασετε!!
Το πολύ-πολύ όσοι θα είμαστε θα φάμε τα 4-5 κιλά τυροπιτάκια και διάφορα έχουμε και
τους χυμούς κανουμε και την κλήρωση :clap: :clap: :clap: και μετά πάμε και δίπλα ένα ψαρεματάκι αν έχει και κουρκουνάκια !!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Μεχρι αυτη τη στιγμη εχουν δηλωσει συμμετοχη για το BOLOGNESE 23 ΑΤΟΜΑ.Θα εχουμε αρκετα δωρα στην κληρωση μεταξυ αυτων και αρκετα καλαμια BOLOGNESE.Οσοι ενδιαφεροντε τηλ μου στο 99342442
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

Καλη μέρα σε όλους !!!!! Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους θερμά όλους όσους συνείσφεραν σε αυτή την πραγματικά μεγάλη Εκδήλωση στο Ζύγι χθές . Για μένα ήταν πράγματι μια μέρα ξεχωριστή μαζί με τα παιδιά και τις οικογένειες τους και για το μεγάλο ενδιαφέρων που έδειξαν όλοι .Χτες όταν άρχισα το σεμινάριο και είδα όλα αυτά τα παιδάκια να με κοιτούν περιμένοντας να αρχίσω πραγματικά έχασα τα λόγια μου ,έκανα 5 λεπτά γιατί αλιώς είχα προγραμματήσει να αρχίσω και και το μυαλό μου πραγματικά σταμάτησε δεν ήξερα τι να πώ !!!!!!!!!!Μετά όμως έγινα και εγώ ένα μαζί τους για να μπορέσω να τους δώσω το μήνυμα που ήθελα για το ψάρεμα .Όταν μου ζήτησαν να πάω την άλλη Κυριακή και θα με περίμεναν εκεί την ίδια ώρα δεν είχα λόγια να πώ ,απλά κοίταζα την απογοήτευση στα πρόσωπα τους όταν τους είπα ότι το μάθημα τελείωσε .Πήρα πολλές αγκαλιές και φιλάκια από αυτά και μαζί πολλά συναισθήματα,και αυτά θα τα θυμάμαι πάντα .Ελπίζω να μου δοθεί και πάλι η ευκαιρία να το ξανακάνω ..........όταν ακούεις από ένα παιδάκι 6-7 χρονών να σου λέει πως είσαι η καλύτερη δασκάλα που είχε και πιο πολλά και από την δασκάλα του σχολείου ....Θέλω να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χοριγούς μας που με τα πλούσια δώρα έκαναν αυτή την εκδήλωση ακόμα πιο τέλεια .Από πλευράς του παιδικολυ σεμιναρίου έφυγαν περίπου 30 καλάμια αντένας και πετονιές.και από ότι ξέρω και στο σεμινάριο για το μπολονέζ άλλα 20 δώρα περίπου ,Τους ευχαριστώ όλους :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Η εκδήλωση είχε τελειώση και ακόμα έρχονταν οικογένειες που εκείνη την στιγμή το είχαν μάθει και μας ζητούσαν να ξαναγίνη ,όπως επίσης και άτομα άγνωστα που περνούσαν όταν μάθαιναν τον σκοπό της εκδήλωσης έγιναν και μέλη.Ευχριστώ και τα μέλη του Συμβουλίου μας για την όλη βοήθεια που είχα :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Ηταν πραγματικα μια πολυ ωραια εκδηλωση.Η επιτυχια μιας εκδηλωσης ειναι οταν στο τελος ειναι ολοι ευχαριστημενοι και οντως χθες ηταν ολοι ευχαριστημενοι .Θελω να ευχαριστησω πρωτα τα παιδια , τους γονεις τους ,τους μεγαλους την εταιρια
ΦΟΥΡΝΟΙ ZORBAS για τα αλμυρα ,την εταιρια ΛΑΝΙΤΗΣ για τους χυμους και τα νερα τους δωροθετες (SUPERACTION , H&A STROVOLOS, ΙΑΚΩΒΟΣ,ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΥΙΟΙ,ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ , ΜΑΥΡΟΣ,ΘΑΛΑΣΣΑ.Ενα μεγαλο ευχαριστω στον ΑΝΤΡΕΑ ΜΙΧΑΗΛ που επιμεληθηκε του σεμιναριου BOLOGNESE και την Αντζιη για το μαθημα στα παιδια. Δεν μπορω ομως να κρυψω την απογοητευση μου στο οτι κανενας απο το κοινωτικο συμβουλιο Ζυγιου , και επισης κανενας απο το Τμημα Αλιειας,ενω ειχαν ενημερωθει και προσκληθει,δεν παρεστη.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ

Χαρης Μενελαου
Αντιπροεδρος C.A.B.A.C
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by NIKOLAS HARRIS »

polla bravo!!! :clap:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by MariosK »

Μπράβο παιθκιά :clap: :clap: :clap:

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Αγγελα, Χαρη και τα αλλα μελη του Συνδεσμου :!: ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ :clap: :clap: :clap:
Συνεχιστε την καλη δουλεια, ιδιαιτερα με τα μωρα και θα εισπραξετε πολλαααααααααααααααα φιλακια και αγαπουλλες.
Εστω και απο μακρια, λογω αλλων "παρομοιων υποχρεωσεων", σας χαιρομαι :)

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Φιλε Ευανθη,τα ευσημα ειναι για ολα τα μελη του συμβουλιου
Σε ευχαριστουμε
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

Δεν μπορω ομως να κρυψω την απογοητευση μου στο οτι κανενας απο το κοινωτικο συμβουλιο Ζυγιου , και επισης κανενας απο το Τμημα Αλιειας,ενω ειχαν ενημερωθει και προσκληθει,δεν παρεστη.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ


Και τι έγινε που δεν ήλθαν!!!!!!!!!!!!!!!Απλά μας απέδειξαν ακόμα μια φορά το πόσον ενδιαφέρων έχουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και έτσι είναι δεν τους έχουμε ανάγκη για να προχωρίσουμε

spirosxidis
Posts: 23
Joined: Thu Jan 06, 2011 6:33 pm

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by spirosxidis »

Ευχαριστω..... ολους οσους με κοπους...και θυσιες ..εξυπηρετουν ενα σκοπο...γουσταρουν ..και μπραβο...τους...ο γιος μου παραμιλα...μαζευε σκουπιδια με χαμογελα τον ελενχα απο μακρια και και οταν ηρθε κοντα μου...μου ειπε οτι ..τωρα καταλαβε..το φυλαξε τα σκουπιδια σου...μακρια απο την φυση ..ποσο σημαντικο ειναι. Δεν ειναι δυνατον σε τοσο λιγο χρονο.. να μαζεψαν τοσα πολλα σκουπιδια ...γιατι δεν ειναι παντα καθαρα..μπαμπα αφου εμεις... μικροι και σε λιγη ωρα τα αφησαμε ολα καθαρα ...εσεις οι μεγαλοι γιατι δεν τα καταφερνετε...
μου μιλησε για μεγεθη ψαριων ...και ποσο θα πρεπει..να τα τηρουμε...ενας δεκακαχρονος ...που εξαιτιας της Angie...στην επομενη μας εξορμηση ...και πιστευω ..σε οσες τον εχω μαζι μου θα μου μετρα τα ψαρια ...μπελα που μου βαλατε ...εχει μετρητη μαζι του....(εννοηται τον εκρυψε...)
χαρηκε το δωρο του...(καλαμι και αρματωσια..)...περισσοτερο..απο ολα του βιντεοπαιχνιδια του
Λυπηθηκε που φυγαμε λογω αλλων υποχρεωσεων...και δεν ελαβε μερος στο ψαρεμα...(παροτι απο 3¨00 το πρωι ψαρευε μαζι μου)
και τελος να πω και απο μερους μου ενα ευχαριστω..για τις γνωσεις που ο καλεσμενος σας ..μοιραστηκε.. μαζι μας εχει δυναμη κρυμενη..το..μπολο...ισως μια μερα δουμε τι μας τα κοβει στο απικο χωρις να το μυριστουμε....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΟΛΟΥΣ..

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

spirosxidis wrote:Ευχαριστω..... ολους οσους με κοπους...και θυσιες ..εξυπηρετουν ενα σκοπο...γουσταρουν ..και μπραβο...τους...ο γιος μου παραμιλα...μαζευε σκουπιδια με χαμογελα τον ελενχα απο μακρια και και οταν ηρθε κοντα μου...μου ειπε οτι ..τωρα καταλαβε..το φυλαξε τα σκουπιδια σου...μακρια απο την φυση ..ποσο σημαντικο ειναι. Δεν ειναι δυνατον σε τοσο λιγο χρονο.. να μαζεψαν τοσα πολλα σκουπιδια ...γιατι δεν ειναι παντα καθαρα..μπαμπα αφου εμεις... μικροι και σε λιγη ωρα τα αφησαμε ολα καθαρα ...εσεις οι μεγαλοι γιατι δεν τα καταφερνετε...
μου μιλησε για μεγεθη ψαριων ...και ποσο θα πρεπει..να τα τηρουμε...ενας δεκακαχρονος ...που εξαιτιας της Angie...στην επομενη μας εξορμηση ...και πιστευω ..σε οσες τον εχω μαζι μου θα μου μετρα τα ψαρια ...μπελα που μου βαλατε ...εχει μετρητη μαζι του....(εννοηται τον εκρυψε...)
χαρηκε το δωρο του...(καλαμι και αρματωσια..)...περισσοτερο..απο ολα του βιντεοπαιχνιδια του
Λυπηθηκε που φυγαμε λογω αλλων υποχρεωσεων...και δεν ελαβε μερος στο ψαρεμα...(παροτι απο 3¨00 το πρωι ψαρευε μαζι μου)
και τελος να πω και απο μερους μου ενα ευχαριστω..για τις γνωσεις που ο καλεσμενος σας ..μοιραστηκε.. μαζι μας εχει δυναμη κρυμενη..το..μπολο...ισως μια μερα δουμε τι μας τα κοβει στο απικο χωρις να το μυριστουμε....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΟΛΟΥΣ..



ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΗΛΘΑΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΉΚΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΟΣ ΉΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ !!!!!!
ΑΝ έπαιρνες και κανένα μικρό ψαράκι ,τώρα θα έχεις έλεγχο!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by admin »

foto
Attachments
w4.jpg
w4.jpg (53.35 KiB) Viewed 6469 times
w3.JPG
w3.JPG (64.65 KiB) Viewed 6480 times
w2.JPG
w2.JPG (61.89 KiB) Viewed 6468 times
w1.JPG
w1.JPG (57.56 KiB) Viewed 6547 times

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΡΙΣΤΕ!!!! :)

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΚΔΗΛΩΣΗ C.A.B.A.C. 6 ΜΑΙΟΥ ΑΛΙΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΥΓΙ

Post by angiec »

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΑΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΝ FISHING EQUIPMENT ΣΤΟΥΣ ΔΩΡΟΘΕΤΕΣ !! .Δεν ξέρω πως έγινε αυτή η παρεξήγηση .........ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑ :pray: :pray:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”