ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by plenom'metatopsarem? »

PeRoUkKaS wrote:
andrikos wrote:μα γιατί να τα κρατήσω τροντε?εν το ήξερα ότι τροντe τα ψαρια του γλυκού νερού έχτος που την πέστροφα !
φιλε μου δυστηχως κανενα ψαρι του γλυκου νερου δεν τρωετε (εκτος που την πεστροφα). Ολα τα αλλα ειναι επικυνδηνα (εχουν κατι ουσιες μεσα τους οπως: Νu2, BmxC, Fg33, Nx5
τζαι YyPo2) τζαι μπορει να παθεις πολλα πραματα αν γελαστεις να τα φαεις.. ετο παεννε καμνε το χαζι σου τζαι συρνε τα πισω..
ρε! το κοπελλούι ρωτά σοβαρά :D
είπαμε, εννα ψαρεύει σωστά, ελευθερώνοντας τα μικρά! και δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να κρατά πολλά! για να έχει να ψαρεύει :wink:

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by Στάθης »

Γιατί ρε Φοίβο, εν άκουσες ποτέ για δηλητηρίαση από Νu2, BmxC, Fg33, Nx5 τζαι YyPo2; :shock:
Όυλλα εν επικίνδυνα.... αλλά τζιειντο τελευταίο... :scared-shocked:
no whey no gain

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by Philippos »

Αυριο το πρωι θα ειμαστε στο φραγμα να το καθαρισουμε. Όποιος θέλει ας κοπίασει, είμαστε εμείς που κρατούμε σακούλες (αντί καλάμια)

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλες Δουλειες Φιλιππε :clap:
Εγω θα μεινω τελικα στην εδρα μου (στο Φραγμα της Αχνας) να βοηθησω τους Πτηνολογους που το ανελαβαν.
Η δικες μου σακκουλλες ειναι μαρκας ΝΤΑΙΟΥΑ :lol: :lol: :lol: :lol:

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by steliosgewrgiou »

Ρε παιδκια η κατασταση εν αντεxεται αλλον!οι ρουμανοι εxουν μετατρεψει τον τοπο ολο σε σκουποδοτο!ευτυxως εxουν 2-3 καταγγελιες.(πολλα λιο)...επειδη μενω 5 λεπτα που τον φραxτη με αυτοκινητο, ετσι βλεπω τα σxεδον καθημερινα..εμ ξερω ποιοι που εσας πατε αλλα η κατασταση εν εκτοσ ελεγxου πλεον!

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by steliosgewrgiou »

Μεxρι και διxτυα βαζουν! :arrow:

Philippos
Posts: 118
Joined: Wed Sep 05, 2007 1:24 pm

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by Philippos »

Αδικος ο κοπος μας τελικα.. Αφου δεν υπαρχει ελεγχος ετσι γινεται. Επαρακαλουσαμε τον μουχαρτη να βαλει καλαθους αλλα τιποτε. Ειπα του να βαλω εγω προσωπικα αλλα ηταν μακρυα για να ερκετε αυτοκινητο να πιανει τα σκουπιδια. Ο φρακτης ειναι μισος σε Λυμπια και μισος σε Μοσφιλωτη και ο καθενας προσπαθει να φορτωσει την ευθυνη του αλλου. Ο αλλος εκαμε και ιδιωτικο μπαρ μες το φραγμα, με συρματοπλεγματα να μεν πιενει κανενας. Επροσπαθησα αρκετα για τουτο το φραγμα αλλα δεν υπαρχει σωτηρια :cry:

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΦΡΑΓΜΑ ΛΥΜΠΙΩΝ

Post by steliosgewrgiou »

ο,τι και να κάμουμε εν θα γινει τιποτε..όσπου να μαλλώσουμε με κνν ρουμανο για να βάλουν νουν!

Post Reply

Return to “ΦΡΑΓΜΑΤΑ”