Φράκτης Παλαιχωριού

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: Φράκτης Παλαιχωριού

Post by (CyBasser) »

konstantinos kalogir wrote:Λίτσες..............άκου τζιαμέ ψάρι που εθημήθηκες........ Αν ενδιαφέρεσε για σπίννιγκ καλύτερα πέξε με καμιά σφυρνούα ή κανένα λαυρακούι. Αλλιώς έχω στο νου το επόμενο Σαβατοκυρίακο να πάω για σορκούς, κόπιασε...! :D Εν το μεταξύ στο Παλαιχώρι είχε θυμούμε κάτι τεράστια χρυσόψαρα, και κάποιες χελώνες, επεθάναν όλα πλέον...;;
Για τες χελώνες εν νομίζω να επεθάναν, αλλά τα ωάρκα του Παλαιχωριού ξέχασε τα. Αρκετούς κυπρίνους πάντως 3 με 10 κιλά διέσωσαν από το ΤΑ.

Όσον αφορά το spinning, εφκήκαν τα χέρια μου σύρνε σύρνε και γύριζε γύριζε τες μηχανούδες τους τελευταίους δύο μήνες.... Οι λίτσες ΠΑΝΤΑ είναι στο μυαλό μου ως το νούμερο 2 (ή μάλλον το νούμερο 1 στο γενικό ψάρεμα, ο αυτοκράτορας έχει το δικό του ψάρεμα :twisted: :twisted: ). Σορκοί σημαίνει στατικό ψάρεμα, ίσως όταν ξαναλείψει το νερό ή κανένα βραδάκι το καλοκαίρι που θα κόψω καμμιά νύκτα Λάρνακα.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Εν τω μεταξύ πάμε να φύγουμε που το θέμα ρε! Εννά μας βάλουν του βούρου οι Μάριοι! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

Post Reply

Return to “ΦΡΑΓΜΑΤΑ”