Η Μουρμούρα

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Η Μουρμούρα

Post by marios »

chrysanthos9 wrote:Μαριε οσες λβεπω εγω ειναι εκει που σκαει το κυμα τελια ποξο εν εδοκιμασα να τις ψαρεψω ομως ισως μολις καμει καλη θαλασσα παω κανενα γυρουι
:) διαφορετικά εκεί ..μιλώ για νότια τις κύπρου ,που πηγαίνουμε πιο συχνά :wink:
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Η Μουρμούρα

Post by maxhtec »

Κοπελια η μουρμουρα τσιμπα πας την γαριδα τιν κοκκινη?

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Η Μουρμούρα

Post by marios »

maxhtec wrote:Κοπελια η μουρμουρα τσιμπα πας την γαριδα τιν κοκκινη?
κόκκινες ,τιγρε ,άσπρες οταν εχει τσιμπα :)..προτιμά ζωντανό σκουλήκι καλύτερα όμως
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
LEONIDAS
Posts: 489
Joined: Thu Sep 27, 2007 2:37 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Η Μουρμούρα

Post by LEONIDAS »

marios wrote:
chrysanthos9 wrote:Μαριε οσες λβεπω εγω ειναι εκει που σκαει το κυμα τελια ποξο εν εδοκιμασα να τις ψαρεψω ομως ισως μολις καμει καλη θαλασσα παω κανενα γυρουι
:) διαφορετικά εκεί ..μιλώ για νότια τις κύπρου ,που πηγαίνουμε πιο συχνά :wink:
By the way σαν να τζιαι έσχιει πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό να πάμε!!!! Εγώ προσωπικά δύο μήνες τζιαι άκουσα τελευταία στις περιοχές που πάμεν φίλε μου βγαίνουν καλά κομμάτια!!! Επίες κανένα γυρώ;
Το ψάρι θέλει υπομονή και το μ....νί κυνήγι.

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Re: Η Μουρμούρα

Post by belluga »

Σχετικα προσφατο βιντεο το πρωτο ψαρι που ετραβησα με την καμερα μου! ειχε πολλες κοπες σε πολλα καλο μεγεθος το βιντεο ειναι στην περιοχη της λαρνακας και συγκεκριμενα στις πετρες του μεγαλου λιμανιου της λαρνακας αλλα νομιζω δεν ειναι προσβασιμη για ψαρεμα με καλαμι!


Post Reply

Return to “Ψάρια και το ψάρεμα τους”