τα εχουν ρημαξει

Nautilus
Posts: 55
Joined: Fri Nov 06, 2009 10:47 am

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by Nautilus »

εν να τον κλέψουν και θα τον μοσχό-πουλήσουν τσιαι τσίνον αφού δαμε εκλέψαν πετσέτα :lol: :lol:

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by george87d »

Εμεναν εκαμαν μου την 2 φορες και τις 2 στισ μεριες των κοτσινοχορκων (δεν εχω κατι με τους κιτσινοχορκατες)!!!! !μια φορα στην δετσιελια τσιε μια φορα στο καβο γκρεκο!!!!! Γιαυτο κολυμπητο εγω δεν ξαναπαεια που την 2η φορα , παντα μα παντα παο λιμανι σηρνω μεσα την βαρκα και ειμαι ανενιας!!!!και παντα περνω μονο τα απαραιτητα 5 ευρο για φαγια και το τηλεγωνο παντα μαζι μου οποω και τα κλειδια μου!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by mariosko »

παλια ιστορια, ολους μας εχουν πετυχει σε καποια φαση. εμενα στο Cavo Greco πριν 2-3 μηνες. ανοιξαν με τα κλειδια, επιασαν καμια 30ρια ευρο απο τι θημουμε, αλλα αφικαν το D3 του ζευγαριου μου και τα γυαλια κτλ. εκλειδωσαν και εβαλαν τα κλειδια στον τοπο τους, υπολογιζω να ειναι κανενα πρεζονι. τωρα για τα νεα περιστατικα με το σπασιμο των παραθυρων κτλ, νομιζω αντιπρωσοπευει αυτο που γινετε στην κοινωνια μας τον τελευταιο κερο, με τοσος ξενους που εχασαν τις δουλιες τους και πρεπει να ζησουν. Καθε νυχτα ακουεις για ενοπλες ληστιες σε φουρνους, περιπτερα κτλ, τα αυτοκινητα μας θα γλυτωσουν????

Δεν υπαρχει πλεων σεβασμος ουτε σε πρωσοπα ουτε στις περιουσιες τους, αλλαξαν οι καιροι αρκετα, εχτες διαβαζα σε αλλο φορουμ πως ηταν η ζωη πιο παλια (πριν 15-20 χρονια οχι προ Χριστου) και με επιασε καταθληψη. Να παω εγω να καμω το χομπυ μου, που αν δεν ηταν και εκεινο θα επελλανισκα τελια, και να ερτει ο αλλος να μου σπασει το αυτοκινητο για να μου κλεψει τα λευτα που εφερα για να φαω ενα φαι με τους φιλους μου... Ποσο μ@λακας και αχρηστος πρεπει να εισαι για να καμνεις συστηματικα ετσι πραμα??? Ο παπας του και η μαμα του ηταν που τζινους που αμαν ο δασκαλος του γιοκα τους εκαμνε παρατηρηση του "μορου" τους επιενναν στο σχολιο και εφωναζαν του δασκαλου του και τον απειλουσαν? Οξα ηταν που τζινους που εδιουσαν την μοτορα του παλληκαρκου τους να γυριζει μεσα στην γειτονια με το σερκερ (τι θκιαολον το λαουν τελως παντων) και να τα καμνει σατσιν της γειτωνιας ουλλις, και αν ελαλουσεν κανενα τιποτε ή ερκετουν ηγ αστυνομια απεικουσαν και τους αστυνομικους οτι εδημιουργησαν ψυχολογικα στο καμαρι τους??
Τελως παντων, εφουτουνιαστικα πρωι πρωικαι εν θα το συνεχισω, γιατι θα πω καμιαν πελλαρα δυνατη και να εχουμε ιστοριες παλε...
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

Nautilus
Posts: 55
Joined: Fri Nov 06, 2009 10:47 am

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by Nautilus »

Όταν δημιουργηθεί ο σύνδεσμος CABAC και γίνουμε μέλη πρέπει να βρούμε λύση και σε αυτό το θέμα και να κινούμαστε οργανωμένα και να μεν φοούμαστε κανένα..

Costass
Posts: 112
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:43 am
Location: cy

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by Costass »

τελικά "επαθameν" την σχεδόν ούλοι a? tze εγώ πέρσι στην δεκέλεια έπιασαν μου την τσέντα με ούλα τα στεγνά τορούς 10ευρώ tze κλειδιά αλλου αυτοκινητου που εστοίχισαν πολλά λεφτά για να "καμουμεν" άλλa.το αυτοκίνητο παρκαρισμένο έχω που την εκκλησια. έρια esso με το μαγιό τελικά tze νηστικός.. εν έχουν με όσιο με ιερό, εν την ξαναπαθαίνω όμως αϊσέ που κάθουμαι tze καρτέρι κάποτε,μια μέρα ένα "ερτι" που ένα πάει.. ένα του δοκό tze για σας....!!!
εν "εκαταλαβα" πως μπορεί να βοηθήσει ο σύνδεσμος???

Nautilus
Posts: 55
Joined: Fri Nov 06, 2009 10:47 am

Re: τα εχουν ρημαξει

Post by Nautilus »

δεν ξέρω πως μπορεί να βοηθήσει τώρα να δημιουργηθεί και να δούμε πως και αν μπορούμε να βρούμε λύση σε τούτο το πρόβλημα αλλιώς θα το λύσουμε με τα χέρια μας. Εγώ άμαν τους πιάσω θα τους δέρω και μετά θα τους πάρω μέσα κωλοσυρτούς :evil:

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”