Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post Reply
User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post by george87d »

Καλα που εβρεθηκεν ετσι μεγαλο κοστος??? Μπορεις να μας πεις αναλυτικα??????
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post by admin »

Φίλε νομίζω ότι βλέπεις πολλές ταινίες επιστημονικής φαντασίας και απλά αρέσκεσε στο να δημιουργάς εντυπώσεις. 100 άτομα είδαν το θέμα αυτό . εεεεε και τι με αυτο; Πρέπει δηλαδή ο κάθε επισκέπτης η μέλος του φόρουμ να γνωρίζει τα οικονομικά του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ . Μιλάς περί στρουθοκαμηλισμού αφήνοντας αιχμές πρός ποιόν; Έτσι απλά για να μην ξεκινήσει πάλι κάποια ανούσια συζήτηση έμαθα ότι το παλαιό Δ.Σ του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ παράδωσε όλα τα λογιστηκά έγγραφα στο νέο και ωφείλουν να τους εξηγήσουν με λεπτομέρειες τι έκαναν. Τώρα έάν τόσο πολύ είναι το ενδιαφέρον σου μπορείς να αποταθείς είτε στο νέο είτε στο παλιό συμβούλιο του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ και να σου εξηγήσουν τι πώς που πότε και γιατί. Εμάς γιατί μας πρήζεις με αυτά ακόμη δέν κατάλαβα. Εκείνο που κατάλαβα είναι ότι εσύ έχεις κάποιο προσωπικό πρόβλημα με το παλαιό συμβούλιο του Σ.Φ.Υ.Κ.Κ και προσπαθείς να εκτονώσεις τον θυμό σου, την αγανάκτηση σου να την πώ δέν ξέρω και εγώ τι μέσα στο φόρουμ. Εδώ είναι χώρος να μοιράζεσαι κοινούς προβληματισμούς και φώτο όπως προσέξαμε βγάζεις ωραίες, τώρα αυτά τα in side βρέιτε τα μόνη σας εάν θέλεις το καλό αυτόύ του συνδέσμου φρόντισε να βοηθήσεις να λυθούν τα προβλήματα και να βγαίνουν πρός τα έξω τριαντάφυλλα για τον σύνδεσμο όχι αγκάθια. Το μόνο που πετυχαίνεις με τα γραφώμενα σου είναι να αφήνεις υπονοούμενα και να αποτρέπεις νεαρούς απο το να ασχοληθούν με ένα οργανωμένο σύνολο . Εγώ εάν είμουν νεαρός Λευκωσιάτης ψαροντουφεκάς και διάβαζα όλα αυτά τα τοπικ που άνοιξες θα έμενα 1000 μίλια μακριά . Άσχέτος αν μπείκε νέο συμβούλιο ή εάν κάνουν ένα σωρό επεικοδομητικές εκδηλώσεις.

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post by gdeme »

Εγω θα σου απαντησω γιατι το ειδα και δεν εγραψα τπτ.

Γιατι ακριβως μας επρηξε τα @@ με το να λες και να μην.
Φανταζομαι για τον ιδιο λογο δεν σου απαντησε κανενας σε κανενα τοπικ. Σε βαρεθηκαν

Αυτη την στιγμη υπαρχουν 3 ενεργα τοπικ με τις ιδιες μαμακιες και εσενα να πετας μονο σποντες.

Και εγω ειχα καποια προβληματα με τον ΣΦΥΚΚ, αλλα εσυ έγινες κουραστικος.

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post by Tryfon »

Οφε'ιλω να σημφωνησω με τον ατμιν εδω...
Τουτη η σηνεχόμενη λασπολογία κακό κανει στο αθλημα και τιποτα αλλο.
Τωρα αν υπαρχει καπιο προβλημα με τα οικονομικα του συνδεσμου υπαρχουν και οι αρμοδιοι που μπορουν να τα λυσουν που σε περιπτωση δεν μπορουν να τα λησουν οι των εσσω του συλλογου.
Γεννικα η θαλλασσα υποφερει παιδια οι μέλλον συλλογοι και νυν (παρακτιοι και μη) εχουν τα ΣΟΒΑΡΑ προβληματα να αντιμετωπησουν...
Να μην παθουμε οπος την παροιμια ο κοσμος καιγετε και.... ξερετε τα υπολοιπα :lol:
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Πλούσιο παιχνίδι στο ΣΦΥΚΚ, μεγάλος ο προϋπολογισμός

Post by admin »

Μόλις πρίν απο λίγο δέκτηκα τηλεφώνημα απο δικηγορικό γραφείο το οποίο ζητά να δώσουμε στοιχεία των ατόμων που συκοφαντούν άλλα άτομα μέσα απο το φόρουμ για να κινηθούν νομικά εναντίων τους αλλά και εναντίων μας που επιτρέπουμε την προβολή ανυπόστατων κατηγοριών. Βάση των κανονισμών του φόρουμ έχουν δίκαιο και για αυτό αναγκαστηκά θα διαγράψουμε συκοφαντικά σχόλια ενώ άτομα τα οποία θα επιχειρήσουν να πράξουν παρόμοιες καταστάσεις μέσα απο το φόρουμ θα διαγραφούν.

Δέχεστε να μην δημοσιεύετε οποιασδήποτε μορφής περιεχόμενο που είναι προσβλητικό, άσεμνο, χυδαίο, συκοφαντικό, περιέχον μίσος ή απειλή, σεξουαλικά προσανατολισμένο ή οτιδήποτε άλλο πιθανόν παραβιάζει νόμους είτε της χώρας σας, είτε της χώρας στην οποία φιλοξενείται το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ”, είτε το Διεθνές Δίκαιο. Η δημοσίευση τέτοιου περιεχομένου είναι δυνατόν να οδηγήσει στην άμεση και μόνιμη διαγραφή σας , με ταυτόχρονη ενημέρωση της Υπηρεσίας Παροχής Υπηρεσιών Διαδικτύου που χρησιμοποιείτε εφόσον κρίνουμε απαραίτητο. Η διεύθυνση IP κάθε δημοσίευσης καταγράφεται για την δυνατότητα επιβολής των παρόντων όρων. Δέχεστε ότι το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ” έχει το δικαίωμα να απομακρύνει, να επεξεργαστεί, να μετακινήσει ή να κλείσει ένα θέμα συζήτησης οποιαδήποτε χρονική στιγμή επιλέξει. Σαν μέλος δέχεστε ότι οποιεσδήποτε πληροφορίες έχετε εισάγει αποθηκεύονται σε μια βάση δεδομένων. Αν και αυτές οι πληροφορίες δεν θα αποκαλυφθούν σε οποιονδήποτε τρίτο χωρίς τη συναίνεσή σας, ούτε το “ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ” ούτε το phpBB θα θεωρηθούν υπεύθυνοι για οποιαδήποτε απόπειρα ηλεκτρονικής εισβολής ή παραβίασης η οποία είναι δυνατόν να οδηγήσει σε απώλεια αυτών των δεδομένων

Post Reply

Return to “ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ”