ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by mariosko »

τωρα που ανοιγει λιγο ο καιρος τι λετε να διοργανοσουμε διαγωνισμο καθετης. να βαλουμε οριο ατομων/καλαμιων σε καθε σκαφος και να ορισουμε τοπο που να ξερουμε οτι κατι εχει (εχτος απο τα υχθειοτροφεια στο Λιοπετρι κτλ...) μεσα του Μαρτη νομιζω θα ειναι καλα. ακουω γνωμες
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ :idea: :idea: :idea:
Διοργανωσαμε ενα "διαγωνισμο" για χαννους πριν λιγο καιρο και περασαμε απιθανα. :shock: :shock: :shock:
Τα ψαρια που πιασαμε τα μαγειρεψαμε στου "Σταυρη" στην Μαρινα της Λαρνακας και οτι εμεινε το στειλαμε καπου για καλο σκοπο. :idea: :idea: :idea:
Αναλαμβανω να βρω ΣΠΟΝΣΟΡΑ για το κυπελλο και πιθανα δωρα στον νικητη.
Βαλτε κατω ιδεες :roll: :roll:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by admin »

To ωραίο θα ήταν κατά την ταπεινή μου άποψη να ενοικιάζαμε ένα πλοιάριο όπου θα ήταν όλοι οι συμμετέχοντες απάνο για να κάνουμε και την πλάκα μας αλλά προπάντος για λόγους ασφάλεια. Το είχα υπόψη μου να το προτείνω απο καιρό αλλά με το σεμινάριο και την έκθεση το άφησα στο ράφι με άλλες ιδέες για μετά.

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by Greg »

e ariste.. apsogi i idea su gia to ploiario :twisted: :twisted: egw ime mesa pantws
Esox Lucius

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε Administrator :) :) :)
Νομιζω οτι και η δικη σου ιδεα ειναι απιθανη. :idea: :idea: :idea: :idea:
Για την περιοχη Λαρνακας η Αμμοχωστου εχω καποιες επαφες και μπορω να αναλαβω καποια προτοβουλια.
Για Λεμεσο δεν ξερω αλλα νομιζω οτι θα ξερεις εσυ.
Lets do it.

TIGHT LINES

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by caveman »

πολλά ωραία ιδέα :D :D :D :D τζαι η ιδέα του φίλου μας τζαι η πρόταση για ομαδικό που πάσε πλοιάριο ούλλοι μαζίν :D :D :D :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by mariosko »

Άριστε πολυ καλη η ιδεα σου για το πλοιαριο, το μονο προβλημα ιναι να μην μπλεκοντε οι μισινες μας αν εχει ρευμα και γιατι θα ειμαστε πολλα ατομα σε μικρο χορο. παντος σαν ιδεα ειναι που καλη και το γελιο εξασφαλισμενο :) εγω παντος ειμαι μεσα οτι και να αποφασισουμε, ειτε με μεγαλο σκαφος ειτε ο καθενας με το δικο του. θα λειψω εξωτερικο για μια εβδομαδα και οταν επιστρεψω να το τελιωσουμε. προτινω παντος να το κανουμε Κυριακη ημερα που θα βολέψει τους περισσοτερους
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by admin »

Θα το προγραμματίσουμε μάλλον τον Μάϊο μετά την έκθεση γιατί μέχρι την έκθεση μεσολαβεί το σεμνάριο, 2 ταξίδια για μένα προσωπικά στο εξωτερικό,το Πάσχα, η έκθεση και ένα dvd και το βλέπω χλωμό να αναλάβω πρωτοβουλία αυτή την στιγμή εξάλου νομίζω Μάϊο είναι και πιο ευνοϊκές οι συνθήκες

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Χαιρετω :) :) :) :)
Χθες ειχα την ευκαιρια να μιλησω με τον Καπετανιο τον Σωκρατη απο το Παραλιμνι που εχει το σκαφος "Αγιος Ηλιας" και που ειδικευεται σε εξορμησεις οπως αυτη που εισηγηθηκε ο Κος. Αριστειδης.
Μου ειπε οτι αρχιζει δουλεια 1η Βδομαδα του Απριλη, παιρνει 12 ατομα και μπορει να κανει πολυ καλη τιμη σε Κυπριους.
Εγγυαται οτι θα περασουμε ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ καλα :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ακουω αποψεις :idea: :idea: :idea:

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by largemouth »

Δηλαδή 12 άτομα μόνο θα συμετάσχουν? :( :( :(
Waiting for the perfect storm

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Φιλε Largemouth.
Η βαρκα εκεινη εχει αδεια για 12 ατομα. :cry: :cry:
Βρηκα και μια στην Λαρνακα που παιρνει πολυ περισσοτερα ατομα :| :|
Για Λεμεσο και Παφο δεν ξερω :?: :?: :?: :?:
Το θεμα ειναι ΠΟΣΑ ατομα θα λαβουν μερος και απο που? Αν θα ειναι ολο Λεμεσιανοι σιγουρα βολευει η Λεμεσος.
Αν ομως θα ειμαστε βασικα Σκαλλιωτες και Λευκωσιατες τοτε βολευει το Παραλιμνι.
Πιστευω οτι πρεπει να γινει μια αρχη και βλεπουμε :shock: :shock:
Το παιγνιδι ειναι μαλλον στα χερια του φιλου του Αριστειδη :wink: :wink: :wink:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by caveman »

Φιλε έχω την εντύποση πως θα είμαστε παραπάνο Λεμεσιανοί καί Λευκοσιάτες......το Παραλίμνην εν κόφκει νάκκον μακριά :?: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by mariosko »

εγώ πιστέυω να παμε η κάθε ομάδα με το σκάφος της και να ορισουμε χώρο/τράπεζα αγώνα. αν εχει ρευμα και ειμαστε 12 άτομα πανω σε ενα σκάφος σίγουρα θα μπλέκουντε τα παράμαλλα μας, εστω και λιγο να ειναι το ρεύμα. να πούμε μέγιστο αριθμο ατόμων σε καθε σκαφος 3-4 άτομα. δεν νομιζω να υπάρχει θέμα ασφάλειας όπως είπε ο admin (Άριστος), εξάλλου δεν θα φέρει καια ευθήνη το περιοδικό
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by caveman »

ε φίλε, εσεί έχεις σκάφος, τζαι ακόμα ένα δυο άτομα έχουν που δαμέ.....η πληωψηφία όμως που μας με έσχει με είσχεν ποττέ :lol: αν θα με βάλεις εσύ πάστην βάρκαν σου δέχουμε :lol: ......εν πολλά πιο βολικό να είμαστεν πασέναν μεγάλο σκάφος ούλλοι τζαι αν κάπιος θέλει να έρτει με την βάρκαν του....καλός :D :D ....εν τύθετε θέμα αδικίας δαμέ διότι εν για διασκέδαση η κουβέντα :wink: :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΘΕΤΗΣ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Κανω επεναφορα του θεματος για προβληματισμο :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:

Post Reply

Return to “ΚΑΘΕΤΗ”