ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by PrEdAtΩR »

apsavvas wrote:εκαναν την εμφανηση τους η ακομη?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Δοκε μεσα δυναμικα

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by apsavvas »

okz

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
The only source of knowledge is experience

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by chrysanthos9 »

παντος ποδα μερκες εν εφανικαν ακομα και προβληματιζουμε εκαμα ως τωρα 4-5 εξορμησης ουτε τσιμπημα :x
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by plenom'metatopsarem? »

PrEdAtΩR wrote:
apsavvas wrote:εκαναν την εμφανηση τους η ακομη?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Δοκε μεσα δυναμικα

:lol: :lol: :lol: :lol: Πιο ξεκάθαρος εν θα μπορούσε να ήταν ο Βύρωνας! :lol: :lol: :lol:

Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά!

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by nicolas theocharous »

plenom'metatopsarem? wrote:
PrEdAtΩR wrote:
apsavvas wrote:εκαναν την εμφανηση τους η ακομη?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Δοκε μεσα δυναμικα

:lol: :lol: :lol: :lol: Πιο ξεκάθαρος εν θα μπορούσε να ήταν ο Βύρωνας! :lol: :lol: :lol:

Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά!
πε την αληθεια ρε μουργο... αφου ετζημασουν μεστην βαρκα πως ηταν να πιασεις και καλαμαρι?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by plenom'metatopsarem? »

Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά![/quote]

πε την αληθεια ρε μουργο... αφου ετζημασουν μεστην βαρκα πως ηταν να πιασεις και καλαμαρι?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


Χαχαχα! Ενώ εσύ...Ορθάνοικτα τα μάτια σου!!! :D

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by belluga »

Εκαταλαβα με λλια λιγια εν εψαρεψετε εσεις! :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by nicolas theocharous »

plenom'metatopsarem? wrote:Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά!
πε την αληθεια ρε μουργο... αφου ετζημασουν μεστην βαρκα πως ηταν να πιασεις και καλαμαρι?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


Χαχαχα! Ενώ εσύ...Ορθάνοικτα τα μάτια σου!!! :D[/quote]

εγω φιλε μου απλα εβολευτηκα στο πισω μερος της βαρκας... ακουσες με να ροχαλιζω??? :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by plenom'metatopsarem? »

nicolas theocharous wrote:
plenom'metatopsarem? wrote:Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά!
πε την αληθεια ρε μουργο... αφου ετζημασουν μεστην βαρκα πως ηταν να πιασεις και καλαμαρι?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαχαχα! Ενώ εσύ...Ορθάνοικτα τα μάτια σου!!! :D[/quote]

εγω φιλε μου απλα εβολευτηκα στο πισω μερος της βαρκας... ακουσες με να ροχαλιζω??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Τωρά που το..."βολεύτηκα" σου, μάλλον εκαταλάβαν ούλλοι τις μεθόδους ψαρέματος σου! :D
Εν τα ξέρω, εσύ τζι ο συνέταιρός σου, πάνω στη βάρκα μόνο για τούτο είσαστεν καλοί! ...
:sleeping-yellow: :sleeping-sleeping: :sleeping-sleep: :sleeping-blue: :sleeping-sleeping:

:lol: :lol: :lol:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by nicolas theocharous »

plenom'metatopsarem? wrote:
nicolas theocharous wrote:
plenom'metatopsarem? wrote:Πάντως, δοκίμασα περιοχή Λάρνακας, τίποτα να πω την αλήθεια μου. Και από έξω και με βάρκα. Αλλά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα με μόνο μια φορά!
πε την αληθεια ρε μουργο... αφου ετζημασουν μεστην βαρκα πως ηταν να πιασεις και καλαμαρι?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαχαχα! Ενώ εσύ...Ορθάνοικτα τα μάτια σου!!! :D
εγω φιλε μου απλα εβολευτηκα στο πισω μερος της βαρκας... ακουσες με να ροχαλιζω??? :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Τωρά που το..."βολεύτηκα" σου, μάλλον εκαταλάβαν ούλλοι τις μεθόδους ψαρέματος σου! :D
Εν τα ξέρω, εσύ τζι ο συνέταιρός σου, πάνω στη βάρκα μόνο για τούτο είσαστεν καλοί! ...
:sleeping-yellow: :sleeping-sleeping: :sleeping-sleep: :sleeping-blue: :sleeping-sleeping:

:lol: :lol: :lol:[/quote]

φιλε μου για τον συνεταιρο μου εχεις στοιχεια για εμενα εν εχεις τιποτε... εγω ξερω πως εσυ εποξοιμηθηκες και προσπαθεις να τα ριξεις πανω μου... εγω φταιω που επροσπαθουσα με καθε τροπο επι ωρες να σου πιασω καλαμαρι. πελλος που ξαναπαει μαζι σου...

ps επεσαν οι θερμοκρασιες των νερων α ετοιμαστου :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by plenom'metatopsarem? »

φιλε μου για τον συνεταιρο μου εχεις στοιχεια για εμενα εν εχεις τιποτε... εγω ξερω πως εσυ εποξοιμηθηκες και προσπαθεις να τα ριξεις πανω μου... εγω φταιω που επροσπαθουσα με καθε τροπο επι ωρες να σου πιασω καλαμαρι. πελλος που ξαναπαει μαζι σου...

ps επεσαν οι θερμοκρασιες των νερων α ετοιμαστου :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ππεεεεεε, εξέφυγεν τέλια τούτος! Σκέφτου να κοιμόμουν κι εγώ! Ήταν να γυρεύκουμεν τα κομμάθκια του Αγίου Γεωργίου πας τα βράχια!!!! :lol: :lol: :lol:
Ναι, που να έχω για σένα αποδείξεις;...ήταν πίσσα σκοτάδι! Το μόνο που άναβε και φώτιζε (και τάρασσε) ήταν το φώσφορο μου! Το δικό σου....εκοιμήθηκε μαζί σου! Αν δεν έσουζεν λίο το κύμα τη βάρκα ήταν να φκάλουν τις κκελέδες τους τα καλαμάρκα πάνω που τη βάρκα να δουν τι συμβαίνει με σένα!!!!

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by konstantinos kalogir »

Τουλάχιστον εγώ κοιμούμε άμαν τελειώσει το ψάρεμα - δηλαδή μόλις ξημερώσει --> Ιδού και οι αποδίξεις :lol: :lol:
Attachments
523612_337660262978459_1126372771_n.jpg
523612_337660262978459_1126372771_n.jpg (37.21 KiB) Viewed 6490 times

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

Post by plenom'metatopsarem? »

konstantinos kalogir wrote:Τουλάχιστον εγώ κοιμούμε άμαν τελειώσει το ψάρεμα - δηλαδή μόλις ξημερώσει --> Ιδού και οι αποδίξεις :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Το καλό σου που τις δείχνεις κιόλας τις αποδείξεις! :lol: :lol: :lol:

Post Reply

Return to “ΚΑΘΕΤΗ”