μεγαλη αυξηση των σπιννερς

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by mikrosa »

spais wrote: Μακάρι να ασχοληθεί πολύς κόσμος με αυτό !! :lol: :lol: :lol:
Σκεφτεσε οτι σκευτουμε... :lol:

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by michalispsarema »

spais wrote:spinning !! Βγαζουν καλά ψάρια ? βάλτε και καμιά φώτο !!
Είδα κατι βίντεο με C & R !! Πολύ ωραία !! Μπράβο σας !!!
Μακάρι να ασχοληθεί πολύς κόσμος με αυτό !! :lol: :lol: :lol:
Να ασχοληθουν ουλοιιιι!!!

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by AggelosLRK »

αστε τον κοσμο να κανει το κεφι του,παρα να τα φανε τα γρι-γρι οι κωλοτρατες και τα διχτυα των χωριατων καλυτερα να ξυλιφτουν ετσι να ησυχασουν ολοι να κλεισουμε να πουλουμε κουπες στα παναιρκα...
αφου θελουμε να βγαλουμε να ματια τα δικα μας

rafaellos22
Posts: 25
Joined: Sat Nov 02, 2013 9:06 pm

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by rafaellos22 »

χιλιες φορες καλυτερα να περναμε ο καθενας απο 7-8 ψαρια ο καθενας παρα να τα εξαλιψουν με το γρι-γρι :evil:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by admin »

κοπέλια για να μεν παρεξηγηθώ και εγώ είμαι εναντίων και του γρι-γρι και των αλόγιστων δικτύων-και όλων όσων γίνονται αλόγιστα στον τόπο μας ΑΛΛΑ για εμένα και για το καλό των ψαριών , και για το καλό των ερασιτεχνών το γρι-γρι κάνει λιγότερη ζημιά όταν ψαρεύει στα 50+ μέτρα και εφόσον ελέγχετε παρά 500-600 αχάπαροι με δίκτυα που τα βάζουν στην ακτή, μία άδεια γρι-γρι δόθηκε και λένε ότι ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ταχα , γιατί υπάρχει ενδιαφέρον και για δεύτερη. Πόσοι παράνομοι βάζουν δίκτυα, Να εξηγούμε εγώ θέλω και τον πραγματικό επαγγελματία να ψαρεύει να πιάνει και μπαρπούνια και άλλα ψάρια να βρίσκουμε να αγοράζουμε αλλά όλη αυτή η ανεξέλεκτη κατάσταση προκαλεί την ανεπανόρθωτη ζημιά. Είναι εποχή τώρα που τα δίκτυα πιάνουν γιαλό αυτό με στεναχωρεί ακόμη περισσότερο

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by angiec »

EGW DEN KATALAVA GIATI DEN ASKOYME PERISSOTERH PIESH GIA TA DYXTIA KAI GRI-GRI SAN SYNDESMOI KAI SAN OMOSPONDIA ..STO KATW -KATW .......GIAYTO DEN IDRYTHIKE ???????????????? NOMIZW OTI KAI PALI ....MONO LIGA LOGIA DEN KANOYN TIPOTA ....KAI AYTOI SYNEXIZOYN TO VIOLI TOYS........EAN MEINOYME ETSI STON IDIO RYTHMO........DEN YPARXEI NOHMA NA SYNEXIZOYME .........KAI KATHE TOSO NA LEME .......FTEI O TADE .......AYTH EINAI H PROSWPIKH MOY GNWMH...........H ....KANOYME .........H ......DEN........KAI KATHOMASTE NA VLEPOYME THN EXAFANISH TWN LIGWN PSARIWN POY EMEINAN.............. :( :( :( :twisted:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by admin »

Άντζη σαν ομοσπονδία είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και πετύχαμε πάρα πολλά μέχρι σήμερα με αρκετούς στόχους για το μέλλον, μάλιστα κανονίζετε και συνάντηση με τους επαγγελματίες για να συζητήσουμε διάφορα θέματα που μας απασχολούν . Αλλά μιας και που το ανέφερες για τους συνδέσμοςυ κοντεύουν και οι εκλογές του c.a.b.a.c και καλό είναι να γίνει έγκαιρα η εκλογική συνέλευση να μπεί νέο συμβούλιο, να θεσπιστεί πρόγραμμα για καλύτερη οργάνωση και συμμετοχή ενεργά και στην ομοσπονδία.

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by angiec »

admin wrote:Άντζη σαν ομοσπονδία είμαστε σε πολύ καλό δρόμο και πετύχαμε πάρα πολλά μέχρι σήμερα με αρκετούς στόχους για το μέλλον, μάλιστα κανονίζετε και συνάντηση με τους επαγγελματίες για να συζητήσουμε διάφορα θέματα που μας απασχολούν . Αλλά μιας και που το ανέφερες για τους συνδέσμοςυ κοντεύουν και οι εκλογές του c.a.b.a.c και καλό είναι να γίνει έγκαιρα η εκλογική συνέλευση να μπεί νέο συμβούλιο, να θεσπιστεί πρόγραμμα για καλύτερη οργάνωση και συμμετοχή ενεργά και στην ομοσπονδία.

Egw san melos toy syndesmoy toylaxiston ........den exw kamia enhmerwsh oyte kai se pio dromo vriskomaste gia to ti ginetai oyte apo thn omospondia ....ote apo to syndesmo kai otan me
rwtane ....niwthw san ..h--------- poy den mporw na enhmerwsw .......perimenw kai egw to pote tha ginoyn oi ekloges gia to ....c.a.b.a.c......

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: μεγαλη αυξηση των σπιννερς

Post by admin »

Η ομοσπονδία άντζυ δέν ενημερώνει τα μέλη των συνδέσμων αλλά τους εκπροσώπους τους και αυτοί τα μέλη των συνδέσμων τους.Αλλά πιστεύω λόγω του ταξιδιού δέν ενημερώθηκες

Post Reply

Return to “SPINNING”