βοηθεια στο σπιννινγκ

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by stathis 1821 »

ρε παιδια σας παρακαλω την βοηθεια σας κατι πρεπει να κανω λαθος εχεται κανενα σαιτ που να βοηθα λιγο να μαθο να σπινναρο .δεν καταλαβω τι στο καλο κανο λαθος .αγορασα τα καλυτερα λουρσ της σεβιλ γιουζουρι κρισταλ μινοουρ και πολλα αλλα που υποτηθετε ειναι τα καλυτερα και δεν περνο τσιμπια βοηθειστε με με ορισμενα τρικ σας ρε παιδια να μπορεσο να δο και εγω μια ασπρη μερα πος τα τραβατε τι κεινεισεις κανετε ολες οι αποψεις ειναι ευπροσδεκτες και αν καπιος θελει να με βοηθεισει και απο κοντα σας παρακαλο να το πραξει.ερχομαι οπουδιποτε ειμαι σε απογνοση

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by largemouth »

Φιλε Σταθη αμαν εν εχει ψαρι οτι και να εχεις εν γινετε τπτ.Οι παραπανω εχουμε μια φαουσα ψαρακια που τες μαρκες που αναφερες και που 15 αλλες που δεν ξερεις.Πρωσοπικα εχει 3 ευδομαδες βασανιουμε ενα κοπαδι λιτσες.Μιλουμε για 5αωρα συρε τραβα χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα ενω εβλεπα τες που εμουνταραν το δωλομα.Πεμου εδω τι μπωρει να φταιει. Περιττω να σου πω οτι αλλαξα οτι δωλομα ειχα και εν ειχα
Waiting for the perfect storm

User avatar
PrEdAtΩR
Posts: 839
Joined: Fri Nov 23, 2007 11:59 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by PrEdAtΩR »

Πολλα σωστος φιλε μου. Το σπιννινκ στην κυπρο ειναι μαζοχισμος. Μεν θορειτε δαμε μια φωτογραφια με ενα ψαρι και να ενθουσιαζεστε. Πισω απο καθε ψωτογραφια κρυβονται ατελειωτα ψαρεματα με 0 αποτελεσματα. Δεν ειναι θεμα τεχνικης και εξοπλισμου. Απλα ψαχνουμε φαντασματα στις θαλασσες μας.

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by caveman »

PrEdAtΩR wrote:Πολλα σωστος φιλε μου. Το σπιννινκ στην κυπρο ειναι μαζοχισμος. Μεν θορειτε δαμε μια φωτογραφια με ενα ψαρι και να ενθουσιαζεστε. Πισω απο καθε ψωτογραφια κρυβονται ατελειωτα ψαρεματα με 0 αποτελεσματα. Δεν ειναι θεμα τεχνικης και εξοπλισμου. Απλα ψαχνουμε φαντασματα στις θαλασσες μας.
:handgestures-thumbup: :text-+1:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by caveman »

largemouth wrote:Φιλε Σταθη αμαν εν εχει ψαρι οτι και να εχεις εν γινετε τπτ.Οι παραπανω εχουμε μια φαουσα ψαρακια που τες μαρκες που αναφερες και που 15 αλλες που δεν ξερεις.Πρωσοπικα εχει 3 ευδομαδες βασανιουμε ενα κοπαδι λιτσες.Μιλουμε για 5αωρα συρε τραβα χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα ενω εβλεπα τες που εμουνταραν το δωλομα.Πεμου εδω τι μπωρει να φταιει. Περιττω να σου πω οτι αλλαξα οτι δωλομα ειχα και εν ειχα
:lol:

Επίες εσύ εν έπιασες

Επία εγώ... ούτε μένα μου χτυπίσαν ενώ έβλεπα τες

Επίεν ο σειράς...... έκατσεν μας την ούλλη

:lol: :lol: :lol:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by AggelosLRK »

largemouth wrote:Φιλε Σταθη αμαν εν εχει ψαρι οτι και να εχεις εν γινετε τπτ.Οι παραπανω εχουμε μια φαουσα ψαρακια που τες μαρκες που αναφερες και που 15 αλλες που δεν ξερεις.Πρωσοπικα εχει 3 ευδομαδες βασανιουμε ενα κοπαδι λιτσες.Μιλουμε για 5αωρα συρε τραβα χωρις ουσιαστικο αποτελεσμα ενω εβλεπα τες που εμουνταραν το δωλομα.Πεμου εδω τι μπωρει να φταιει. Περιττω να σου πω οτι αλλαξα οτι δωλομα ειχα και εν ειχα
ριξε λιγο σπρευ σαρδελας,καλα δεν σας λεει τπτ ο μοναχοφαης!!!??? αχαχα :mrgreen:

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by largemouth »

Εν μονο για να του λεμε τοπους και να πιεννει :lol: :lol: :lol: Μονο σκορτο εμεινε να του τριψω.Επιασα μονο μια μιτσικουρτουα
Waiting for the perfect storm

User avatar
Στάθης
Posts: 824
Joined: Mon Jul 12, 2010 5:58 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by Στάθης »

Οι τζιαι σπρει της τσαρτέλλας!
Εμένα ελάλεν μου WD-40 τζιαι επήα τζιαι έβαλα το μισόν το Home Center μες το tackle box. :shock: :lol:
no whey no gain

andreasp
Posts: 6
Joined: Tue Sep 21, 2010 6:30 pm
Location: Λεμεσός

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by andreasp »

PrEdAtΩR wrote:Πολλα σωστος φιλε μου. Το σπιννινκ στην κυπρο ειναι μαζοχισμος. Μεν θορειτε δαμε μια φωτογραφια με ενα ψαρι και να ενθουσιαζεστε. Πισω απο καθε ψωτογραφια κρυβονται ατελειωτα ψαρεματα με 0 αποτελεσματα. Δεν ειναι θεμα τεχνικης και εξοπλισμου. Απλα ψαχνουμε φαντασματα στις θαλασσες μας.
ΣΩΣΤΟΣ ο φιλος!

Οταν αρχισα σπιννινκ στους φρακτες πριν 10 χρονια, πιανναμε καθε φορα 6 - 7 λαυρακια, παντα Catch and release, και τουλαχιστον απολαμβαναμε ψαρεμα.
Μετα ειπαμε να δοκιμασουμε στην θαλασσα και πρεπει να εκανα κοντα στον ενα χρονο για να πιασω ψαρι.
Προσωπικη μου αποψη ειναι ακριβος η ιδια με τον PrEdAtΩR.

Αν καποιος θελει να κανει κανενα τραβημα καλο θα ηταν καλυτερα να δοκιμασει σε κανενα φρακτη

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by AggelosLRK »

μην γκρεμιζετε τις ελπιδες του παιδιου..εξαλλου η δυσκολια δινει αξια στο ψαρι,αν ηταν θα πηγαιναμε ολοι να βγαζαμε 6-7 γλυκα λαβρακια "ακοπα"
ολοι οσοι ψαρευουν γενικα στη θαλασσα δεν νομιζω να ειναι τοσο αφελης και να νομιζουν οτι βρισκονται στην Ιταλια,δεν εχει πολυ ψαρι οχι δεν εχει καθολου ψαρι 8)

Λαβετε υποψιν οτι καλως η κακως ο σταθης εδωσε τον εξοπλισμο του καστινκ για να πιασει του σπιν

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by Greg »

σπιννινγκ σημερα με τον predatωr... 192 βελονιδες, 43 λιτσες (οι 40 κατς εντ ρηλης) και την νυχτα καμια ντουζινα τονους καλαμαρια...

επιαμεν τον μητα...
Esox Lucius

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by Greg »

EVANTHIS LOIZOU wrote:Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:
εν κανει που μας εκουρτισε που το χαραμα να παμε στην πεγια και μετα αφηκεν μας με μια **** στα σχερκα...ετιμαζεν μας θεμας?
Esox Lucius

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by (CyBasser) »

Greg wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:
εν κανει που μας εκουρτισε που το χαραμα να παμε στην πεγια και μετα αφηκεν μας με μια **** στα σχερκα...ετιμαζεν μας θεμας?
Γιατί ρε, εσείς είπετε τίποτε? Τζαι ο ένας τζαι ο άλλος! Χαμπή, πιάσμε τηλέφωνο να πάμε τζαι άηστους... :lol: :lol: :lol: :lol: Εγώ τελευταία όπου πάω πιάννω!!!
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: βοηθεια στο σπιννινγκ

Post by MariosK »

Greg wrote:
EVANTHIS LOIZOU wrote:Εκαταραστηκεν σας ο Χαμπης :lol: :lol: :lol: :lol:
Ηταν μαζιν μου ποψε τζιαι εκαμναμεν προετιμασιαν για τους Ρωσσους τζιαι συνεχειαν ετιμαζεν σας τζιαι τους θκιο γιατι εν του ειπετε :mrgreen: :mrgreen:
εν κανει που μας εκουρτισε που το χαραμα να παμε στην πεγια και μετα αφηκεν μας με μια **** στα σχερκα...ετιμαζεν μας θεμας?
Ρε μα εν αντρεπεστε ήταν να έρτετε Πέγεια τζε εν είπετε τίποτε?

Post Reply

Return to “SPINNING”