ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by maxhtec »

Καλησπερα στην παρεα

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by michalispsarema »

Καλησπερα!!!!!! :D :D :D

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by cydiver900 »

Καλησπέρα κοπέλια!!! :) :D :)

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by Captain theodoros »

Καλησπερα λεβεντες ολοι καλα ? :P
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by Captain theodoros »

Captain theodoros wrote: Πήγα σήμερα και πήρα τα ανταλλακτικά για τις δυο μηχανές , χοντα και τοχατσου , για το σέρβις , μόνο ανταλλακτικά παιδιά έδωσα 390 ευρώ και 110 μπογιά για Μοράβια 2 κιλά = 500 ευρώ εκτός εργασίας , εάν βάλω και 150 εργασία η χοντα και 80 η μικρή η τοχατσου αλλά 230 + 500 = 730 για σέρβις για τις δυο μηχανές , πέρασμα η Μοράβια 60 ευρώ = 790 σύνολον , πάει τρελάθηκαν . :mrgreen:
πανακριβα ολα θελω και ενα λαστιχο στην τοχατσου στο καπακι 92 ευρω !!!!
Ειναι τρελα πολυ ακριβα εδω , δεν ξερω σε εσας εκει τι κανουν με τις τιμες ?
ολη μερα στο συνεργειο τρεχω .............
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by belluga »

Captain theodoros wrote:
Captain theodoros wrote: Πήγα σήμερα και πήρα τα ανταλλακτικά για τις δυο μηχανές , χοντα και τοχατσου , για το σέρβις , μόνο ανταλλακτικά παιδιά έδωσα 390 ευρώ και 110 μπογιά για Μοράβια 2 κιλά = 500 ευρώ εκτός εργασίας , εάν βάλω και 150 εργασία η χοντα και 80 η μικρή η τοχατσου αλλά 230 + 500 = 730 για σέρβις για τις δυο μηχανές , πέρασμα η Μοράβια 60 ευρώ = 790 σύνολον , πάει τρελάθηκαν . :mrgreen:
πανακριβα ολα θελω και ενα λαστιχο στην τοχατσου στο καπακι 92 ευρω !!!!
Ειναι τρελα πολυ ακριβα εδω , δεν ξερω σε εσας εκει τι κανουν με τις τιμες ?
ολη μερα στο συνεργειο τρεχω .............
ποσα αλογα ειναι οι μηχανες σου καπετανιο;


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by Captain theodoros »

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΗ 8ΑΡΑ ΓΙΑ ΣΥΡΤΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ 92 ΕΥΡΩ ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by michalispsarema »

Καλησπερα.... επειδη ειχαν ορεξη πολλοι φιλοι μου να μου χαλασουν την ημερα στο σχολειο επειδη Ψαρευω.... Τους εκανα ενα κειμενο....Για να καταλαβουν.... Ελπιζω να σας αρεσει.. Το εβαλα facebook.... :D :D :D :D :D


Το ψαρεμα ειναι κατι διαφορετικο, θελεις πολυ υπομονη που πολλοι ανθρωποι δεν εχουν, οταν εχεις ενα ψαρι επανω στη λεπτη μισηνα η αδρελαληνη ειναι στα υψη που κανενου αλλου δεν υπαρχη τοσο ψηλα. Στο ψαρεμα διασκεδαζεις και δεν γινεσαι κρεατοσυλλεκτης οπως πολλους να κρατανε και τα πιο μικρα ψαρια, και αν οι επομενες γενειες με κρεατοσυλλεκτικοτητα σημαινει πως ψαρι δεν θα μεινει.. Το καθε ψαρεμα που πηγαινεις ειναι μια απιστευτη εμπειρια, να ξηπνας το πρωι χαραμα στις 4 που αλλοι ειναι ακομα στα club εσυ εισαι ετοιμος με τον καφε στο χερι προς την παραλια η βραχια. Αλλοι σε θεωρουν ΠΕΛΛΟ να ξηπνας τοσο πρωι. Μονο ο ηλιος που ανατελει απο μπροστα σου και να ακους τα κυματα να χτυπουν πανω στα βραχια ΕΙναι ΟΛα Τα ΛΕΦΤΑ... και εσυ να εισαι συγκεντρομενος στον φελλο. Πολλα ατομα που ψαρευουν σε εωα συγκεκριμενο ψαροτοπο δεν πιστευουν οτι παο τοσο πρωι μονο και μονο για να πιασω το Τοπουι μου και μετα να ερχονται αλλοι και να λενε αυτος ειναι ο τοπος μ... Η απαντηση εβρετε αλλο η ελατε πιο πρωι sorry.... Αυτο το κειμενουι ειναι για αυτους που κρινουν το ψαρεμα και εμενα επειδη ΨΑΡΕΥΩ.....

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by M.S.BUFFALO »

Captain theodoros wrote:ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΗ 8ΑΡΑ ΓΙΑ ΣΥΡΤΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ 92 ΕΥΡΩ ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ
captain απο ebay δεν παιζει τιποτα ?

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by M.S.BUFFALO »

michalispsarema wrote:Καλησπερα.... επειδη ειχαν ορεξη πολλοι φιλοι μου να μου χαλασουν την ημερα στο σχολειο επειδη Ψαρευω.... Τους εκανα ενα κειμενο....Για να καταλαβουν.... Ελπιζω να σας αρεσει.. Το εβαλα facebook.... :D :D :D :D :D


Το ψαρεμα ειναι κατι διαφορετικο, θελεις πολυ υπομονη που πολλοι ανθρωποι δεν εχουν, οταν εχεις ενα ψαρι επανω στη λεπτη μισηνα η αδρελαληνη ειναι στα υψη που κανενου αλλου δεν υπαρχη τοσο ψηλα. Στο ψαρεμα διασκεδαζεις και δεν γινεσαι κρεατοσυλλεκτης οπως πολλους να κρατανε και τα πιο μικρα ψαρια, και αν οι επομενες γενειες με κρεατοσυλλεκτικοτητα σημαινει πως ψαρι δεν θα μεινει.. Το καθε ψαρεμα που πηγαινεις ειναι μια απιστευτη εμπειρια, να ξηπνας το πρωι χαραμα στις 4 που αλλοι ειναι ακομα στα club εσυ εισαι ετοιμος με τον καφε στο χερι προς την παραλια η βραχια. Αλλοι σε θεωρουν ΠΕΛΛΟ να ξηπνας τοσο πρωι. Μονο ο ηλιος που ανατελει απο μπροστα σου και να ακους τα κυματα να χτυπουν πανω στα βραχια ΕΙναι ΟΛα Τα ΛΕΦΤΑ... και εσυ να εισαι συγκεντρομενος στον φελλο. Πολλα ατομα που ψαρευουν σε εωα συγκεκριμενο ψαροτοπο δεν πιστευουν οτι παο τοσο πρωι μονο και μονο για να πιασω το Τοπουι μου και μετα να ερχονται αλλοι και να λενε αυτος ειναι ο τοπος μ... Η απαντηση εβρετε αλλο η ελατε πιο πρωι sorry.... Αυτο το κειμενουι ειναι για αυτους που κρινουν το ψαρεμα και εμενα επειδη ΨΑΡΕΥΩ.....
Attachments
603557_442264839146348_1875431925_n.jpg
603557_442264839146348_1875431925_n.jpg (29.7 KiB) Viewed 5451 times

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by michalispsarema »

ΠΑΝΤΑ :D :D :D :D

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by cydiver900 »

michalispsarema wrote:Καλησπερα.... επειδη ειχαν ορεξη πολλοι φιλοι μου να μου χαλασουν την ημερα στο σχολειο επειδη Ψαρευω.... Τους εκανα ενα κειμενο....Για να καταλαβουν.... Ελπιζω να σας αρεσει.. Το εβαλα facebook.... :D :D :D :D :D


Το ψαρεμα ειναι κατι διαφορετικο, θελεις πολυ υπομονη που πολλοι ανθρωποι δεν εχουν, οταν εχεις ενα ψαρι επανω στη λεπτη μισηνα η αδρελαληνη ειναι στα υψη που κανενου αλλου δεν υπαρχη τοσο ψηλα. Στο ψαρεμα διασκεδαζεις και δεν γινεσαι κρεατοσυλλεκτης οπως πολλους να κρατανε και τα πιο μικρα ψαρια, και αν οι επομενες γενειες με κρεατοσυλλεκτικοτητα σημαινει πως ψαρι δεν θα μεινει.. Το καθε ψαρεμα που πηγαινεις ειναι μια απιστευτη εμπειρια, να ξηπνας το πρωι χαραμα στις 4 που αλλοι ειναι ακομα στα club εσυ εισαι ετοιμος με τον καφε στο χερι προς την παραλια η βραχια. Αλλοι σε θεωρουν ΠΕΛΛΟ να ξηπνας τοσο πρωι. Μονο ο ηλιος που ανατελει απο μπροστα σου και να ακους τα κυματα να χτυπουν πανω στα βραχια ΕΙναι ΟΛα Τα ΛΕΦΤΑ... και εσυ να εισαι συγκεντρομενος στον φελλο. Πολλα ατομα που ψαρευουν σε εωα συγκεκριμενο ψαροτοπο δεν πιστευουν οτι παο τοσο πρωι μονο και μονο για να πιασω το Τοπουι μου και μετα να ερχονται αλλοι και να λενε αυτος ειναι ο τοπος μ... Η απαντηση εβρετε αλλο η ελατε πιο πρωι sorry.... Αυτο το κειμενουι ειναι για αυτους που κρινουν το ψαρεμα και εμενα επειδη ΨΑΡΕΥΩ.....

Respect φίλε Μιχάλη...... :clap: :clap: :clap: :)

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by maxhtec »

Καλησπερα σεο ολους. Μιχαλη συνεχισε τσε μεν ακουις κανενου το καλο εμενα οι παραπανω που την παρεα μου εν κυνηγοι οι ψαραες η τσε που τα 2

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by michalispsarema »

maxhtec wrote:Καλησπερα σεο ολους. Μιχαλη συνεχισε τσε μεν ακουις κανενου το καλο εμενα οι παραπανω που την παρεα μου εν κυνηγοι οι ψαραες η τσε που τα 2
εγω εχω 1 φιλο κυνηγο και ψαρα.....ομως εχο 2 φιλους στο παραλιμνι και ο mikrosa στην λαρνακα που ψαρευουμε μαζι καποτε... :D :D :D

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΨΑΡΑΔΩΝ !

Post by cydiver900 »

maxhtec wrote:Καλησπερα σεο ολους. Μιχαλη συνεχισε τσε μεν ακουις κανενου το καλο εμενα οι παραπανω που την παρεα μου εν κυνηγοι οι ψαραες η τσε που τα 2
Καλησπέρα φίλε μου. :)
Μιχάλη, συνέχισε τζιαι μεν ακουεις άλλους. Ψαρεμαν το καλλυτερον χόμπι......υγιεστατον, μακρια από καθε επιβλαβή συνηθειαν.
:clap: :clap: :clap: :clap: :)

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”