10χρονα του Περιοδικου μας

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

10χρονα του Περιοδικου μας

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Πριν δεκα ολοκληρα χρονια γνωρισα το Αριστο.
Απο περιεργεια κυριως, αφου ηδη καποιοι εβλεπαν με μεγαλη επιφυλαξη την προσπαθεια ενος νεου παιδιου να μπει για πρωτη φορα σ'ενα χωρο που λεγοταν Ψαρεμα.
ΔΕΝ μετανοιωσα ποτε για αυτη την γνωριμια.
Σταθηκα διπλα στον φιλο μου και προσπαθησα να του δωσω οση στηριξη μπορουσα στον δυσκολο δρομο που διαλεξε.
Τελικα, εκεινος ειναι που στηριξε και εμας και ολους τους φιλοτιμους αγωνες για προωθηση του ωραιου αυτου σπορτ η αθληματος η οπως αλλως θελετε πειτε το.
Ευχομαι στον Αριστο να εχει υγεια οικογενειακη ευτυχια και να συνεχισει το εργο του με το ιδιο παθος και αγαπη.
Οσο με κρατουν ακομα τα ποδια μου θα ειμαι μαζι του ..............

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 10χρονα του Περιοδικου μας

Post by admin »

Ευχαριστώ Ευάνθη μου το να έρχονται τέτοια λόγια απο εσένα είναι πολύ σημαντικό πράγμα για εμένα. Κάνοντας μια ανασκόπιση τα τελευταία 10 χρόνια νιώθω πολύ περήφανος για αρκετά πράγματα που καταφέραμε όλοι μαζί. ίσως κάποιοι να μην το αντιλαμβάνονται να μην το ξέρουν αλλά ήταν μέσα απο τις δικές μας προσπάθειες (και όταν λέω δικές μας εννοώ της ομάδας του περιοδικού) [που τα βαλαμε με ανθρώπους που ήθελαν να μας στερήσουν το ψάρεμα και κερδίσαμε, που αναπτύξαμε την ερασιτεχνική αλιεία , που ξεκινήσαμε αγώνες ρίψεων, σεμινάρεια, εκδηλώσεις και πολλά άλλα πράγαμτα. Το πιο σημαντικό όμως για εμένα είναι που έκανα σπουδαίους φίλους. Δέν θέλω να πώ ονόματα για να μην ξεχάσα κανένα αλλά απο την Κύπρο, την Ελλάδα, την Ιταλία, Την Ισπανία έκανα πολύ καλούς φίλους, Κάποιοι απο αυτους έγιναν και οικογενειακοί φίλοι και τους νιώθω πραγματικα΄σαν οικογένεια μου.

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: 10χρονα του Περιοδικου μας

Post by EVANTHIS LOIZOU »

:D :dance:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 10χρονα του Περιοδικου μας

Post by admin »

H Εορταστική έκδοση του περιοδικού μας θα κυκλοφορήσει σύντομα με πλούσια θεματολογία και νέο dvd .

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: 10χρονα του Περιοδικου μας

Post by admin »

Όσοι θέλουν να διαβάσουν το πρώτο τεύχος του περιοδικού που κυκλοφόρησε πρίν απο 10 χρόνια τώρα μπορούν να το βρούν δωρεάν στο http://www.cynewsstand.com
Attachments
2.png
2.png (645.27 KiB) Viewed 6454 times

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”