Κατασκευή τεχνητών

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Κατασκευή τεχνητών

Post by HellRazer »

Επιδή ψάρι δεν υπάρχει, αντί για ψάρεμα ασχολούμαι με κατασκευή τεχνητών από ξύλο. Φέτος είναι ο δέκατος χρόνος από τότε που έφτιαξα το πρώτο μου. Σήμερα έφτιαξα ένα blog και ανέβασα μερικές φωτογραφίες με κάποια από τα ψαράκια μου και θα το ανανεώνω συχνά με νεότερα. Είναι ψαράκια για ψάρεμα με spinning ή απο βάρκα για θάλασσα και για φράκτες. Το link είναι : http://mllures.blogspot.com/
Καλό Πάσχα σε όλους.

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by inglese.fishing »

HellRazer wrote:Επιδή ψάρι δεν υπάρχει, αντί για ψάρεμα ασχολούμαι με κατασκευή τεχνητών από ξύλο. Φέτος είναι ο δέκατος χρόνος από τότε που έφτιαξα το πρώτο μου. Σήμερα έφτιαξα ένα blog και ανέβασα μερικές φωτογραφίες με κάποια από τα ψαράκια μου και θα το ανανεώνω συχνά με νεότερα. Είναι ψαράκια για ψάρεμα με spinning ή απο βάρκα για θάλασσα και για φράκτες. Το link είναι : http://mllures.blogspot.com/
Καλό Πάσχα σε όλους.
Μπράβο Μιχάλη
δυστυχώς είμαστε σε λάθος χώρα

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by HellRazer »

Ευχαριστώ. Στην επόμενη μου ζωή ελπίζω να είμαι στην Αυστραλία!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by admin »

Φίλε τα δοκίμασες έχεις κάποια δεδομένα !!! Πολύ ωραία δουλειά

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by HellRazer »

Κάποια είναι δοκιμασμένα εδώ Κύπρο για λαυράκια στους φράχτες και για σφύρνες στη θάλασσα. Κάποια δοκιμασμένα Αυστραλία από φίλους εκεί αλλα τα ψάρια που έχει δεν τα έχουμε, τα περισσοτερα τουλάχιστον. Κάποια περιμένουν τες σφύρνες να φκουν για να δοκιμαστούν όπως και για λαυράκια στους φράχτες. Κάμνω υπομονή ακόμα 1-2 μήνες! Έκαμα αρκετά νέα που χρήζουν δοκιμής! Οπως επίσης κάποια για ψάρεμα συρτής αλλά δεν έχω βάρκα για να τα δοκιμάσω....ακόμα τουλάχιστον!

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by steliosgewrgiou »

φιλε σου εστειλα μυνημα για κατι!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΩΡΑΙΟΣ και ΜΠΡΑΒΟ σου :clap: :clap: :clap: :clap:
ΑΝ πουλας με ενδιαφερει αμεσα να παρω δυο Poppers για να τα βαλω δουλεια τις επομενες μερες στον Ασπροκρεμμο/Διποταμο & Γερμασογεια.

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by HellRazer »

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Κύριε Ευάνθη δυστυχώς δεν έχω καθόλου poppers για να δώσω... Η "παραγωγή" μου είναι περιορσμένη ειδικά στα poppers γιατί δεν τα ψαρεύω και πολύ. Το σίγουρο είναι ότι θα δουλέψουν στον Ασπρόκρεμμο εκεί ψαρεύω συνήθως.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by Giorkos »

Συγχαρητήρια φίλε ....

Πολλά ωραία δουλειά :!: :!: :!:

εν καλά τζαι τα βαμμένα φυσικά, αλλά εμένα λόγο 'ιδιοτροπίας' αρέσαν μου πολλά τα semi-nudes !!!!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Κατασκευή τεχνητών

Post by HellRazer »

Έχω και εγώ την ίδια ιδιοτροπία....και τα semi-nudes ΔΕΝ είναι στες βαλίτσες που πάω ψάρεμα! Βασικά ψάχνω για κανένα όμορφο ξύλο για να κάμω μερικά nudes, όπως για παράδειγμα Purpleheart, Silky oak, Bocote, Black palm, Wenge....

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”