κανενας αθκιασερος για βαρκαδα

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
stelios kleanthous
Posts: 98
Joined: Tue Jun 12, 2012 5:56 pm

κανενας αθκιασερος για βαρκαδα

Post by stelios kleanthous »

κανενας αθκιασερος για βαρκαδα αυριο για σφηρνες και μετα καθετες και παλαμηδες

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: κανενας αθκιασερος για βαρκαδα

Post by admin »

έτσι προτάσεις ακούω τσαι τριβιτσιάζομαι , αχ ρε Στέλιο και αν είχα ώρα ήταν να έρτω βουρητός!

stelios kleanthous
Posts: 98
Joined: Tue Jun 12, 2012 5:56 pm

Re: κανενας αθκιασερος για βαρκαδα

Post by stelios kleanthous »

ασχημο πραγμα να θελεις παεις ψαρεμα και για πολλους και διαφορους λογους να μην μπορεις να παεις γιατι: 1)δεν ξερεις απο που θα ριξεις για να μπορεις να βγεις μετα γιατι θα εισαι μονος 2)ασφαλεια-βοηθεια και αλλους πολλους ...................................... μια μερα εβγενα απο τη θαλασσα με την βαρκα και ειμουν ολο νευρα γιατι δεν επισα τπτ δεν εβγενε ευκολα η βαρκα εχασα 2-3 καλαμαριερες και ξερω εγω τι αλλο....... με βλεπει ενας παππους και μου λεει.....: Γιατι φωναζεις γιε μου? και του λεω εγω δεν βλεπεις ρε παππου δεν φκενει η βαρκα ενε πιαμε τπτ, μια τελεπορια σκεττη. Χαμογελα ο παππουλης και μου λεει: γιε μου τα ΚΑΛΑ της βαρκας δκιο ενει....... ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΩΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΛΛΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΙΝΩΝΑΝ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”