Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by admin »

Χθές πήγα μια επίσκεψη στο Neil και τον βοήθησα να συμαζέψει κάποια πράγματα, Στο συστάρισμα επάνω βρήκαμε καμια 50αριά παράμαλλα για casting & surfcasting τα οποία ορισμένα του τα σχεδίασα εγώ ή ο Αντώνης ο Λαγουταρέλλης και τα κατασκεύασε ο ΝEIL και ορισμένα απο τα κλασσικά που κατασκευάζει ο ίδιος αγόρασα εγώ 10 και 10 ένας φίλος αν και έχουμε καμιά 50αριά απο τον NEil γιατί πολύ πιθανό να μην μπορέσει να ξανακατασκευάσει πάλι . Υπάρχουν 30 διαθέσιμα για πούλημα όποιος τα θέλει η τιμή είναι €120 και θα πάρει δώρο και 5 συλλεκτικά budges απο αυτά που απονεμήθηκαν στον NEil όταν γύριζε τον κόσμο και κέρδιζε αγώνες ή έκανε μαθήματα. όποιος θέλει να αγοράσει την υπόλοιπη συλλογή απο σήματα (40)κοστίζει €80 οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν μαζί μου. Υπάρχει ενδιαφέρον απο συγκεκριμένο μαγαζί να τα αγοράσει όλα αλλά ο Neil μου είπε προτιμάει να τα πάρουν τα παιδιά απο το φόρουμ ή το club
Attachments
DSC_0004.JPG
DSC_0004.JPG (64.33 KiB) Viewed 8229 times
DSC_0003.JPG
DSC_0003.JPG (74.48 KiB) Viewed 8236 times
DSC_0002.JPG
DSC_0002.JPG (73.3 KiB) Viewed 8233 times
DSC_0001.JPG
DSC_0001.JPG (68.68 KiB) Viewed 8228 times

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by ANTONISE »

Τα καλαμια που πουλουσε ο Νειλ που ειναι :think: :whistle: :angelic-whiteflying: :angelic-whiteflying:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by admin »

Δέν ξέρω ούτε για ποιά καλάμια ούτε τί άλλο πούλησε εκείνο που ξέρωέίναι ότι κατά καιρό τον επισκέφθηκαν αρκετά άτομα κάποια εκ τον οποίον εν μέσος πλυν σαφώς κατάφεραν να πάρουν πανάκριβο εξοπλισμό σε γελοίες τιμές!!! :snooty: :snooty: :snooty: μάλιστα ο Neil υποψιάζετε ότι κάποιοι του έκλεψαν και δύο μηχανισμούς μικρούς

User avatar
MARIOSE
Posts: 105
Joined: Fri Mar 15, 2013 10:01 am

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by MARIOSE »

Μπορούμε να αγοράσουμε κάποια ή μόνο όλα μαζί?
Fishing is a relaxing & exhilarating sport

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by ANTONISE »

admin wrote:Δέν ξέρω ούτε για ποιά καλάμια ούτε τί άλλο πούλησε εκείνο που ξέρωέίναι ότι κατά καιρό τον επισκέφθηκαν αρκετά άτομα κάποια εκ τον οποίον εν μέσος πλυν σαφώς κατάφεραν να πάρουν πανάκριβο εξοπλισμό σε γελοίες τιμές!!! :snooty: :snooty: :snooty: μάλιστα ο Neil υποψιάζετε ότι κάποιοι του έκλεψαν και δύο μηχανισμούς μικρούς
επρεπε να να σε ρωτησουμε για να αναφερεις το συγκεκριμενο θεμα?
αφου γνωριζεις πια ατομα ηταν και απο ποια πολη
εν οπως την παροιμια ο κοσμος το χει τουμπανο και εσυ κρυφο καμαρι

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by admin »

Ούτε να με ρωτήσεις χρειάζεται ούτε να αναφέρω το θέμα χρειάζεται μιας και ούτε ξέρω ποιοι πήγαν ούτε τι αγόρασαν, εάν υπονοείς τον Μιχάλη απλά να ξέρεις ότι αυτός τον απέτρεψε τον Neil απο το να ξεπουλάει καλάμια άλλους που πήγαν προσωπικά δέν ξέρω εάν ξέρεεις εσύ λέγε το καθαρά και άσε τα υπονοούμενα και τα μισόλογα στην πάντα

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by ANTONISE »

admin wrote:Ούτε να με ρωτήσεις χρειάζεται ούτε να αναφέρω το θέμα χρειάζεται μιας και ούτε ξέρω ποιοι πήγαν ούτε τι αγόρασαν, εάν υπονοείς τον Μιχάλη απλά να ξέρεις ότι αυτός τον απέτρεψε τον Neil απο το να ξεπουλάει καλάμια άλλους που πήγαν προσωπικά δέν ξέρω εάν ξέρεεις εσύ λέγε το καθαρά και άσε τα υπονοούμενα και τα μισόλογα στην πάντα
δεν εννοω τον Μιχαλη,εννοω τα ατομα που επιαν οπως ειπες και εσυ και αγορασαν καλαμια των 300 ευρω στην τιμη των 40 και δεν αντραπηκαν τα μουτρα τους ,και χαρηκαν οτι ξεγελασαν ενα ανθρωπο με τοσα προβληματα υγειας ,εγω ξερω αλλα δεν θα αναφερω ονοματα,αυτοι που τα εκαναν θα διαβασουν απο εδω .εσυ απο μονος σου επρεπε να καμεις μια ερευνα για τουτο το θεμα αφου εθελες να βοηθησεις τουτον τον ανθρωπο.
δεν εχω τιποτε αλλο να πω,

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by spais »

admin wrote:Ούτε να με ρωτήσεις χρειάζεται ούτε να αναφέρω το θέμα χρειάζεται μιας και ούτε ξέρω ποιοι πήγαν ούτε τι αγόρασαν, εάν υπονοείς τον Μιχάλη απλά να ξέρεις ότι αυτός τον απέτρεψε τον Neil απο το να ξεπουλάει καλάμια άλλους που πήγαν προσωπικά δέν ξέρω εάν ξέρεεις εσύ λέγε το καθαρά και άσε τα υπονοούμενα και τα μισόλογα στην πάντα
Μεγάλο θέμα ανοίξετε παίδες !! :evil: Εγώ θα αναφέρω μόνον ότι από την πρώτη μου επίσκεψη στον Neil είχα μιλήση με την σύζυγο του , και τον ίδιο φυσικά , και της είπα :
Μην αφήσης τον Neil να πουλήση καλάμια διότι τα καλάμια έχουν συλλεκτική αξία και είδη εχουν δείξη ενδιαφέρων από Ελλάδα για να τα βάλουν σε πλειστηριασμό ή και φίλοι του Neil από Ελλάδα για να τον βοηθήσουν να πάρει λεφτά !! :hand:
Ο FAR HELLAS που είδη έχει αφιερώσει ενα event στον Neil εχει μαζέψει και καταθέση στον λογαριασμό του 450 ευρώ, είχε μεγάλον ενδιαφέρων για αυτά τα καλάμια !!
Και κάποιοι άλλοι φίλοι όπως τον Φώτη Κολοβό είχαν ζητήσει το τηλέφωνο , και έχουν μιλήση με την σύζυγο του !! Και άλλες ομάδες και συλλόγοι κάνουν εκδηλώσεις και θα προσφέρουν και αυτοί με την σειρά τους ότι μπορούν για τον Neil !!

Εμείς είχαμε κάνει την κλήρωση για το καλάμι που πρόσφερε ο Χρίστος Καλαιτζής από την Ελλάδα Καταστήματα ΕΝ ΠΛΩ και έγιναν κατάθεση στο λογαριασμό του Neil 560 ευρώ , αν δεν κάνω λάθος !!

Μετα λύπης μου μαθαίνω ότι :oops: κάποιοι έχουν πάρει καλάμια από τον Neil σε γελοίες τιμές όπως είπε και ο Αριστος και ενα έχω να πω !!

ΑΙΣΧΟΣ ρε ΑΙΣΧΟΣ , είσαστε παλιάνθρωποι , :evil: μόνον και μόνον που τολμήσετε να μπήτε στο σπίτι ενός Θρύλου, και να εκμεταλλευτείτε το πρόβλημα :oops: του για να πάρετε καλάμια που ούτε στα πιό γλυκά σας όνειρα δεν θα είχατε !! Εχω πολλά να πω αλλά θα δώσω μια ευκαιρία !! :shhh:

Επειδή η Κύπρος είναι μικρή και τίποτα δεν μένει μυστικό !! όσοι πήρατε καλάμια από τον Neil να κάνετε δεύτερες σκέψεις ... :think: :think:

Θα έχει και συνέχεια !!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by admin »

δεν εννοω τον Μιχαλη,εννοω τα ατομα που επιαν οπως ειπες και εσυ και αγορασαν καλαμια των 300 ευρω στην τιμη των 40 και δεν αντραπηκαν τα μουτρα τους ,και χαρηκαν οτι ξεγελασαν ενα ανθρωπο με τοσα προβληματα υγειας ,εγω ξερω αλλα δεν θα αναφερω ονοματα,αυτοι που τα εκαναν θα διαβασουν απο εδω .εσυ απο μονος σου επρεπε να καμεις μια ερευνα για τουτο το θεμα αφου εθελες να βοηθησεις τουτον τον ανθρωπο.
δεν εχω τιποτε αλλο να πω,[/quote]


Εγώ δέν είμαι αστυνομικός για να κάνω έρευνες και αν ΗΘΕΛΑ να βοηθήσω το NEil όπως ισχυρίζεσαι το ξέρει καλά ο ίδιος η γυναίκα του και αρκετά άλλα άτομα τα τελευταία 3 χρόνια που έιναι κοντά του, για ακόμη μια φορά προσπαθείς άστοχα να στρέψεις τα πυρά εναντίων μου λές και εγώ είμαι ο ΘΕΟΣ και πρέπει να τιμωρήσω το κάθε μαλάκα που κάνει κάτι στα κρυφά. Αντέ και μάθαινα ποιοί είναι τι θα έκανα θα τους έκαναν τέτττε ή θα τους απειλούσα με ψευδοπαλληκαρισμούς που κάνεις εσύ κατα καιρούς !!Πήγαν του έκαναν μια προσφορά ο άνθρωπος δέν είανι σε θέση να διπραγματευτεί πήραν τα καλάμια σημαίνει δέχθηκε. το τί έγινε έγινε. Ανέντιμο μέν αλλά νομιμο δέ. Ξέρεις ποιοι έπιασαν με αυτό τον τρόπο καλάμια πές το ή δέν τα έχεις.... Εσύ όμως γιατί κάνεις αυτό το πόστ αφού λές ότι ξέρεις ποιοι τα έπιασαν ????? Πολλοί μου λένε γιατί σε ανέχομαι ακόμη μέσα στο φόρουμ και ασχολούμε μαζί σου η απάντηση είναι απλή η συμπεριφορά σου και τα γραφώμενα σου καταδεικνύουν απο μόνα τους τι σοι άνθρωπος είσαι !!! Και κάθε φορά που ασχολούμε μαζί σου απλά μου δίδετε η ευκαιρία να τους αποδυκνύω ότι αυτά που τους είπα είμαι σωστός...ούτε εγώ έχω τίποτε άλλο να πώ εκτός απο το ότι τα παράμαλλα πουλήθηκαν και τα χρήματα πανε στον Neil

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by steliosgewrgiou »

τελικα τα παραμαλλα πωλουνται ενα ενα ή? :?:

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by michalispsarema »

steliosgewrgiou wrote:τελικα τα παραμαλλα πωλουνται ενα ενα ή? :?:
admin wrote: τα παράμαλλα πουλήθηκαν και τα χρήματα πανε στον Neil

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by antis »

Εγώ είμαι χρόνια αναγνώστης του περιοδικού και έχω την απαίτηση να διαβάσω από το περιοδικό τι έγινε και ποιοι ευθύνονται ονομαστικά - τελια και παυλα.
Πραγματικά έπεσα από τα σύννεφα με ότι διάβασα. ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by ANTONISE »

admin wrote:δεν εννοω τον Μιχαλη,εννοω τα ατομα που επιαν οπως ειπες και εσυ και αγορασαν καλαμια των 300 ευρω στην τιμη των 40 και δεν αντραπηκαν τα μουτρα τους ,και χαρηκαν οτι ξεγελασαν ενα ανθρωπο με τοσα προβληματα υγειας ,εγω ξερω αλλα δεν θα αναφερω ονοματα,αυτοι που τα εκαναν θα διαβασουν απο εδω .εσυ απο μονος σου επρεπε να καμεις μια ερευνα για τουτο το θεμα αφου εθελες να βοηθησεις τουτον τον ανθρωπο.
δεν εχω τιποτε αλλο να πω,

Εγώ δέν είμαι αστυνομικός για να κάνω έρευνες και αν ΗΘΕΛΑ να βοηθήσω το NEil όπως ισχυρίζεσαι το ξέρει καλά ο ίδιος η γυναίκα του και αρκετά άλλα άτομα τα τελευταία 3 χρόνια που έιναι κοντά του, για ακόμη μια φορά προσπαθείς άστοχα να στρέψεις τα πυρά εναντίων μου λές και εγώ είμαι ο ΘΕΟΣ και πρέπει να τιμωρήσω το κάθε μαλάκα που κάνει κάτι στα κρυφά. Αντέ και μάθαινα ποιοί είναι τι θα έκανα θα τους έκαναν τέτττε ή θα τους απειλούσα με ψευδοπαλληκαρισμούς που κάνεις εσύ κατα καιρούς !!Πήγαν του έκαναν μια προσφορά ο άνθρωπος δέν είανι σε θέση να διπραγματευτεί πήραν τα καλάμια σημαίνει δέχθηκε. το τί έγινε έγινε. Ανέντιμο μέν αλλά νομιμο δέ. Ξέρεις ποιοι έπιασαν με αυτό τον τρόπο καλάμια πές το ή δέν τα έχεις.... Εσύ όμως γιατί κάνεις αυτό το πόστ αφού λές ότι ξέρεις ποιοι τα έπιασαν ????? Πολλοί μου λένε γιατί σε ανέχομαι ακόμη μέσα στο φόρουμ και ασχολούμε μαζί σου η απάντηση είναι απλή η συμπεριφορά σου και τα γραφώμενα σου καταδεικνύουν απο μόνα τους τι σοι άνθρωπος είσαι !!! Και κάθε φορά που ασχολούμε μαζί σου απλά μου δίδετε η ευκαιρία να τους αποδυκνύω ότι αυτά που τους είπα είμαι σωστός...ούτε εγώ έχω τίποτε άλλο να πώ εκτός απο το ότι τα παράμαλλα πουλήθηκαν και τα χρήματα πανε στον Neil[/quote]

Δεν ειχα σκοπο να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου αλλα αφου το επιθυμεις δεν υπαρχει προβλημα,οτι εχω να σου πω θα σου το πω αυτοπροσωπος οχι πισω που ενα υπολογιστη,καμνεις και τον ανιξερο οτι δεν γνωριζεις ποια ατομα αγορασαν τα πανακριβα καλαμια και πλερωσαν ψιχουλα ,αλλα και ετσι να ειναι με την πρωτη ευκαιρια θα σου πω αλλα οχι δημοσια,αυτοπροσωπος.Θα εκπλαγεις οταν σου πω ποια ατομα ειναι αν και αμφιβαλλω οτι δεν ξερεις.Δηλωνω οτι απο τουτο και στο εξης δεν προκειτε να ξαναγραψω μεσα σε τουτο το φορουμ απο οποιδηποτε ονομα για να μεν με ανεχεσαι και να μην ασχολεισαι μαζι μου.ΤΕΛΟΣ

Κώστας
Posts: 178
Joined: Tue Nov 17, 2009 9:25 am

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by Κώστας »

Αντωνη και Αριστε τωρα εν είναι ωρα να λισεται τις διαφορες σας
Αριστε δεν είναι νομιμο τουτο που εκαμαν καποιοι. Είναι νομιμο να κλεβεις ένα ανθρωπο με ασχαιμερ και όταν δεν εχει να φαει. Ελεως δηλαδη

Αμαν θελουμε θα τους καμουμε να τα πλειροσουν 2 φορες την αξια των καλαμιων που εκλεψαν, φτανει να θελουμε και θα φροντισουμε να τους εκδιοξουμε που το surfcasting με καθε τροπο και μεσο και λεω σου τω ευθεως μηνε μακρια τους

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Παράμαλλα για casting & surfcastin ny Neil Mackellow

Post by Greg »

Για πολλοστη φορα ντρεπομαι που ειμαι κυπριος, συγχαρητηρια στη ρατσα μας. ενα σκαλι χειροτεροι που τους αραπαες.
Esox Lucius

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”