ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

Δημοσίευσηαπό pavlosneofitou » Πέμ Δεκ 05, 2013 6:39 pm

belluga έγραψε:
Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!


Αυτά είναι κακίες που γράφεις, βγήκε το όνομα του Μιχάλη θεωρείτε τον όλοι παρακατιανό αλλα όταν σκάβεις το λάκκο του άλλου πέφτεις ο ίδιος μέσα

Φίλε Παύλο το νερό μπήκε στο αυλάκι και κυλά !! Θα βγεί στην θάλασσα όπωσδήποτε !!
Θέλει μέρες !!! Οσο για τις κακίες που λες , είναι κατα το δοκούν !! Οποτε συμφέρει έτσι , οποτε δεν , αλλιώς !!!

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

Τωρά που εδιάβαζα το επρόσεξα ότι δεν σου απάντησα και επειδή πιο κάτω είπες ότι δεν σου απαντώ .........

[quote="belluga"]Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!

Φιλούι μου , ετσι για να μάθεις σεμινάρια εγώ :naughty: δεν πάω , αντιθέτως κάνω εγώ ο ίδιος :lol: :lol: τζε αν θέλεις παρά τις κατζίες που έγραψες έλα να σε μάθω λία πράματα παραπάνω που τσίνα που ξέρεις :o .
Οσον για το " :o ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου! :o
Αν έχεις κανένα παράθυρο κοντά σου :geek: κοίταξε να δεις αν έρχομαι :lol: :lol: :lol:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by belluga »

spais wrote:Τωρά που εδιάβαζα το επρόσεξα ότι δεν σου απάντησα και επειδή πιο κάτω είπες ότι δεν σου απαντώ .........
belluga wrote:Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!

Φιλούι μου , ετσι για να μάθεις σεμινάρια εγώ :naughty: δεν πάω , αντιθέτως κάνω εγώ ο ίδιος :lol: :lol: τζε αν θέλεις παρά τις κατζίες που έγραψες έλα να σε μάθω λία πράματα παραπάνω που τσίνα που ξέρεις :o .
Οσον για το " :o ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου! :o
Αν έχεις κανένα παράθυρο κοντά σου :geek: κοίταξε να δεις αν έρχομαι :lol: :lol: :lol:
Χαχαχαχαχα ετσιακαρα που το παραθυρο αλλα εν θωρο τιποτε!
Οσο για τα μαθηματα εν εχει προβλημα εννα ερτω να με μαθεις οσα ξερεις για καθετη, φυλακα και jigging εν η τεχνικες που ψαρευκω τζαι εγιω ειμαι προθυμος να μαθω!
Ποτε αρκευκουμε μαθηματα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

belluga wrote:
spais wrote:Τωρά που εδιάβαζα το επρόσεξα ότι δεν σου απάντησα και επειδή πιο κάτω είπες ότι δεν σου απαντώ .........
belluga wrote:Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!

Φιλούι μου , ετσι για να μάθεις σεμινάρια εγώ :naughty: δεν πάω , αντιθέτως κάνω εγώ ο ίδιος :lol: :lol: τζε αν θέλεις παρά τις κατζίες που έγραψες έλα να σε μάθω λία πράματα παραπάνω που τσίνα που ξέρεις :o .
Οσον για το " :o ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου! :o
Αν έχεις κανένα παράθυρο κοντά σου :geek: κοίταξε να δεις αν έρχομαι :lol: :lol: :lol:
Χαχαχαχαχα ετσιακαρα που το παραθυρο αλλα εν θωρο τιποτε!
Οσο για τα μαθηματα εν εχει προβλημα εννα ερτω να με μαθεις οσα ξερεις για καθετη, φυλακα και jigging εν η τεχνικες που ψαρευκω τζαι εγιω ειμαι προθυμος να μαθω!
Ποτε αρκευκουμε μαθηματα;

Που να δεις ? :o
Αποτάθου αλλού καλό γιατί είμαι ασχετος που τούτο το ψάρεμα φίλε μου !! :clap: :clap: Και εγώ δεν κάμνω :naughty: τον έξυπνο τσαμέ που εν μου παιρνά !!
Αυτή είναι η διαφορά μας :lol: :lol: :lol:
Δηλαδή εχεις βάρκα και πάεις ανοικτά για να κάμης καθετή και τα άλλα που λές :hand: Πρέπει να έσιης σοβαρό οικονομικό πρόβλημα καλό για να μεν μπορείς τζε εσύ να βοηθήσης τον φίλο σου τον Neil !! εστω και με 20 ευρώπουλάκια : :clap: :clap:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by belluga »

spais wrote:
belluga wrote:
spais wrote:Τωρά που εδιάβαζα το επρόσεξα ότι δεν σου απάντησα και επειδή πιο κάτω είπες ότι δεν σου απαντώ .........
Χαχαχαχαχα ετσιακαρα που το παραθυρο αλλα εν θωρο τιποτε!
Οσο για τα μαθηματα εν εχει προβλημα εννα ερτω να με μαθεις οσα ξερεις για καθετη, φυλακα και jigging εν η τεχνικες που ψαρευκω τζαι εγιω ειμαι προθυμος να μαθω!
Ποτε αρκευκουμε μαθηματα;

Που να δεις ? :o
Αποτάθου αλλού καλό γιατί είμαι ασχετος που τούτο το ψάρεμα φίλε μου !! :clap: :clap: Και εγώ δεν κάμνω :naughty: τον έξυπνο τσαμέ που εν μου παιρνά !!
Αυτή είναι η διαφορά μας :lol: :lol: :lol:
Δηλαδή εχεις βάρκα και πάεις ανοικτά για να κάμης καθετή και τα άλλα που λές :hand: Πρέπει να έσιης σοβαρό οικονομικό πρόβλημα καλό για να μεν μπορείς τζε εσύ να βοηθήσης τον φίλο σου τον Neil !! εστω και με 20 ευρώπουλάκια : :clap: :clap:
Εν σε κατηγορω γιατι τζαι εσου κτπραιος εισαι τζαι οπως ουλλοι εισαι με την ιδεα "εχει βαρκα τουτος βαστα" ή "καλα την εχει τουτος με κριση τον επιασε με τιποτε" σε πληροφορω φιλε μου οτι εγιω για να τα βκαλω περα καμνω τεσσερις δουλειες! Γι αυτο πριν να μιλας βαλε νο του νου σου να δουλεψει!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

Spais .....Φιλούι μου , ετσι για να μάθεις σεμινάρια εγώ :naughty: δεν πάω , αντιθέτως κάνω εγώ ο ίδιος :lol: :lol: τζε αν θέλεις παρά τις κατζίες που έγραψες έλα να σε μάθω λία πράματα παραπάνω που τσίνα που ξέρεις :o .
Οσον για το " :o ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου! :o
Αν έχεις κανένα παράθυρο κοντά σου :geek: κοίταξε να δεις αν έρχομαι :lol: :lol: :lol:[/quote][/quote][/quote]

belluga...Χαχαχαχαχα ετσιακαρα που το παραθυρο αλλα εν θωρο τιποτε!
Οσο για τα μαθηματα εν εχει προβλημα εννα ερτω να με μαθεις οσα ξερεις για καθετη, φυλακα και jigging εν η τεχνικες που ψαρευκω τζαι εγιω ειμαι προθυμος να μαθω!
Ποτε αρκευκουμε μαθηματα;

spais...Που να δεις ? :o
Αποτάθου αλλού καλό γιατί είμαι ασχετος που τούτο το ψάρεμα φίλε μου !! :clap: :clap: Και εγώ δεν κάμνω :naughty: τον έξυπνο τσαμέ που εν μου παιρνά !!
Αυτή είναι η διαφορά μας :lol: :lol: :lol:
Δηλαδή εχεις βάρκα και πάεις ανοικτά για να κάμης καθετή και τα άλλα που λές :hand: Πρέπει να έσιης σοβαρό οικονομικό πρόβλημα καλό για να μεν μπορείς τζε εσύ να βοηθήσης τον φίλο σου τον Neil !! εστω και με 20 ευρώπουλάκια : :clap: :clap:[/quote]

belluga Εν σε κατηγορω γιατι τζαι εσου κτπραιος εισαι τζαι οπως ουλλοι εισαι με την ιδεα "εχει βαρκα τουτος βαστα" ή "καλα την εχει τουτος με κριση τον επιασε με τιποτε" σε πληροφορω φιλε μου οτι εγιω για να τα βκαλω περα καμνω τεσσερις δουλειες! Γι αυτο πριν να μιλας βαλε νο του νου σου να δουλεψει!!


spais...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: δεν περιγράφω άλλο :lol: :lol: :lol: :lol: τέλος συζήτησης

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”