THE NEIL MACKELLOW EVENT

User avatar
MARIOSE
Posts: 105
Joined: Fri Mar 15, 2013 10:01 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by MARIOSE »

Ενδιαφέρομαι και εγώ.

Πέστε μας τι χρειάζεται να κάνουμε.
Fishing is a relaxing & exhilarating sport

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

no-nick wrote:μηλας για αυριο? τι ωρα και σε πιο μερος?
το ερχόμενο Σάββατο δηλαδή επόμενο !!! 9/11/12 !!

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

Παίδες είπαμε 8 ατομα για να μπορεί ο Neil να ασχοληθεί με όλους !!
images (9).jpg
images (9).jpg (13.33 KiB) Viewed 6572 times
Αν έχουμε περισσότερα από 8 άτομα μπορούμε να κανονίσουμε άλλα 8 για το μεθεπόμενο σάββατο 16/11/13 !!!

προσπάθεια όλων μας είναι να βοηθήσουμε :clap: :clap: και τον Neil να έχει ένα εισόδημα και συνάμα να μάθουμε και εμείς !!! :lol: :lol:
Ευκαιρία λειπόν !! Πάμε δυνατά !! Ο Neil χρειάζεται την υποστήριξη όλων μας !!! :clap: :clap:

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by no-nick »

+1

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by rockfishing »

spais wrote:Δημιουργία ομάδας για τον Neil :clap: :clap: :clap:

https://www.facebook.com/groups/348298958649963/

Μιχαλη καλοπροαιρετα οτι καμνεις, ειλικρινα το λεω μακαρι να ηταν ουλοι σαν εσενα, αλλα εν γινεται ρε φιλε καποιος να φωτογραφιζεται μαζι του, να ξερει το προβλημα του και να λεει δημοσια οτι του ειπε ψεματα. Εν ειναι μονο εμενα που με πειραξε τουτο, επιασαν με και ανθρωποι που την ελλαδα να μου το πουν. Αλλος ο βλακας ο ιρλανδός εκμεταλλεύτηκε την ευκαιρία να πει ότι έχει το καλάμη τοση κακια καμια φορα :x
Και να χαρεις ρε Μιχαλη βαλε μια καλυτερη φωτογραφια.
Παντα φιλικα μεν με παρεξηγησεις.

goldsargus
Posts: 73
Joined: Sun Sep 18, 2011 4:15 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by goldsargus »

δεν μου αρεσε ουτε εμενα η φωτογραφια :lol:

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by ANTONISE »

goldsargus wrote:δεν μου αρεσε ουτε εμενα η φωτογραφια :lol:
εσενα ενα σου βαλω την δικη μου

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

rockfishing wrote:
spais wrote:Δημιουργία ομάδας για τον Neil :clap: :clap: :clap:

https://www.facebook.com/groups/348298958649963/

Μιχαλη καλοπροαιρετα οτι καμνεις, ειλικρινα το λεω μακαρι να ηταν ουλοι σαν εσενα, αλλα εν γινεται ρε φιλε καποιος να φωτογραφιζεται μαζι του, να ξερει το προβλημα του και να λεει δημοσια οτι του ειπε ψεματα. Εν ειναι μονο εμενα που με πειραξε τουτο, επιασαν με και ανθρωποι που την ελλαδα να μου το πουν. Αλλος ο βλακας ο ιρλανδός εκμεταλλεύτηκε την ευκαιρία να πει ότι έχει το καλάμη τοση κακια καμια φορα :x
Και να χαρεις ρε Μιχαλη βαλε μια καλυτερη φωτογραφια.
Παντα φιλικα μεν με παρεξηγησεις.
Φίλε μου επαρεξήγησα σε και είναι κρίμα σε ώρα που προσπαθούμε να βοηθήσουμε τον άνθρωπο λες μ.........ς :?: :?:

Που είδες ότι εγώ είπα ότι ο άνθρωπος είπε ψέματα φιλούι μου ?? Πέ μου να το δω τζε γω τζε αν έκαμα έτσι πράμα να χάθώ αμέσως !! Είπα σου το τζε ανθρώποι που την Ελλάδα !! Ποιός μ....,,,ς σου είπε έτσι πράμα φίλε μου ..Πέ του να μου πει εμένα οτι είπα εγώ ότι είπε ψέματα ο Neil :?: :?: ή αν το είδε γραμμένο κάπου !!
Για το συγκεκριμένο καλάμι ετσι για να ξέρεις, ο Ευρος μου είπε ότι έχει και το 1 και εγώ έγραψα, ότι δεν το είδα, δεν είμαι σίγουρος, μπορεί να μην θυμάτε !! δεν είναι σε μένα που είπε για το συγκεκριμένο !!

Πάμε να κάνουμε κάτι καλό........... και οι εξυπνάδες να λοίπουν !!

Αν πάλι δεν θέλετε επειδή είμαι εγώ στην μέση να τα παρατήσω εγώ και τώρα !!!!

και όσον αφορά την φώτο , no comments !!

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

goldsargus wrote:δεν μου αρεσε ουτε εμενα η φωτογραφια :lol:
Ρε μα κάθεστε πάνω στο κομπιούτερ τζε ένεσιετε δουλειά να κάνετε ?? Το πρόβλημα σας εν η φώτο ρεεεεεεεεεεε ??

Λυπούμε..................................... αλλά θα δείξω ανωτερότητα !!!!

pavlosneofitou
Posts: 64
Joined: Mon Jul 15, 2013 9:59 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by pavlosneofitou »

spais wrote: Που είδες ότι εγώ είπα ότι ο άνθρωπος είπε ψέματα φιλούι μου ?? Πέ μου να το δω τζε γω τζε αν έκαμα έτσι πράμα να χάθώ αμέσως !!
Κάποιος άλλος το έγραψε κ. Μιχάλη όχι εσύ


Ο κύριος Μιχάλης εν λεβέντης :dance:, ενα μεγαλο μπράβο για τις ενέργειες του

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

pavlosneofitou wrote:
spais wrote: Που είδες ότι εγώ είπα ότι ο άνθρωπος είπε ψέματα φιλούι μου ?? Πέ μου να το δω τζε γω τζε αν έκαμα έτσι πράμα να χάθώ αμέσως !!
Κάποιος άλλος το έγραψε κ. Μιχάλη όχι εσύ


Ο κύριος Μιχάλης εν λεβέντης :dance:, ενα μεγαλο μπράβο για τις ενέργειες του
Για του λόγου το αληθές αυτά έγραψα παίδες :clap: :clap: :clap: !! επειδή κάποιοι δεν έχουν Face book να δουν :ugeek: ........ετα :o :o μαυρισμένα !! :lol: :lol:

Michael Michaelides Andrew Gormley Are those Neil's rods ? He owns 2of 50 ? I know where 1 of 50 is !!!!!! Yes Neils rods !! I think have and the 1 of 50 !! Im not sure !!!

Evros Evripidou He has it in his locker the 1 of 50 but he doesnt sell them i ask him , and the zziplex quattro doent sell

Michael Michaelides Andrew Gormley It is here ....sure he didn't remeber !!! But how you have these rod?


Και τώρα τώρα θα ρωτήσω στις ομάδες στην Ελλάδα, γιατί εχω πολλούς φίλους, ποιός μ....ς είπε ότι εγώ είπα έτσι π :o :o ράμα

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by rockfishing »

spais wrote:
pavlosneofitou wrote:
spais wrote: Που είδες ότι εγώ είπα ότι ο άνθρωπος είπε ψέματα φιλούι μου ?? Πέ μου να το δω τζε γω τζε αν έκαμα έτσι πράμα να χάθώ αμέσως !!
Κάποιος άλλος το έγραψε κ. Μιχάλη όχι εσύ


Ο κύριος Μιχάλης εν λεβέντης :dance:, ενα μεγαλο μπράβο για τις ενέργειες του
Για του λόγου το αληθές αυτά έγραψα παίδες :clap: :clap: :clap: !! επειδή κάποιοι δεν έχουν Face book να δουν :ugeek: ........ετα :o :o μαυρισμένα !! :lol: :lol:

Michael Michaelides Andrew Gormley Are those Neil's rods ? He owns 2of 50 ? I know where 1 of 50 is !!!!!! Yes Neils rods !! I think have and the 1 of 50 !! Im not sure !!!

Evros Evripidou He has it in his locker the 1 of 50 but he doesnt sell them i ask him , and the zziplex quattro doent sell

Michael Michaelides Andrew Gormley It is here ....sure he didn't remeber !!! But how you have these rod?


Και τώρα τώρα θα ρωτήσω στις ομάδες στην Ελλάδα, γιατί εχω πολλούς φίλους, ποιός μ....ς είπε ότι εγώ είπα έτσι π :o :o ράμα
Μιχάλη παρεξήγησες ότι έγραψα δεν είσαι εσύ που είπες ότι ο Neil είπε ψέματα. Άλλος το είπε
Evros Evripidou Wow he lied to me then :D
October 30 at 10:18pm via mobile

πιστεψε με δεν γυριζω το internet να εβρω τα πραματα που γραφεται, αλλα αμαν μου το εστειλαν εδιαβασα το και ειπα και εγω αμαν τη μαλακια.
Ξαναλεω σου το δεν εχω τιποτε μαζι σου.

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by rockfishing »

spais wrote: Andrew Gormley Are those Neil's rods ? He owns 2of 50 ? I know where 1 of 50 is !!!!!!
αν τουτο δεν ειναι κακια τι ειναι; και μετα να καμνει θεατρο και να βαλει και το certificate οτι εχει το καλαμη

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

rockfishing wrote:
spais wrote: Andrew Gormley Are those Neil's rods ? He owns 2of 50 ? I know where 1 of 50 is !!!!!!
αν τουτο δεν ειναι κακια τι ειναι; και μετα να καμνει θεατρο και να βαλει και το certificate οτι εχει το καλαμη
Φίλε μου αυτός όμως δεν είμαι εγώ !! :o :o

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: THE NEIL MACKELLOW EVENT

Post by spais »

Για του λόγου το αληθές αυτά έγραψα παίδες :clap: :clap: :clap: !! επειδή κάποιοι δεν έχουν Face book να δουν :ugeek: ........ετα :o :o μαυρισμένα !! :lol: :lol:

Michael Michaelides Andrew Gormley Are those Neil's rods ? He owns 2of 50 ? I know where 1 of 50 is !!!!!! Yes Neils rods !! I think have and the 1 of 50 !! Im not sure !!!

Evros Evripidou He has it in his locker the 1 of 50 but he doesnt sell them i ask him , and the zziplex quattro doent sell

Michael Michaelides Andrew Gormley It is here ....sure he didn't remeber !!! But how you have these rod?


Και τώρα τώρα θα ρωτήσω στις ομάδες στην Ελλάδα, γιατί εχω πολλούς φίλους, ποιός μ....ς είπε ότι εγώ είπα έτσι π :o :o ράμα[/quote]
Μιχάλη παρεξήγησες ότι έγραψα δεν είσαι εσύ που είπες ότι ο Neil είπε ψέματα. Άλλος το είπε


πιστεψε με δεν γυριζω το internet να εβρω τα πραματα που γραφεται, αλλα αμαν μου το εστειλαν εδιαβασα το και ειπα και εγω αμαν τη μαλακια.
Ξαναλεω σου το δεν εχω τιποτε μαζι σου.[/quote]


Τωρα ξεκαθάρισες φιλούι μου !!! :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”