ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by Greg »

Image
Esox Lucius

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by c.nadiotis »

ANTONISE wrote:αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
να σου το πω κυπριακά να το καταλάβεις: κρύψε τζαι έχεις άδικο και πηγη των αντιπαραθεσεων δεν είναι ο Aριστος
I live my life a breath at a time

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mariosspinning »

ρεεεεεεε σορκομανι τι προβλημα εχεις εσι τωρα μαζι μου
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

c.nadiotis wrote:
ANTONISE wrote:αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
να σου το πω κυπριακά να το καταλάβεις: κρύψε τζαι έχεις άδικο και πηγη των αντιπαραθεσεων δεν είναι ο Aριστος
Νομιζω ε καλητερα να κρυψεις εσυ γιατι ε λαθος που καμνεις

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by c.nadiotis »

Όντως, για κάποιους ανθρώπους είναι μάταιο να προσπαθείς να κατανοήσουν τα αυτονόητα. Επαναφέρω το θέμα έλλειψης παιδείας και καληνυχτίζω
I live my life a breath at a time

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by gdeme »

Επειδη εγω ουτε μπαλα βλεπω (ξαναλεω) ,ουτε με την πολιτικη ασχολουμαι, τι θα λεγατε να μεινει μονο το πρωτο ενημερωτικο post και ολα τα αλλα να μεταφερθουν σε ενα νεο νημα και αμα γουσταρετε να τσακωθειται feel free.

Αριστε, Κωνσταντινε και Γιαννη ... Μην παλευετε με τα κυματα, αδικος κοπος, ή αλλιως κατα την κυπριακη, συρνεις αφκα πασ´ τον τοιχο.

Greg ...πετυχημενο :dance:

goldsargus
Posts: 73
Joined: Sun Sep 18, 2011 4:15 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by goldsargus »

ANTONISE wrote:αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
Μα τι ανόητος που είναι τούτος ο Άριστος να μεν σου ακούει ρε λεβέντη!
Είσαι πομπα συνέχισε έτσι :obscene-drinkingcheers:

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

goldsargus wrote:
ANTONISE wrote:αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
Μα τι ανόητος που είναι τούτος ο Άριστος να μεν σου ακούει ρε λεβέντη!
Είσαι πομπα συνέχισε έτσι :obscene-drinkingcheers:
Εφκικες που την τρυπα σου ?

goldsargus
Posts: 73
Joined: Sun Sep 18, 2011 4:15 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by goldsargus »

ANTONISE wrote:
goldsargus wrote:
ANTONISE wrote:αν ο Αριστος διαγραφε το θεμα που την αρχη δεν θα γινοταν καν συζητηση , αλλα η επιμονη του Αριστου να μην το διαγραψει δημιουργησε τουτες ουλλες τις αντιπαραθεσεις :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
Μα τι ανόητος που είναι τούτος ο Άριστος να μεν σου ακούει ρε λεβέντη!
Είσαι πομπα συνέχισε έτσι :obscene-drinkingcheers:
Εφκικες που την τρυπα σου ?
Ε μα, επερασεν σου ή θέλεις ακόμα να παίξουμε ξύλο;

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by ANTONISE »

εγω δεν αναφερα τιποτε για ξυλα,εγω περιμενω ποτε να μου πεις τον τοπο για να βρεθουμε

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by admin »

Που την στιγμή που το αρχικό σχόλιο ήταν καθαρό απο πλευρά προθέσεων δέν υπήρχε λόγος να το σβήσω τώρα αν κάποιοι φανατικοί θίγονται ή πειράζονται να βλέπουν ένα όνομα αυτό είναι κάτι που πρέπει να το κοιτάξουν οι ίδιοι γιατί είναι δικό τους καθαρά προσωπικό πρόβλημα (κάποιοι ίσως λόγω τις χρήσης ναρκωτικών ουσιών :D ). Εγώ πάντος ψές ένιωσα αρκετά περήφανος για τις επιτυχίες των Κυπριακών ομάδων (ως Κύπριος και οπαδός της ΑΕΛ)

pavlosneofitou
Posts: 64
Joined: Mon Jul 15, 2013 9:59 pm

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by pavlosneofitou »

ANTONISE wrote:εγω δεν αναφερα τιποτε για ξυλα,εγω περιμενω ποτε να μου πεις τον τοπο για να βρεθουμε
Μα τι πρόβλημα έχεις και μαλώνεις με όλους;
Είσαι ο μυλοκοπας; :P

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by mariosspinning »

εφκαρμας τζιε χασικλιες τωρα ρε αριστε :lol:
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΑΠΟΕΛ ακαδημια κολυμβησης

Post by Sorkomanis »

ρε μαριε, το προβλημα μου εμενα εν τα μαννοσυνθηματα οπως το πιο πανο που εγραψες, κε κατι αλλα του στιλ "θελω να πεθανει οπιος εινε..." . με λια λογια στην κυπρο ειμαστε μια φαουσα ναρκομανοις κε τριππαρισμενοι που θελουμε να δουμε στο ταφο τους μισους μας παρεες... σωστα :?: :?: :?: :?:
μαιν ζωη αν φοναζω τουτα τα σινθηματα που τον τζερο που ειμαι ροκολος, που πολλα πιθανο δεν ξερω καν τι σημενουν κε γιατι τα φοναζω, φισικα σε καποια φαση εννα μου μπουν στο υποσινηδητο κε μια μερα εννα τα καμω κε δεν θα ξερω γιατι... τουτον ειναι ο φανατισμος, και ο φανατησμος φερνει διχονια
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”