Bοηθεια Xανόμαστε

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Bοηθεια Xανόμαστε

Post by ANTONISE »

goldsargus wrote:Εσυ εισαι ρε Αντωνη
Εν συνάδελφοι σου που σε ξεσκέπασαν εγω εν σε ξερω καν. Έσπαζε τον νου του ο ένας να θυμηθεί που είδε έτσι τραπέζι. Το facebook ήταν το κερασάκι στην τούρτα.
Τα θέατρα που έκαμες βαρέθηκαν τα πολλοί, ειδικά αφού έλεγες συνάδελφου σου ότι ήσουν Αμμόχωστο.

θα να έρθει η ώρα να τα πεις ένα χεράκι με τον αρχηγό της αστυνομίας. Τον διπλοραχο θυμάσαι τον;


PS Έχει μέρες που μου είπαν μου να ρωτήσω διάφορα, τα πιο πολλά είναι του επιπέδου σου και εν ήθελα να αναστατώσω το φόρουμ, μερικά εν να σου τα γράψω αλλά να θυμάσαι ότι θέλουν να γελάσουν τελευταίοι. Τι θα κάμεις αν είσαι στα κατεχόμενα…….;


Ρωτούν λοιπών
Ας σας αφήνει να πηγαίνετε κατεχόμενα;
Αν προτιμάς να σε φωνάζουν Νικολάκη; (άρεσε τους φαίνεται)
Το συμβόλαιο που υπόγραψες διάβασες το;
Δεν είναι ανάγκη να τα πούμε στο facebook (εγω δεν εχω) εν να σε δουν face to face (κάτι για κάποιες πύλες έλεγαν).


Από μένα καλό βράδυ και όνειρα γλυκά Νικολάκη

Αφου δεν εχεις facebook ελα καπου να βρεθουμε προσωπικα ,οπου θελεις ,διαλεξε ενα τοπο στην λευκωσια να βρεθουμε,ενα περιμενω απαντηση

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Bοηθεια Xανόμαστε

Post by ANTONISE »

goldsargus wrote:Εσυ εισαι ρε Αντωνη
Εν συνάδελφοι σου που σε ξεσκέπασαν εγω εν σε ξερω καν. Έσπαζε τον νου του ο ένας να θυμηθεί που είδε έτσι τραπέζι. Το facebook ήταν το κερασάκι στην τούρτα.
Τα θέατρα που έκαμες βαρέθηκαν τα πολλοί, ειδικά αφού έλεγες συνάδελφου σου ότι ήσουν Αμμόχωστο.

θα να έρθει η ώρα να τα πεις ένα χεράκι με τον αρχηγό της αστυνομίας. Τον διπλοραχο θυμάσαι τον;


PS Έχει μέρες που μου είπαν μου να ρωτήσω διάφορα, τα πιο πολλά είναι του επιπέδου σου και εν ήθελα να αναστατώσω το φόρουμ, μερικά εν να σου τα γράψω αλλά να θυμάσαι ότι θέλουν να γελάσουν τελευταίοι. Τι θα κάμεις αν είσαι στα κατεχόμενα…….;


Ρωτούν λοιπών
Ας σας αφήνει να πηγαίνετε κατεχόμενα;
Αν προτιμάς να σε φωνάζουν Νικολάκη; (άρεσε τους φαίνεται)
Το συμβόλαιο που υπόγραψες διάβασες το;
Δεν είναι ανάγκη να τα πούμε στο facebook (εγω δεν εχω) εν να σε δουν face to face (κάτι για κάποιες πύλες έλεγαν).


Από μένα καλό βράδυ και όνειρα γλυκά Νικολάκη

Αφου δεν εχεις facebook ελα καπου να βρεθουμε προσωπικα ,οπου θελεις ,διαλεξε ενα τοπο στην λευκωσια να βρεθουμε,ενα περιμενω απαντηση, ελπιζω να μεν πουτ...σης

User avatar
loukas kosta
Posts: 149
Joined: Fri Jul 29, 2011 5:27 pm
Location: κιτι

Re: Bοηθεια Xανόμαστε

Post by loukas kosta »

Ρε κοπέλια εν μπορώ να καταλάβω γιατί τσακώνεστε τζιε θελεται ο ένας να δερει τον άλλον. Κοψεται τούτη την κουβέντα εντζαι είσαστε τίποτε μωρά. Το φορουμ ειναι για να μοιραζουμαστε τα μυστικα τζιε τες φοτογραφιες που τα ψαρκα που πιανουμε τζιε οι για να τσακονουμαστε :doh:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”