CHAT

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
Post Reply
User avatar
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Posts: 218
Joined: Tue Aug 31, 2010 5:44 pm
Location: ΛΕΜΕΣΣΟ

CHAT

Post by ΦΙΛΙΠΠΟΣ »

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΑΜΤΟΣ ΧΑΡΗ ΝΑ ΜΠΕΙ ΕΝΑ CHAT ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!!! ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
Ψαρεύω μόνο τις μέρες που τελειώνουν με ''Η'' !

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: CHAT

Post by michalispsarema »

Συμφωνω με των Φιλλιπο... :D

User avatar
I_AM_BLUE
Posts: 80
Joined: Fri Apr 10, 2009 8:21 am

Re: CHAT

Post by I_AM_BLUE »

Παιθκιά, εν πολλά απλή υπόθεση το Chat board σε τούτο το template που χρησιμοποιεί το Φόρουμ (phpbb2).

Είχα και εγώ δικό μου Φόρουμ (αθλητικό), και είχα chat στο πάνω μέρος της αρχικής σελίδας. Εκεί φάινονταν οι πρώτες 10 γραμμές (με επιλογή scroll), ενώ αν ήθελες πήγαινες στην δική του σελίδα (του chat) και το έβλεπες σε όλη την σελίδα.

Η αλήθκεια ότι εν πολλά πιο άμεση η επικοινωνία, και ποσκολιέσαι και λλίο, κόφκεις καμιά κουβέντα...

Eίναι κάποιες γραμμές κώδικα που πρέπει να προστεθούν στο design της σελίδας. Αν και έχει λλίο καιρό να ασχοληθώ και πρέπει να τα δω λλίο να ψιλοθυμηθώ, τα έχω όλα σε word και δεν θα είναι δύσκολο, ειδικά αν τα δώσω στον designer του Site.
Αν θέλει ο admin...ξέρει που να με έβρει.
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, ΠΡΙΝ από τις Εκλογές, ΚΑΤΑ την διάρκεια του Πολέμου, και.... ΜΕΤΑ το Ψάρεμα!"

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: CHAT

Post by admin »

που να σε βρ'ω?

User avatar
I_AM_BLUE
Posts: 80
Joined: Fri Apr 10, 2009 8:21 am

Re: CHAT

Post by I_AM_BLUE »

Χεχε :) Δαμέσα εννοούσα.
Στείλε μου με pm ένα email όπου μπορούμε να συνεννοηθούμε, να σου δώσω το τηλέφωνο μου και ότι υλικό έχω.
Να κοιτάξω να έβρω τα backup και τις σημειώσεις μου, και αν είναι φέρνεις με σε επάφή με το άτομο που χειρίζεται το backoffice του Site.
"Τα περισσότερα ψέματα λέγονται, ΠΡΙΝ από τις Εκλογές, ΚΑΤΑ την διάρκεια του Πολέμου, και.... ΜΕΤΑ το Ψάρεμα!"

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”