ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

User avatar
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Posts: 218
Joined: Tue Aug 31, 2010 5:44 pm
Location: ΛΕΜΕΣΣΟ

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by ΦΙΛΙΠΠΟΣ »

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΑΙΝΤΥΣ ΜΑΙΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΓΓΛΕΖΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΕΡΝΩΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΒΡΑΧΙΩΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ .... ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΑΛΑΓΡΩΝΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΟΠΟΥ ΣΥΝΗΘΗΖΩ ΝΑ ΨΑΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΣΤΗ ΨΑΡΕΥΤΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΛΑΓΡΑ ΜΟΥ .... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ !!!! ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΘΟΥΝΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΙ.....
Ψαρεύω μόνο τις μέρες που τελειώνουν με ''Η'' !

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by COTSIOS80 »

Ditch the bitch and let's go fishing!

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

[quote="ΦΙΛΙΠΠΟΣ"]ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΑΙΝΤΥΣ ΜΑΙΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΓΓΛΕΖΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΕΡΝΩΝΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΒΡΑΧΙΩΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ ....

Φιλιππε,αν καταλαβα καλα ,μιλας για νυχτερινους ψαροτουφεκαδες ;
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

User avatar
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Posts: 218
Joined: Tue Aug 31, 2010 5:44 pm
Location: ΛΕΜΕΣΣΟ

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by ΦΙΛΙΠΠΟΣ »

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΟΧΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΑΠΑΓΟΡΑΥΕΤΕ ΤΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΝΤΥΣ ΜΑΙΛ .. ΤΩΡΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ!
Ψαρεύω μόνο τις μέρες που τελειώνουν με ''Η'' !

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by admin »

Την Κυριακή δημοσίευσα ακόμη ένα άρθρο στον Πολίτη στο οποίο απευθυνόμουν στον Υπουργό Γεωργίας και Δικαιοσύνης και τους κα΄λούσα όπως λειτουργήσουν μακριά απο το κατεστημένο των προηγούμενων διοικούντων γιατί πλήτεται σοβαρά η θάλασσα και ο τουρισμός. Με έκπληξη :shock: :o :shock: :o :shock: την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο το Γραφείο το9υ Υπυργού Γεωργίας και μου είπαν ότι θέλει ο Κύριος Υπουργός να μου μιλήσει!!!!!!! Ας ελπίσουμε ότι βρήκαμε τον άνθρωπο μας :pray: :pray: :pray: :pray:

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by AggelosLRK »

ο Θεος να βαλει το χερι του..

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by angiec »

admin wrote:Την Κυριακή δημοσίευσα ακόμη ένα άρθρο στον Πολίτη στο οποίο απευθυνόμουν στον Υπουργό Γεωργίας και Δικαιοσύνης και τους κα΄λούσα όπως λειτουργήσουν μακριά απο το κατεστημένο των προηγούμενων διοικούντων γιατί πλήτεται σοβαρά η θάλασσα και ο τουρισμός. Με έκπληξη :shock: :o :shock: :o :shock: την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο το Γραφείο το9υ Υπυργού Γεωργίας και μου είπαν ότι θέλει ο Κύριος Υπουργός να μου μιλήσει!!!!!!! Ας ελπίσουμε ότι βρήκαμε τον άνθρωπο μας :pray: :pray: :pray: :pray:
Εχτός και αν θέλει να σου πει να μεν ανακατώνεσαι.......... :D :D :D

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by COTSIOS80 »

admin wrote:Την Κυριακή δημοσίευσα ακόμη ένα άρθρο στον Πολίτη στο οποίο απευθυνόμουν στον Υπουργό Γεωργίας και Δικαιοσύνης και τους κα΄λούσα όπως λειτουργήσουν μακριά απο το κατεστημένο των προηγούμενων διοικούντων γιατί πλήτεται σοβαρά η θάλασσα και ο τουρισμός. Με έκπληξη :shock: :o :shock: :o :shock: την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο το Γραφείο το9υ Υπυργού Γεωργίας και μου είπαν ότι θέλει ο Κύριος Υπουργός να μου μιλήσει!!!!!!! Ας ελπίσουμε ότι βρήκαμε τον άνθρωπο μας :pray: :pray: :pray: :pray:
Μπραβο Αντζη καλη ευκαιρια.
Απλα σιγουρευτειτε οτι θα του δωθουν ΟΛΕΣ οι θεσεις μας γραπτως και ενημερωστε τον και για την ομοσπονδια.
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by COTSIOS80 »

COTSIOS80 wrote:
admin wrote:Την Κυριακή δημοσίευσα ακόμη ένα άρθρο στον Πολίτη στο οποίο απευθυνόμουν στον Υπουργό Γεωργίας και Δικαιοσύνης και τους κα΄λούσα όπως λειτουργήσουν μακριά απο το κατεστημένο των προηγούμενων διοικούντων γιατί πλήτεται σοβαρά η θάλασσα και ο τουρισμός. Με έκπληξη :shock: :o :shock: :o :shock: την Δευτέρα με πήραν τηλέφωνο απο το Γραφείο το9υ Υπυργού Γεωργίας και μου είπαν ότι θέλει ο Κύριος Υπουργός να μου μιλήσει!!!!!!! Ας ελπίσουμε ότι βρήκαμε τον άνθρωπο μας :pray: :pray: :pray: :pray:
Μπραβο Αριστε καλη ευκαιρια.
Απλα σιγουρευτειτε οτι θα του δωθουν ΟΛΕΣ οι θεσεις μας γραπτως και ενημερωστε τον και για την ομοσπονδια.
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
LEONIDAS
Posts: 489
Joined: Thu Sep 27, 2007 2:37 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by LEONIDAS »

Πιάννει με εχτές το πρωί ένας παρέας τηλέφωνο. Λαλεί μου ρε φίλε έπιανμε ένας παρέας Ρουμάνος που εδουλέυκαμεν μαζί τζιαι είπεν μου ελαπορτάραν τον εψές το Τμήμα Αλιείας διότι εψάρευκεν με καλάμι στη θάλασσα στη Λεμεσό. Λαλώ του ρε πελλέ εν γίνεται να ένει στη θάλασσα εκτός και αν είναι με ψαροτούφεκκο. Λαλεί μου ρε εν με καλάμι που ψαρεύκει. Λαλώ του ρε φίλε αλόπως εν σε φράκτη που τον επιάσαν νύκτα τον κουμπάρο τζιαι μάσχιεται να γλιάσει. Τελικά έτσι ήταν ο κουμπάρος εψάρευκεν στον Κούρρη νύκτα τζιαι εγύρευκεν τζιαι μέσο να σβήσει το λαπόρτο!!! Λαλώ του φίλε μου αγαπώ σε εκτιμώ σε αλλά άφηστον τζιαμέ να σφίξει να μάθουν να μεν κάμνουν παρανομίες!!! Anyway τελικά απότι φαίνεται άρχισεν να υπάρχει κάποιος έλεγχος ευτυχώς και ελπίζουμε να συνεχίσει μπας και δούμε άσπρη μέρα και στις θάλασσες και στα φράγματα μας.
Το ψάρι θέλει υπομονή και το μ....νί κυνήγι.

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by admin »

Και εμένα σήμερα με πήρε τηλέφωνο ένα κατάστημα γιατί έπιασαν δύο πελάτεσ του που ψάρευαν βράδυ στον Κούρη

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by Sorkomanis »

Ατε περκει δουμε καμια κινητοποιηση κε καμια προοδο :clap:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by COTSIOS80 »

Sorkomanis wrote:Ατε περκει δουμε καμια κινητοποιηση κε καμια προοδο :clap:
Ως τωρα παντως εμεινισκαμεν με 2 χειλη καμενα...τωρα να δουμε :D :D
Ditch the bitch and let's go fishing!

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by Sorkomanis »

COTSIOS80 wrote:
Sorkomanis wrote:Ατε περκει δουμε καμια κινητοποιηση κε καμια προοδο :clap:
Ως τωρα παντως εμεινισκαμεν με 2 χειλη καμενα...τωρα να δουμε :D :D
Περκει καει μονο το ενα τουτη τη φορα :lol:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ

Post by mariosko »

ετσι, να δουμε ελεγχους παντου και εκει που πρεπει !!
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”