CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post Reply
User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by C&R »

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου σε προσκαλεί στην Ετήσια Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013.

Στην Συνέλευση θα γίνει αναλυτικός απολογισμός της χρονιάς που πέρασε, κατατοπισμός των μελών για την μέχρι στιγμής πορεία του Συνδέσμου, αναφορά στις διάφορες επαφές που υπήρξαν κατά το 2012 με διάφορους φορείς, κυβερνητικά τμήματα κλπ, ενώ παράλληλα θα παρουσιαστεί ο οικονομικός ισολογισμός του Συνδέσμου.

Επίσης η Ετήσια Γενική Συνέλευση θα είναι και Εκλογική όποτε παρακαλούμε όσα μέλη επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο να ενημερώσουν το τρέχων Διοικητικό Συμβούλιο το αργότερο 72 ώρες πριν την Εκλογική Συνέλευση. Αυτό μπορεί να γίνει είτε στο e-mail είτε στο τηλέφωνο του Συνδέσμου. Τονίζουμε πώς η παρουσία σας στην Γενική Συνέλευση θεωρείται απαραίτητη.

Χώρος: ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΧΟΙΡΟΚΟΙΤΙΑ

Ώρα: 7.30μ.μ.


User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by plenom'metatopsarem? »

Μέσα και ο Λάζαρος κι εγώ (μπύρες και οφτό έχει;)

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by C&R »

Έχει Φοίβο έχει :D

Αν έχει κανέναν λεμεσιανό που θέλει να τον πάρω ας με πάρει τηλέφωνο

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by plenom'metatopsarem? »

C&R wrote:Έχει Φοίβο έχει :D

Αν έχει κανέναν λεμεσιανό που θέλει να τον πάρω ας με πάρει τηλέφωνο
Ωραία! :clap: :clap: :clap: ΘΑ είμαστε εκεί! :D Μακάρι να δούμε και νέα πρόσωπα!

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by C&R »

plenom'metatopsarem? wrote:
C&R wrote:Έχει Φοίβο έχει :D

Αν έχει κανέναν λεμεσιανό που θέλει να τον πάρω ας με πάρει τηλέφωνο
Ωραία! :clap: :clap: :clap: ΘΑ είμαστε εκεί! :D Μακάρι να δούμε και νέα πρόσωπα!
Μακάρι φιλε

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by (CyBasser) »

C&R wrote:
plenom'metatopsarem? wrote:
C&R wrote:Έχει Φοίβο έχει :D

Αν έχει κανέναν λεμεσιανό που θέλει να τον πάρω ας με πάρει τηλέφωνο
Ωραία! :clap: :clap: :clap: ΘΑ είμαστε εκεί! :D Μακάρι να δούμε και νέα πρόσωπα!
Μακάρι φιλε
Για να υπάρξουν νέα πρόσωπα χρειάζονται και σημαντικές αλλαγές... :roll:
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by admin »

Δυστηχώς είμαι γραφείο ακόμη δέν θα τα καταφέρω σήμερα sorry boys

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by (CyBasser) »

Αγαπητοί φίλοι και φίλες,

Αν και διαφορετικά τα προγραμμάτιζα, μια οξεία οσφυαλγία Τ4 της δεξιάς ώμοπλάτης με έχει εμποδίσει από του να είμαι παρών στην αποψινή ΓΣ. Παρά το γεγονός ότι είμαι με άδεια ασθενείας σκεφτόμουν να έρθω, αλλά έπρεπε στις 17.30 να πάω για φυσιοθεραπεία ο γιατρός που με παρακολουθεί μου απαγόρευσε να οδηγήσω απόψε και να έρθω εκεί. Η υγεία προέχει, και ελπίζω να είναι κατανοητό απ'όλους. Πιστέψετε με, είμαι ο πρώτος που ήθελα απόψε να είμαι εκεί!

Ανεξαρτήτως, ως ιδρυτικό μέλος του CFAA και ενεργό μέλος, θα ήθελα να ευχαριστήσω το απερχόμενο Δοιηκητικό Συμβούλιο για όσα προσέφερε στον Σύνδεσμο αλλά και στο ψάρεμα στα γλυκά νερά γενικότερα. Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να γίνει για τον κ. Δημήτρη Μηνά, που επί τέσσερα χρόνια αποδείκτηκε ΑΞΙΟΣ καραβοκύρης, ενίοτε σε πολύ φορτουνιασμένα νερά! Μπορεί αρκετές φορές να είχαμε διαφωνίες, αλλά υπήρξε ιδανικό παράδειγμα για το πως πρέπει να είναι ένας αρχηγός: Συνεναιτικός, ήρεμος, με φοβερή υπομονή, και ταυτόχρονα μαχητικός διαπαραγματευτής και συνομιλητής. ΠΡΟΕΔΡΕ, θα μας λείψεις, και ακόμη και τώρα ελπίζω να συνεχίσεις!

Εύχομαι επίσης κάθε επιτυχία στο νέο ΔΣ. Θα πρέπει τα παιδιά να γνωρίζουν ότι έρχονται δύσκολες ώρες. Υπάρχουν βουνά που θα πρέπει να ανέβουν και χαράδρες που θα πρέπει να γεφυρώσουν, με γνώμονα πάντα το συμφέρον του ψαρέματος στα γλυκά νερά. Ελπίζω να τα καταφέρουν στο δύσκολο έργο τους.
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by Greg »

(CyBasser) wrote: Ιδιαίτερη μνεία πρέπει να γίνει για τον κ. Δημήτρη Μηνά, που επί τέσσερα χρόνια αποδείκτηκε ΑΞΙΟΣ καραβοκύρης, ενίοτε σε πολύ φορτουνιασμένα νερά! Μπορεί αρκετές φορές να είχαμε διαφωνίες, αλλά υπήρξε ιδανικό παράδειγμα για το πως πρέπει να είναι ένας αρχηγός: Συνεναιτικός, ήρεμος, με φοβερή υπομονή, και ταυτόχρονα μαχητικός διαπαραγματευτής και συνομιλητής. ΠΡΟΕΔΡΕ, θα μας λείψεις, και ακόμη και τώρα ελπίζω να συνεχίσεις!
Δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο.. Ο απερχομενος προεδρος παντα θα εχει τον απολυτο σεβασμο και τα ευσημα μου.. Ευγε Δημητρη εισαι τεραστιος

:clap: :clap: :clap:
Esox Lucius

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by plenom'metatopsarem? »

Ευχαριστούμε το συμβούλιο, ευχαριστούμε Δημήτρη! Περιμένουμε νέα και δράση για το έτος...

User avatar
bassman
Posts: 391
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:19 pm
Location: Nicosia

Re: CFAA Ετήσια Γενική Συνέλευση/Εκλογική Συνέλευση 30.01.2013

Post by bassman »

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Ελπίζω και εύχομαι όλοι να στηρίξουμε το νέο Συμβούλιο και να μείνουμε κοντά στον CFAA γιατί είναι η μόνη μας ελπίδα για το μέλλον του χομπυ μας.
I'd rather be fishing!

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”