Χρυσοκίτρινα μέλη

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by admin »

Θα παρατηρήσετε ότι κάποια μέλη έχουν χρυσοκιτρινιστεί αφού έχουν ξεπεράσει τις 200 δημοσιεύσεις και έχουν συγκαταλεγεί στην ομάδα VIP :clap: :clap:

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by COTSIOS80 »

admin wrote:Θα παρατηρήσετε ότι κάποια μέλη έχουν χρυσοκιτρινιστεί αφού έχουν ξεπεράσει τις 200 δημοσιεύσεις και έχουν συγκαταλεγεί στην ομάδα VIP :clap: :clap:
:text-thankyoublue: :dance: :dance: :lol: :lol:
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by stathis 1821 »

ευχαριστω :D :clap: :clap: :clap:

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by Sorkomanis »

Ευχαριστούμεεεεν :auto-dirtbike: :dance: :D
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
COTSIOS80
Posts: 519
Joined: Thu Mar 05, 2009 9:56 am

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by COTSIOS80 »

Ετσι οπως εξεκινησα να θκεβαζω το ποστ ενομισα εγραφε Χρυσαυγητικα μελη :lol: :lol:
Ditch the bitch and let's go fishing!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by admin »

Υπάρχουν και κάποιοι φανατικοί της Χρυσής Αυγής δαμέσα αλλά θα τους αλλάξουμε χρώμα όταν έρθει η ώρα :D :D

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by Nikolas Nklou »

admin wrote:Υπάρχουν και κάποιοι φανατικοί της Χρυσής Αυγής δαμέσα αλλά θα τους αλλάξουμε χρώμα όταν έρθει η ώρα :D :D
ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ? :lol: XAXAXAXA αστειευκω ....να μεν ανακατωνουμε πολιτικα με το φορουμ ομως.... :)
Never back down

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by michalispsarema »

admin wrote:Υπάρχουν και κάποιοι φανατικοί της Χρυσής Αυγής δαμέσα αλλά θα τους αλλάξουμε χρώμα όταν έρθει η ώρα :D :D


Χαχαχαχαχα.... :D :D :D

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by belluga »

Nikolas Nklou wrote:
admin wrote:Υπάρχουν και κάποιοι φανατικοί της Χρυσής Αυγής δαμέσα αλλά θα τους αλλάξουμε χρώμα όταν έρθει η ώρα :D :D
ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ? :lol: XAXAXAXA αστειευκω ....να μεν ανακατωνουμε πολιτικα με το φορουμ ομως.... :)
εγιω νομιζω εκαμε τα χρυσοκιτρινα γιατι κοντευκουν οι εκλογες! :-D :-D :-D
Εν τζαι να θελεις τζαι κανενα ψηφο Αριστε εννε; :-D :-D :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by admin »

Αν εκρατούσ αθα έβαζα υποψήφιος με σύνθημα Σε αυτές τις εκλογές ψηφίζω Ψάρεμα !!!!! ήταν αν τους πελλάνω όλους :D :D :D για να δώσω άδειες για σταθμούς φυσικού αερίου θα έπρεπε οι εταιρείες να διοργανώνουν fishing trips γυρώ που τις πλατφόρμες, ήταν να βάλω τα ΜΜΑΔ να περιπολούν 24 ώρες τα φράγματα και τα Ο.Υ.Κ την θάλασσα. Θα επανέφαρα το ξύλο για τους παράνομους, και όσο για το τμήμα Αλιείας θα εξεκινιούσα που τον διευθυντή...... :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: και πολλά άλλα που θα σας αναλύσω αργότερα στο προεκλογικό μου σχέδιο. Εγώ και ο βασικός μου αντίπαλος ο ΟΎΤΟΠΟΣ αυτός θα έκανε την ουτοπία και εγώ την fishland :drool: :drool:

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by leshi cy »

admin wrote:Αν εκρατούσ αθα έβαζα υποψήφιος με σύνθημα Σε αυτές τις εκλογές ψηφίζω Ψάρεμα !!!!! ήταν αν τους πελλάνω όλους :D :D :D για να δώσω άδειες για σταθμούς φυσικού αερίου θα έπρεπε οι εταιρείες να διοργανώνουν fishing trips γυρώ που τις πλατφόρμες, ήταν να βάλω τα ΜΜΑΔ να περιπολούν 24 ώρες τα φράγματα και τα Ο.Υ.Κ την θάλασσα. Θα επανέφαρα το ξύλο για τους παράνομους, και όσο για το τμήμα Αλιείας θα εξεκινιούσα που τον διευθυντή...... :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: και πολλά άλλα που θα σας αναλύσω αργότερα στο προεκλογικό μου σχέδιο. Εγώ και ο βασικός μου αντίπαλος ο ΟΎΤΟΠΟΣ αυτός θα έκανε την ουτοπία και εγώ την fishland :drool: :drool:

ολαν εσυ βαλε υποψηφιοτητα τζιε εμεις εννα σε ψηφησομεν ολαν , εν οι πολλοι οι πελλοι που ασχολουνται με το τζινη και το ψαρεμα !! :roll: :mrgreen: :mrgreen:

ευχαριστω ...αν τζιε ειδατο και λαλο μα ειννα που εκαμα παλε ολαν :lol: :lol:

stelios kleanthous
Posts: 98
Joined: Tue Jun 12, 2012 5:56 pm

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by stelios kleanthous »

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΜΕ 1000000000000000000000++++++++++++++++++++++++

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by angiec »

Ευχαριστούμε !!!!!!!!!!!!!
Όσο για την υποψηφιότητα ............Μαζί σου 1+0000000000000000000000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by chrysanthos9 »

8) 8) ειμαι και εγω κιτρινος προσεχετε :naughty:
Rememper always someone waiting for you at home

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: Χρυσοκίτρινα μέλη

Post by cydiver900 »

Μπράβο στα κοπέλια και κοπέλες που κιτρινιστίκαν!!! :D Ατε τζι εμεις με το καλόν! :D
Υπάρχουν κάποια επιπλέον προνόμια για τους κιτρινισμένους????
Οξα απλώς μόνον το χρώμαν αλλάσει :lol: :) ?

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”