ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΛΕΣΙ!!!

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΛΕΣΙ!!!

Post by Captain theodoros »

Πιστεύω ένα πράγμα και έχει μπει βαθειά μέσα στην ψυχή μου ότι , όποιος ασχολείται με τον ΝΟΔ , η άλλο ίδιο σαν τον ΝΟΔ που να ασχολείται η έκαστοι διοίκηση με τα αθλητικά τμήματα κάνουν κοινωνικό έργο , μαζεύουν τα παιδιά από πολλά και διάφορες παρέες , που πολλές φορές δεν είναι μυστικό αυτές οι παρέες έχουν τα ναρκωτικά που σκοτώνουν τα παιδιά μας .


<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΛΕΣΙ!!!

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καπετανιε ΧΑΙΡΕΤΩ :)
Ειναι παραδεκτο οτι τα παιδια που ασχολουνται με δραστηριοτητες οπως το ψαρεμα και γενικα με ναυταθληματα εχουν πολυ λιγοτερες πιθανοτητες να μπουν στην κατρακυλα της αντικοινωνικης συμπεριφορας και των ουσιων.
Αυτο το γραφω σε σενα ΑΛΛΑ θελω κυριως να το διαβασει ο Διευθυντης του ΤΑΘΕ και ο Υπουργος Παιδειας που ο "πτωχοι" νομιζουν οτι η Θαλασσα ειναι απελοχωραφο πεντε ανθρωπων που τους ονομαζουν "επαγγελματιες ψαραδες".
Ηδη εχω κανει τες ενεργειες μου με την ΤΡΟΙΚΑ και εχουν γνωση.
Οταν οι δικοι μας αδυνατουν ας το κανουν οι "βαρβαροι"

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΗΛΕΣΙ!!!

Post by Captain theodoros »

καλησπέρα μεγαλόκαρδε Ευάνθη
Είναι λυπηρό το θαύμα που σας χάρισε απλόχερα ο μεγαλοδύναμος την γαλανή που βρέχει όλο το νησί να μην μπορεί η εξουσία να σας το μοιράσει όμορφα ήσυχα απλά .
Προς τι αυτή η απαράδεκτη συμπεριφορά προς τους φίλους ερασιτέχνες ψαράδες , μήπως πρέπει να βοηθούν τους συνάνθρωπους τους που αγαπούν την θάλασσα , εμείς οι απλοί ψαράδες περνάμε ώρες στην γαλανή διότι αγαπούμε αυτό που μας χάρισε ο μεγαλοδύναμος .
Καταλαβαίνω και τους επαγγελματίες αλλά και αυτοί πρέπει να καταλάβουν τους φίλους ερασιτέχνες .
Είναι λυπηρό οι βάρβαροι να φτάσουμε να μας λύσουν ένα θέμα που κατά την άποψη μου δεν έπρεπε να υπήρχε .
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”