Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mikrosa »

caveman wrote:(╯°□°)╯︵ ┻━┻ = εν αθρωπούι που τα πουκουππά! Το ┻━┻ τάχα εν ανάποδο τραπέζι :lol:

Όχι Σέϊλορ, δεν αξίζει για δαμέσα πραγματηκά, αν δεις κάποιους άρωστους να τα ψαρεύουν δαμέσα εν επιδεί εν καθηστερημένοι :lol: :lol: Σοβαρά τωρά! Ποιός(εκτώς που τους καθηστεριμένους) διά 30 ευρώ για να πιάνει σφύρνες του κιλού(μετά από μήνες μαζοχισμού πάνω σε ότι ρότσον βάλει ο νους σου).
Αν αποφασίσεις να πιάσεις, έλα που ποδά να φκάλω τζαι σένα πιστοπιοιτικό πελλάρας!! :mrgreen: διά μας τζαι επίδομα η κηβέρνηση :wink:
ελα ρε Χαμπη να ερτω πουποτσι να μου φκαλεις πιστοποιητικο πελλαρας να πειάνω και επιδομα τουλαχιστον.....αααα και κατι που εξιχασα εχει περιπτωση να φκαλω το πιστοποιητικο και να με κλισουν σε τρλοκομειο για ανιληκους??? αν εν ετσι προτιμω διχως και αειστε με να μαζοχιζουμε μονος μου.Σοβαρα τωρα εν πολλη η πελλαρα μας!!!Ξερετε πολλα κοπελουθκια που να πηενουν και να διουν μια κοπη λεφτα για ψαρεμα αντι να τρων τα λεφτα τους πας σε μ@λ@κιες της ηλικιας τους? εγω ξερω μονο 2 της ηλικιας μου με ετσι πελλαρα και ο ενας ειμαι εγω!!!

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by plenom'metatopsarem? »

mikrosa wrote:
caveman wrote:(╯°□°)╯︵ ┻━┻ = εν αθρωπούι που τα πουκουππά! Το ┻━┻ τάχα εν ανάποδο τραπέζι :lol:

Όχι Σέϊλορ, δεν αξίζει για δαμέσα πραγματηκά, αν δεις κάποιους άρωστους να τα ψαρεύουν δαμέσα εν επιδεί εν καθηστερημένοι :lol: :lol: Σοβαρά τωρά! Ποιός(εκτώς που τους καθηστεριμένους) διά 30 ευρώ για να πιάνει σφύρνες του κιλού(μετά από μήνες μαζοχισμού πάνω σε ότι ρότσον βάλει ο νους σου).
Αν αποφασίσεις να πιάσεις, έλα που ποδά να φκάλω τζαι σένα πιστοπιοιτικό πελλάρας!! :mrgreen: διά μας τζαι επίδομα η κηβέρνηση :wink:
ελα ρε Χαμπη να ερτω πουποτσι να μου φκαλεις πιστοποιητικο πελλαρας να πειάνω και επιδομα τουλαχιστον.....αααα και κατι που εξιχασα εχει περιπτωση να φκαλω το πιστοποιητικο και να με κλισουν σε τρλοκομειο για ανιληκους??? αν εν ετσι προτιμω διχως και αειστε με να μαζοχιζουμε μονος μου.Σοβαρα τωρα εν πολλη η πελλαρα μας!!!Ξερετε πολλα κοπελουθκια που να πηενουν και να διουν μια κοπη λεφτα για ψαρεμα αντι να τρων τα λεφτα τους πας σε μ@λ@κιες της ηλικιας τους? εγω ξερω μονο 2 της ηλικιας μου με ετσι πελλαρα και ο ενας ειμαι εγω!!!
Χεχε, μάλλον πολλοί από εμάς βλέπουμε σε σένα τους εαυτούς μας όταν είμασταν στην ηλικία σου μικρέ! :D
κοπή λεφτά ίσως δεν είχαμε να δώσουμε, αλλά πήγαιναν όλα για την αγάπη μας. Και λίγο μεγαλύτεροι ,ακόμα και στρατό, αντί για έξοδο τη νύχτα, μπορούσε να παν τα λεφτά στη βενζίνη , σε δολώματα, σε αγκίστρια :)
Τι να κάνουμε? Ή το αγαπάς ή...το αγαπάς :D

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by Greg »

την σωστη εποχη στους σωστους τοπους, παντα υπαρχουν ψαρια. αν καποιος επιμενει θα δει και θα πιασει τα φαντασματα που ποτε δεν περιμενε.

ξοθκιαστου ελευθερα φιλε μου ;)
Esox Lucius

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by plenom'metatopsarem? »

Greg wrote:την σωστη εποχη στους σωστους τοπους, παντα υπαρχουν ψαρια. αν καποιος επιμενει θα δει και θα πιασει τα φαντασματα που ποτε δεν περιμενε.

ξοθκιαστου ελευθερα φιλε μου ;)
αν σου περισσεύουν κιόλας....είμαστε κι εμείς εδώ! :D :D :D

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mariosspinning »

ο αλλοσ πιοσ ειναι ρε αντρεα΄;
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mikrosa »

Παντος οι εσυ ρε Μαριε ....εσυ εισαι αλλου τομεα...ανοτερου!!! :lol:
Εν 2 κοπελουθκια που το Διανελειο και ο αλλος ειμαι εγω ειμαστε 3εις!!!

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mariosspinning »

ολαν εγω εχει 2 μερεσ που φιλαω λεφτα για να γορασω ενα τεχνητο τησ sebile.πεμου το ονοπατεπονυμο τουσ σε πμ
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by sea-hunter »

Eπειδη εμπηκε μου η ιδεα και μαλλον δισκολα εν να μου φκει :o :shock: :? :? πιο ποτεινεται :arrow: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_Ava ... _GL&_rdc=1
μιλω για το log surf
Keep Walking...Keep Fishing!!

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mariosspinning »

εγω επιασα το τουτο αλλα που ενα καταστημα στην κυπρο(Bassday Log Surf 144F Long Casting Minnow Lure HH 116)
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by sea-hunter »

ποσα?
Keep Walking...Keep Fishing!!

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by mariosspinning »

20 EYROPOYLAKIA :)
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by caveman »

Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by maxhtec »

καλησπερα κοπελλια θελο τη γνομη σας για τουντο ψαρουι red head τι ψαρκα χτυπουν συνηθος σε τουτο α επειδη βλεπο το σε διαφορεσ μαρκεσ πια ειναι η καλυτερη και σε τι τιμες κιμενονται

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by Nikolas Nklou »

maxhtec wrote:καλησπερα κοπελλια θελο τη γνομη σας για τουντο ψαρουι red head τι ψαρκα χτυπουν συνηθος σε τουτο α επειδη βλεπο το σε διαφορεσ μαρκεσ πια ειναι η καλυτερη και σε τι τιμες κιμενονται
red head ειναι το χρωμα του,μαρκες υπαρχουν παρα πολλες και το ιδιο και οι τιμες τους
Never back down

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ψεύτικα ψαράκια(τεχνητά)

Post by Giorkos »

mikrosa wrote:!Ξερετε πολλα κοπελουθκια που να πηενουν και να διουν μια κοπη λεφτα για ψαρεμα αντι να τρων τα λεφτα τους πας σε μ@λ@κιες της ηλικιας τους? εγω ξερω μονο 2 της ηλικιας μου με ετσι πελλαρα και ο ενας ειμαι εγω!!!

μικρέ αντρίκκο....

να γοράζεις τα ψαρούθκια σου, αλλά να φυλάεις τζαι λία για το playboy :!: :D
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “SPINNING”