Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by mikrosa »

AggelosLRK wrote:ως γεγονος η μερα και ωρα δεν ηταν η ιδανικοτερη να μεν λαλουμε
Δεν διαφωνω...αλλα οποτε μπορουν οι ''κυριοι''

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by Sorkomanis »

επεριμενα τα νέα του ρικ να δω τι θα πουν και αν άκουσα όλο το ρεπορτάζ τότε είμαι με την ιδέα ότι δεν μας ανάφεραν καν και έδειξαν μονο τους φιλόζωους. Όντως έτσι είναι???? :doh: :doh:
Κανένας άλλος σταθμός είπεν τίποτε? :think: :think:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by mikrosa »

Sorkomanis wrote:επεριμενα τα νέα του ρικ να δω τι θα πουν και αν άκουσα όλο το ρεπορτάζ τότε είμαι με την ιδέα ότι δεν μας ανάφεραν καν και έδειξαν μονο τους φιλόζωους. Όντως έτσι είναι???? :doh: :doh:
Κανένας άλλος σταθμός είπεν τίποτε? :think: :think:
και εγω εκει που ειδα(δεν θυμουμε που) δεν μας αναφερε...απλα το μονο που ειδα(στο βαθος) ηταν εκεινο το πανο που εγραφε κατι για 40% που εν δικο μας που το κρατουσε καποιος

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by Sorkomanis »

mikrosa wrote:
Sorkomanis wrote:επεριμενα τα νέα του ρικ να δω τι θα πουν και αν άκουσα όλο το ρεπορτάζ τότε είμαι με την ιδέα ότι δεν μας ανάφεραν καν και έδειξαν μονο τους φιλόζωους. Όντως έτσι είναι???? :doh: :doh:
Κανένας άλλος σταθμός είπεν τίποτε? :think: :think:
και εγω εκει που ειδα(δεν θυμουμε που) δεν μας αναφερε...απλα το μονο που ειδα(στο βαθος) ηταν εκεινο το πανο που εγραφε κατι για 40% που εν δικο μας που το κρατουσε καποιος
:lol: :lol: εγώ το κρατούσα. εκείνη την φάση είδα την αλλα έχτος που το 40%, τα λόγια πουπανο δεν εφενουνταν... :!: :!:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by angiec »

ΡΙΚ 1 και Σιγμα ανάφεραν μόνο τους Ζωόφιλους , αν είμαστε και εμείς 100 - 200 άτομα οργανωμένα τότε θα τους τραβούσαμε το ενδιαφέρων αλλά για 10-13 άτομα ................................................................................................................................................................................................
τι δηλαδή για τους ζωόφιλους δεν ήταν εργαζόμενη μέρα ????? Και στην φωτο δεν φαίνονται όλοι ήταν πολύ περισσότεροι .

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by MariosK »

angiec wrote:ΡΙΚ 1 και Σιγμα ανάφεραν μόνο τους Ζωόφιλους , αν είμαστε και εμείς 100 - 200 άτομα οργανωμένα τότε θα τους τραβούσαμε το ενδιαφέρων αλλά για 10-13 άτομα ................................................................................................................................................................................................
τι δηλαδή για τους ζωόφιλους δεν ήταν εργαζόμενη μέρα ????? Και στην φωτο δεν φαίνονται όλοι ήταν πολύ περισσότεροι .
Angie μου 100-200 δεν ήταν. Μακάρι τζε τζίνοι να ήταν 50 το πολύ. Η διαφορά είναι ότι πιθανόν τζίνοι να εκαλέσαν τα κανάλια τζε εστείλαν επιστολές για την εκδήλωση ενώ εμείς μάλλον όι. Δεν νομίζω πλέον να υπάρχει λόγος για συζήτηση. Τα ίδια λέμε κάθε φορά. Και στους καθαρισμούς που γίνονται Σαββατοκύριακα πάλι τα ίδια άτομα ήμαστε. Όποιος ήθελε θα μπορούσε να έρθει με κάποιες εξαιρέσεις που πραγματικά δεν μπορούν να πιάσουν άδεια ή για άλλους λόγους.

Όσο για την ημέρα προφανώς δεν ήταν δική μας επιλογή. Εχτές είχαν την διάσκεψη τους οι υπουργοί Γεωργίας της Ε.Ε., ήταν να τους αλλάξουμεν τζε την μέρα να μας βολεύκει?

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by Costas »

Μάριε μου,

Και εμείς δώσαμε επιστολή από την προηγουμένη και στον υπουργό για να τεθεί σαν θέμα στην συνεδρία. Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης παραδώσαμε ψήφισμα στον υπουργό. Επίσης δώσαμε αντίγραφο σε όλα τα ΜΜΕ όπως και εκδώσαμε δελτίο τύπου.

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Όσοι μπορούμε να δώσουμε το παρών μας

Post by MariosK »

Costas wrote:Μάριε μου,

Και εμείς δώσαμε επιστολή από την προηγουμένη και στον υπουργό για να τεθεί σαν θέμα στην συνεδρία. Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης παραδώσαμε ψήφισμα στον υπουργό. Επίσης δώσαμε αντίγραφο σε όλα τα ΜΜΕ όπως και εκδώσαμε δελτίο τύπου.
Κακός δεν μας ανέφεραν καθόλου τότε ρε φίλε. Απλά επειδή είχα δει τουλάχιστο 5 μέρες πριν στις ειδήσεις online ότι ετοιμάζεται εκδήλωση από τους ζωόφιλους και πάλι δεν έλεγε τίποτε για εμάς υπέθεσα ότι τζίνοι ενημερώσαν τους και εμείς όχι. Δεν πειράζει, σημασία έχει έστω και για 5 λεπτά άκουσε τα ο υπουργός.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”