Ραγισμα λεπιδας

Post Reply
User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Ραγισμα λεπιδας

Post by chrysanthos9 »

Εδω και 3 μηνες εφερεν μου ενας ανηψιος μου κατι πεδιλα που Ελλαδα λεπιδες καινουργια(εν θα πω μαρκα) προχτες το απογευμα μετα το ψαρεμα μου παρατηρισα ενα μικρο ραγισμα κοντα στο παπουτσακι τις προχεσω πολυ ποτε δεν τις χτυπησα στα βραχια και στις αναδυσεις μου προσεχω και ολα αλλα χθες ειδα ενα ραγισμα 5-6 ποντους επικοινωνησα με το κατασκευαστη και τις εστειλα σημερα πισω να μου τις αλλαξει το ευχαριστω θερμα μακαρι να ηταν ολοι ετσι να πω οτι ηταν χωρις εγγυηση αλλα απο καλοσυνη του θα με βοηθησει
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ραγισμα λεπιδας

Post by chrysanthos9 »

chrysanthos9 wrote:Εδω και 3 μηνες εφερεν μου ενας ανηψιος μου κατι πεδιλα που Ελλαδα λεπιδες καινουργια(εν θα πω μαρκα) προχτες το απογευμα μετα το ψαρεμα μου παρατηρισα ενα μικρο ραγισμα κοντα στο παπουτσακι τις προχεσω πολυ ποτε δεν τις χτυπησα στα βραχια και στις αναδυσεις μου προσεχω και ολα αλλα χθες ειδα ενα ραγισμα 5-6 ποντους επικοινωνησα με το κατασκευαστη και τις εστειλα σημερα πισω να μου τις αλλαξει το ευχαριστω θερμα μακαρι να ηταν ολοι ετσι να πω οτι ηταν χωρις εγγυηση αλλα απο καλοσυνη του θα με βοηθησει
αλλα πως γινετε να ραγισουν ετσι ευκολα χωρις κανενα κτυπημα?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ραγισμα λεπιδας

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote: αλλα πως γινετε να ραγισουν ετσι ευκολα χωρις κανενα κτυπημα?
γιατί ΔΕΝ είναι αθάνατες..... :D

εν για κάρπον που μιλάς σωστά ???

εγώ διερωτούμε γιατί ο κόσμος φοάται τόσο πολλά το χτύπημα :think: ....... εν το λύγισμα που τες σπάζει τες παραπάνω φορές.... εκτός τζαι αν τες τσιλλάς με ότι έβρεις πουπάνω :doh:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ραγισμα λεπιδας

Post by chrysanthos9 »

μα ρε φιλε 3 μηνων ενι και επροσεχα τις πολλα γιατι ηταν και δωρο θεμας και ηταν και καμια 300 :?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Ραγισμα λεπιδας

Post by belluga »

ε φιλε εμενα τα πεδιλα μου εν πεντε χρονων τζαι πραγματικα ευκαλα τους τον κωλο τους ειναι καταχταρμενες μαυρες τζαι γεριμες αλλα εν ειχα ποττε προβλημα με σπασιμο ή ραγισμα! τουτο που επαθες εσυ πιθανον να ηταν ελαττωματικες που την κατασκευη τους!
αν ειναι καρμπον ή fiberglass μπορει να εμεινε καπου αερας!


Sent from my iPhone using Tapatalk

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Ραγισμα λεπιδας

Post by leshi cy »

μπορει να ειναι αστοχεια υλικου η και ακομα και να τους εκαμες κατι ρε χρυσανθε αθελα σου !!
αλλα το οτι δεν ειχε εγγυηση εν το καταλαβω !
αφου 8α σου τιν αλλαξουν εν εχει προβλημα !
...εχω και εγω μια ραγισμενη ...αλλα που τα χιλιομετρα που εχει πανω τησ εννα γυρισε το μιλιμετρο 2 φορες :lol: :lol:
εραγισα την για εν τα προσεχω πατω πανω σε βραχους , εκαματους τα ουλλα τον πεδιλων μου !! :D

...δημητρη εν νωμιζο οι λεπιδες σου να χειροτερες που τεσ δικες μου παρεα :lol: :lol: :lol:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Ραγισμα λεπιδας

Post by belluga »

leshi cy wrote:μπορει να ειναι αστοχεια υλικου η και ακομα και να τους εκαμες κατι ρε χρυσανθε αθελα σου !!
αλλα το οτι δεν ειχε εγγυηση εν το καταλαβω !
αφου 8α σου τιν αλλαξουν εν εχει προβλημα !
...εχω και εγω μια ραγισμενη ...αλλα που τα χιλιομετρα που εχει πανω τησ εννα γυρισε το μιλιμετρο 2 φορες :lol: :lol:
εραγισα την για εν τα προσεχω πατω πανω σε βραχους , εκαματους τα ουλλα τον πεδιλων μου !! :D

...δημητρη εν νωμιζο οι λεπιδες σου να χειροτερες που τεσ δικες μου παρεα :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”