Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Αν επιθυμείτε να καταθέσετε την άποψή σας για ζητήματα που δεν περιλαμβάνονται στις παρακάτω ενότητες, μπορείτε να το κάνετε από εδώ.
User avatar
Kayak
Posts: 7
Joined: Sat Jun 30, 2012 4:46 pm

Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by Kayak »

Προσφατα αγορασα καγιακ για θαλασσα που κανει και για ψαρεμα και θα ηθελα να μαθω αν εχει και αλλους στο φορουμ που εχουν να γνωριστουμε..Ειμαι απο Λαρνακα :)

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: kayak

Post by Sailor »

Ελα φιλε αγορασα και γω περσυ ενα ψαρευτικο καγιακ το οποιο δεν πολυχρησιμοποιησα,θελει προπονηση και καλυτερα ναχεις παρεα για ψαρεμα,ειμαι λαρνακα στειλε pm να γνωριστουμε

filippos christofi
Posts: 2
Joined: Tue Jul 03, 2012 7:32 am

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by filippos christofi »

καλό φιλούι μου όποτε θέλετε είμε μέσα για καμιά εξόρμιση

User avatar
Kayak
Posts: 7
Joined: Sat Jun 30, 2012 4:46 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by Kayak »

Την κυριακη το πρωη 8 ιουλιου αν θελετε να κανονησουμε να βρεθουμε στη Λαρνακα στη παραλια του φαρου στα Περβολια η πισω που το αεροδρομιο ,
περιμενω απαντησης .... :)

User avatar
Kayak
Posts: 7
Joined: Sat Jun 30, 2012 4:46 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by Kayak »

Το Σαββατο που μας περασε πηγαμε στο Καβο Γκρεκο με ενα φιλο με τα καγιακ στις σπηλιες και περασαμε τελεια, ειναι οτι καλυτερο εχει σε θαλασσια ομορφια η κυπρος
Attachments
14072012019.JPG
14072012019.JPG (66.09 KiB) Viewed 8917 times

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by fISHANDCHIPS »

Kαλή φάση το καγιακ .. ψαρεμα πάτε με καγιακ ?
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Kayak
Posts: 7
Joined: Sat Jun 30, 2012 4:46 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by Kayak »

Περισοτερο πηγαινουμε για περιπατο παρα για ψαρεμα...αλλα πηγα και ψαρεμα με καθετη, πηγαμε και ψαρεμα με σκαρκες , τωρα αγορασα και παραγαδι να δοκιμασουμε..

konkon11
Posts: 10
Joined: Tue Sep 11, 2012 4:52 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by konkon11 »

ρε κοπελια ξερει κανενασ που μπρω να εβρω kayakγια ψαρεμαν.και σε τι τιμές περιπου?

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by konstantinos kalogir »

konkon11 wrote:ρε κοπελια ξερει κανενασ που μπρω να εβρω kayakγια ψαρεμαν.και σε τι τιμές περιπου?
Κayak μπορείς να βρεις από τον Γιώργο στη Λεμεσσό. Πάρε μια ιδέα για τις τιμές και τα μοντέλα από τον εξής σύνδεσμο: http://www.knfishing.com/brands.php?lang=eng&itemID=65

konkon11
Posts: 10
Joined: Tue Sep 11, 2012 4:52 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by konkon11 »

καμια πιο οικονομικη λυση εν υπαρχει??

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by chrisostomos »

4 πλαστικα τανκια των 120 λιτρων σφραγισμενα με καπακι και σιλικονη πιντομενα δυο δυο με σαμπανια φορτηγου και ενα καρεκλακι απο το γηπαιδο... :-) για κουπι €10 απο τα jumbo..
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

konkon11
Posts: 10
Joined: Tue Sep 11, 2012 4:52 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by konkon11 »

chrisostomos wrote:4 πλαστικα τανκια των 120 λιτρων σφραγισμενα με καπακι και σιλικονη πιντομενα δυο δυο με σαμπανια φορτηγου και ενα καρεκλακι απο το γηπαιδο... :-) για κουπι €10 απο τα jumbo..
:lol: εισαι ωραιος .στο τελος κατι τετοιον θα καμνουμεν ουλλοι.καταραμενη κριση... και ανεργεια

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by konstantinos kalogir »

konkon11 wrote:καμια πιο οικονομικη λυση εν υπαρχει??
Υπάρχουν και πιο οικονομικές λύσεις, κάνε ένα τηλέφωνο στον Γιώργο που είναι αντιπρόσωπος της OCEAN KAYAK στην Κύπρο και θα σου πει. Βέβαια υπάρχουν και άλλες εταιρίες στην αγορά πολύ πιο φθηνές αλλά όχι τόσο ποιοτικές!

User avatar
Kayak
Posts: 7
Joined: Sat Jun 30, 2012 4:46 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by Kayak »

EXEI ENAΣ ΣΤΗ ΛΕΜΕΣΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΛΟΓΗ ΑΠΟ ΚΑΓΙΑΚ http://www.force-8.com/rotomod.htm ...ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΨΑΡΕΥΤΙΚΟ ΚΑΓΙΑΚ ΜΕ ΘΗΚΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑΜΙ ΚΑΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΥΔΑΤΟΣΤΕΓΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Ε500...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΒΑΡΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΡΕΥΕΙΣ ΠΑΡΑ ΚΑΓΙΑΚ :D

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Ψάρεμα με καγιάκ(Kayak)

Post by M.S.BUFFALO »

εχω εγω μια πιο φτινη λιση. Να μου διας εμενα €20 καθε εξορμιση και να καμνω εγω το καγιακ. Μεν φοασε και εχω πιο πολλη πλατσα που τουτα των €500. :lol:
Ενα καμνω εγω σνορκελιγκ και εσι να καθεσε ''ουσιη'' :lol: πας τη ραχη μου και να πιεννουμε.

Με €20 εννα εχεις 2 επιλογες:
1. Να βαστω εγω 2 καλαμια, ενα καθε χερι, και εσι να καμνεις κουπι
2. Να βαστας εσι το καλαμουι σου και εγω να πιτσιαλιζω μες το νερο... να καμνω πως κολυμπω δλδ.

Για ομαδικα τουρς εχουμε ιδικα πακετα. Ιδικες τιμες και εκπτωσεις για μελη του φορουμ.


ΑΑΑΑΑχχχχχχ καταραμενη κριση... ααααχχχχ Κουλα.

Post Reply

Return to “Διάφορα Θέματα”