Ψάρεμα στην πάφο

Post Reply
User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Ψάρεμα στην πάφο

Post by ps1xas »

ρε κοπελια έχετε κανένα τόπο να προτείνεται στη πάφο?..

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: psarema stin pafo..

Post by maratheftis »

φιλε ψάρεμα πάφο έρια σέμια παραλια κάτω που κάτι hotel appartments.. κοντά σε ένα άλλο "ξενοδογιο" που εν διακοσμημένο αιγυπτιακό... η φάση εν αθυμούμε ακριβώς το όνομα του..."ισχεν" tze ένα luna park κοντά,,εν hotel appartments- εν αίσχη κανένα παφίτη να μας pi?,,,,nway.. στην παραλια..αίσχη μιαν "μιτσιαν" αποβάθρα διότι αίσχη πολλούς βράχους tze εν μπορείς να μπεις που την παραλια.... "τζιαμε" αίσχη πολλήν ψάρι... "εψαρεψα" νύχτα tze έπιασα πολλούς "σορκους"..."πατοτο"..με γαρίδα...την οποια "εξιασα" την έξω στην verantoua του ξενοδοχείου..tze "εβρομισεν" ο τόπος...αλλα "εδουλεψεν" η στο ψαρήν τουλάχιστον...:)
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

User avatar
ps1xas
Posts: 290
Joined: Tue Sep 04, 2007 9:47 pm

Re: psarema stin pafo..

Post by ps1xas »

εκαταλαβα που λάλης ρε φιλε.. αν επιτρέπεται πριν ποσο καιρό "επιες"? :P

User avatar
maratheftis
Posts: 217
Joined: Fri Mar 23, 2007 4:03 pm
Location: Nicosia

Re: psarema stin pafo..

Post by maratheftis »

φιλε έρια καλοκαίρι/αύγουστο 2005.... αλλα είμαι "σιουρος" ότι τζίνι tze γενικά η πάφος εν τρομερή περιοχή για ψάρεμα..νομίζω "τζιαμε" κοντά εν tze ο τάφος τις Αγίας "σολομονις"... lion πιο κάτω εν το ξενοδοχείο που εν διακοσμημένο με αιγυπτιακά που γιάμε ράις αριστερά (έχοντας το "ξενοδοκια" αριστερά) προχωράς "περιμου" 2-3 λεπτά δρόμο..tze εν κάτι hotel appartments έχουν tze "αφτοκινιτουτηκια" tze περνούν σε στο δωμάτιο σου etc etc... εν τρομερός τόπος....έρια lion πιο δεξιά τις μικρής αποβάθρας αίσχη κάτι "βραχοθις" περιοχές,. tze στα δεξιά αίσχη ένα ξενοδοχείο που μοιάζει με "μοναστερι"...nway..."τζιαμε" αίσχη μιαν μεγάλη τρυπα...tze πρέπει αν εν βάθη το νερό.,..έσυρα συρτή με γαρίδα μονο... "εφκαλα" ένα ορφό μικρό tze eval τον πίσω....μετά "εξαναεριξα" tze ότι tze αν ήταν έκοψε μου την μισίνα .038mm ήταν καλο κομμάτι διότι εν "εφκεννε" πάνω με καμιάν p****a. "ακομ" aen ξέρω τι ήταν....

αίσχη καλους "σορκους"....πάφο...θέλω να παο ψάρεμα "γικατο" Πίρκο...Έμπα... κάτω που το μοναστήρι του αγίου rafail ,,,ωραίοι τόποι!!!
ΗΤΟΙ ΜΕΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΧΑΟΣ ΓΕΝΕΤΟ

User avatar
marios_tilliros
Posts: 83
Joined: Sat Mar 01, 2008 6:34 pm
Location: pafos

Re: psarema stin pafo..

Post by marios_tilliros »

κανενα αλλο τοπο?

User avatar
marios_tilliros
Posts: 83
Joined: Sat Mar 01, 2008 6:34 pm
Location: pafos

Re: psarema stin pafo..

Post by marios_tilliros »

φιλε τι δωλοματα χρισιμοπoιισες
Last edited by marios_tilliros on Sat Jul 25, 2009 8:41 pm, edited 1 time in total.

Gilos
Posts: 1
Joined: Sun Jun 01, 2008 8:57 am

Re: psarema stin pafo..

Post by Gilos »

Moutti tou Akama....

Pwmos...

Pashiammos...

User avatar
Konix
Posts: 138
Joined: Thu May 15, 2008 1:53 pm
Location: Paphos

Re: psarema stin pafo..

Post by Konix »

Που την πετρα του ρωμιού ως την μουτίν του Ακάμα εν γεμάτο πόστα για ψαρέματα... :)
Keep Fishing!!!

christosapoel
Posts: 50
Joined: Wed Apr 18, 2012 12:25 pm

Re: Ψάρεμα στην πάφο

Post by christosapoel »

να προσθεσο κατι,, τζε αι γιορκι!!!! εσηι πολλιν ψαρι τζιαμε!!!!

maxhtec
Posts: 253
Joined: Fri Nov 04, 2011 5:18 pm
Location: Pafos

Re: Ψάρεμα στην πάφο

Post by maxhtec »

Ρε κοπελια για ψαρεμα μεσα στο λιμανακι της κατω παφου εν καλος τοπος? Τι ψαρκα εχει?

Post Reply

Return to “ANNTENA”